Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.02.2009, 20:59   #1
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie Historie z Bezludnej Wyspy - Znikające rodziny?

Heh, jak w temacie. Mam problem z moimi rodzinami. Otóż zaczęło się od tego ze stworzyłam sobie w trybie swobodnym rodzinkę. Wszystko ładnie zapisałam i wyszłam z gry. Niestety, następnego dnia jej nie znalazłam. Ok, stworzyłam drugą. To samo. Stworzyłam kolejną, tym razem nie wprowadziłam jej do domku. Kit, zniknęła. Zrobiłam sobie przerwę od tej gry. Kilka dni temu znów zaczęłam grać. Tworze rodzinkę sim+simka. Ok zapisuję,wychodzę. Następnego dnia wchodzę i - eureka! Wszystko tak, jak zostawiłam. Zadowolona, wyszłam z gry. Następny dzień - rodziny nie ma xD Wkurzona zrobiłam jeszcze jedną. Dobra, zapisała się. Niestety dzisiaj wchodzę, patrzę rodziny nie ma a w dodatku piasek na parcelach jest czary <ot tak się zrobił w dwie sekundy>. Wyszłam. Weszłam jeszcze raz i patrzę, jest rodzina! a raczej... tylko sim... w dodatku nie ma pragnień....wszystkie zniknęły. Wyszłam. Weszłam jeszcze raz. Na zdjęciu tym razem są oba simy. Ale tylko na zdjęciu. W domku jest tylko jeden....dzisiaj zrobiłam ostatnią rodzinę. Jeśli jutro jej nie będzie to wybuchnę. Mój komputer spełnia wymagania gry, karta graficzna nowiutka, miejsce też jest, przeskanowany.... czy ktoś może wie o co chodzi? xD
__________________
cytat: " (...) Bo oczy są zwierciadłem duszy, a ona ma wielką duszę, więc musi mieć wielkie oczy, bo jakby miała małe to by się jej nie zmieściła...."

20 czerwca wyprowadzam się do Anglii. Nie kasujcie mojego konta, jeszcze wrócę :<

Ostatnio edytowane przez Caesum : 30.07.2023 - 14:31
Vegeta jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.02.2009, 10:39   #2
Milka84
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Znikające rodziny?

Zobacz czy płyta nie jest uszkodzona, jak nie jest to zobacz czy grz działa na innym kompie. Jak nie działa to idź tam gdzie kupiłaś płytę i ją wymień lub napisz do maxisa.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2009, 11:07   #3
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Znikające rodziny?

Płyta nie jest uszkodzona, kupiłam ją niedawno. Myślę że nie ma sensu jej wymieniać, to raczej wina czegoś innego.
--------------------------
jak narazie rodzinka się nie skasowała, jak coś się będzie dziać to napiszę
__________________
cytat: " (...) Bo oczy są zwierciadłem duszy, a ona ma wielką duszę, więc musi mieć wielkie oczy, bo jakby miała małe to by się jej nie zmieściła...."

20 czerwca wyprowadzam się do Anglii. Nie kasujcie mojego konta, jeszcze wrócę :<

Ostatnio edytowane przez Vegeta : 02.02.2009 - 20:21
Vegeta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2009, 00:39   #4
Shiro
 
Avatar Shiro
 
Zarejestrowany: 26.06.2008
Skąd: Gdynia
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 56
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Znikające rodziny?

A jak ze sterownikami do karty graficznej? Miałam podobnie - nowiutka karta graficzna itd. czyli wszytko co spełniało wymagania gry. Spytałam się kumpelki, czy może wie co zrobić. Wyszło, że na płytce ze sterownikami do karty graficznej, jest przestarzała wersja sterownika ... bardzo przestarzała. Musiałam ściągać nowy sterownika z neta ^^"
Shiro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2011, 21:58   #5
Jamniczka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Znikające rodziny?

...Mam tak samo... gdy tworzyłam przez godzinę rodzinę 6 Simów, jak w kolejny dzień weszłam do gry i ich nie znalazłam... to... no, wyobraź sobie, gdzie była moja szczęka. Chyba na mojej orbicie. Ale znacznie częściej mam tak, że zapisuję, ale mimo to jak włączam grę to rodzina jest w stanie wprowadzenia się... i brakuje jakiegoś członka. Ot, błędy na Wyspie Radości... albo tej drugiej, Wanmami.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023