Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.07.2010, 15:49   #1
Zyggusia
 
Zarejestrowany: 31.07.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Dlaczego wszystkie rzeczy psują się ?

Mam The Sims 2 oryginał i resztę dodatków i akcesoria ściągnięte. Ostatnio zauważyłam, że jak tylko Sim wejdzie na komputer, to zaraz trzeba go naprawiać. Czy wejdzie na pocztę czy na grę po chwili już jest popsuty. Następnie, jak tylko ktoś się wykąpie zaraz trzeba naprawiać to, jeżeli ktoś wsadzi do zmywarki naczynie (przynajmniej jedno) już także trzeba naprawiać. Jeżeli włączy się muzyka po chwili już jest to popsute, to samo jest także z kiblem (trzeba go ciągle odtykać po jednym użyciu), nie wiem co się dzieję. Proszę o pomoc, ostatnio w Simsach zaproponowano mi, czy chce mieć lepszy dodatek Podróże wcisnęłam "Tak" i kiedy mi to zainstalowano to było jeszcze napisane na ten temat, że może coś się popsuć w nich :(
Jbc. wszystkie urządzenia są z tych najdroższych, żadne badziewia. Aha no i jeżeli np. sprzedałam ten stary komputer i kupiłam nowy, to działo się tak samo ;/ I jeszcze coś, wcześniej tak nigdy nie było i nie będę co chwile naprawiać tych rzeczy, chce mieć z tym spokój tak, żeby rzadko się to wszystko psuło.

Ostatnio edytowane przez Liv : 31.07.2010 - 17:13
Zyggusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.08.2010, 16:38   #2
ondine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dlaczego wszystkie rzeczy psują się ?

Spróbuj zwiększyć poziom techniki, nie wiem dokładnie jak jest w The Sims 2, ale w jedynce tak było, że im wyższy poziom techniki tym rzadziej reczy się psuły.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2010, 17:17   #3
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,152
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Dlaczego wszystkie rzeczy psują się ?

Wina leży po stronie boolPropa. Tam jest taka opcja, by ustawić, że czegokolwiek sim się dotknie, to od razu się psuje...
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2010, 09:42   #4
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dlaczego wszystkie rzeczy psują się ?

Tak jak powiedziała Bjork - to wina tego kodu. Pewnie niechcący użyłaś opcji "Break Inducer", która powoduje takie zachowanie sprzętów, jak opisujesz. Aby wszystko wróciło do normy, wpisz ponownie kod boolProp, kliknij na sima z SHIFTEM i wypatruj opcji "Break Adjuster", czy coś w tym rodzaju (szukaj pod hasłem "Spawn").
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
naprawy


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023