Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.12.2003, 16:02   #11
Natasza
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

czemu mi niewychodzi??????????????????????????????????????? ??????????????????
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.12.2003, 18:45   #12
Samantha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie zazwyczaj kiedy "robię" czar Wielkie Pytanie , dostaje go tylko 1 I wynalazłam dla mnie lepszy sposób na skłonienie sima do wspolnego domu.Mozna do tego wykorzystać jeden czar.Poprostu rzucić na niego czar USZCZĘSLIWIENIE! (składniki:pył chochlików, winogrona, miód)wg mnie bardzo łatwo je zdobyć.Szczególnie ,że mają one mniej "wyszukane" składniki od zaklęcia Wielkie Pytanie (rzęsy czarodzieja,miód , konfetti Klowna) Mi aptekarz Todd daje bardzo mało zadań za które daje konfetti.Więc wolę zaklęcie Uszczęsliwienie
 
stare 17.12.2003, 15:07   #13
andonezja
 
Avatar andonezja
 
Zarejestrowany: 15.11.2003
Postów: 1,774
Reputacja: 10
Domyślnie

heh samantho taki sposob tesh est niezly. a jak sobie przypopmnic meczenie ktore towarzyszylo zdobywaniu mezow przed abrakadabra... heh... to jush w ogole bajka
__________________
Z G A D N I J . K O T K U . C O . M A M . W . Ś R O D K U
andonezja jest offline  
stare 17.12.2003, 15:29   #14
Samantha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

andonezja.Jejku.To było baaaaaaardzo trudne, ale w końcu od czego mamy abre? :lol:

Pozdrówka
 
stare 17.12.2003, 16:38   #15
sephora
 
Avatar sephora
 
Zarejestrowany: 26.05.2003
Skąd: warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,175
Reputacja: 10
Domyślnie

ekhem..to bylo chyba nie na temat. a co do tematu to chyba wyjasnione nie ma nad czym biadolic...
ja tylko dopisze ze simka koniecznie musi byc w dobrym humorze i miez duzo logiki zeby zaklecie sie udalo, a poza tym oni wcale nie musza sie kochac ja rzucilam zaklecie na gostka ktorego dopiero poznalam i zadzialalo
sephora jest offline  
stare 18.12.2003, 22:21   #16
Guralka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moja simka jak chciała rzucić czar na sima, to on się nie dał zaczarować, tylko jeszcze jej dowalił błyskawicą (niestety też posiadał różdżkę, więc zostały tradycyjne sposoby)
 
stare 19.12.2003, 10:04   #17
Samantha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Guralka@Dec 19 2003, 12:21 AM
Moja simka jak chciała rzucić czar na sima, to on się nie dał zaczarować, tylko jeszcze jej dowalił błyskawicą (niestety też posiadał różdżkę, więc zostały tradycyjne sposoby)
Guralka ,to zalezy jaki czar.JA nawet na Adamowskiego (imienia nie pamietam ) rzuciłam USZCZĘSLIWIENIE i dał się zaczarować a potem sie ze mną ozenil.

P.S.Zagłodziłam gio.
 
stare 19.12.2003, 12:15   #18
Edeta Kudou
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Na magicznych simów działa "bez komplikacji" tylko (chyba tylko) uszczęśliwienie.
A z Adamowskich najładniejszy jest Eon
 
stare 22.12.2003, 10:12   #19
Mysia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nooo Eon jest fajny. Jeszcze czar UROPUCHOWANIE ale sim magiczny musi być doszczętnie wygłodzony!
 
stare 22.12.2003, 11:03   #20
catia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Żeby uprawianie czarów dało Wam np. 5 x uropuchowienie (czy innne zaklęcie) to trzeba mieć na maxa zapełnione logikę, charyzmę, kondycję itd. Im masz więcej, tym więcej razy możesz wykonywać dany czar.
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023