Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.02.2007, 20:54   #1
anabell
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie pytam tutaj bo nie wiem gdzie mam spytać

witam serdecznie :*

nie zlinczujcie mnie ale jestem stara baba i nie za bardzo znam się na forum nie wiem gdzie mam zadac to pytanie

a mianowicie chodzi mi o to , chcialam pościągać różne dodatki znetu do simów ale szczerze mówiąc nie wiemw jaki sposób tzn gdzie je mam potem rozpakować :wacko:
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.02.2007, 16:24   #2
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Słuchaj... Ja rozumiem, że możesz sie nie znać na forach, ale czytać chyba umiesz. Jeśli widzisz dział THE SIMS ROZSZERZENIA to chyba wiadomo, że o dodatki z internetu sie tutaj nie pyta. A pozatym takich tematów było mnóstwo! Wiesz co to jest wyszukiwarka? Klikasz, wpisujesz słowo np. dodatki i masz! Sorki, że cie tak zjechałam, ale już mnie łowa boli od tego typu tematów!

Zlituje sie nad tobą, i ci podam link do poradnika

Ostatnio edytowane przez 13_aga_13 : 21.02.2007 - 16:26
 
stare 21.02.2007, 18:47   #3
lafilette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ej, co tak agresywnie? ._.
moim zdaniem to jest dobry dział.
więc udzielę kilku prostych porad.

pobranie dodatku akurat jest proste - najczęściej wystarczy na niego kliknąć. z tym na pewno sobie poradzisz. gdy wyskoczy ci okienko dajesz "zapisz na dysku" czy coś w tym rodzaju. proste^^

rozpakować też jest bardzo prosto. otóż większość dodatków pobiera się w pliku "zip". więc do ich rozpakowania musisz użyć WinZipa. jeśli go nie masz, to poszukaj w google :>

dodatki, które ściągnęłaś, zazwyczaj umiejscawiane są na pulpicie. więc klikasz nań i wyskakuje ci okienko winzipa. na dole masz trzy przyciski - quit, agree i coś tam jeszce. dajesz agree, później next i next. pojawia ci się okno, w którym musisz wybrać, gdzie umiejscowisz rozpakowany plik.

domyślny adres to: C/Program Files/Maxis/The Sims/GameData/...

w miejce kropeczek wstawiasz odpowiedni "odnośnik". meble i tego typu rzeczy instalujesz w objects, skiny - w skins, tapety- w walls itd.

wyskakuje ci okienko z komunikatem, że dodatek został rozpakowany.

mam nadzieje, że pomogłam. to łatwiejszy sposób od tego z poradnika:>

pozdrawiam

aga - anabell zaznaczyła, że nie bardzo orientuje się na forum, to nowa userka. musisz od razu ją zjeżdżać? ._.

i dając ten poradnik, nie robisz nikomu łaski.

Ostatnio edytowane przez lafilette : 02.03.2007 - 14:16
 
stare 21.02.2007, 21:24   #4
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,010
Reputacja: 10
Domyślnie

A ja chciałam tylko zaznaczyć, że poradnik podany przez 13_aga_13 odnosi się ściągania dodatków do The Sims 2, a wskazówki magii - do The Sims
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023