Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.01.2004, 17:35   #21
Simuś
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja zawsze zaczynam od jednej osoby w pracy gwiazdy jako "nikt" poznaję wiele simek i simów (dalej potrzebny dodatek Abra) wchodzę do drugiej rodzinki Hanter mają wszystkie zaklęcia i patrzę na składniki zaklęcia miłosnego wracam do mojego sima wytwarzam czar zapraszam jakąś ładną simkę przyjaciułkę (nie może posiadać różdżki) czary mary i żenię się a potem powiększam rodzinkę
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.01.2004, 17:41   #22
ptasiex
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W takim razie przedstawię Wam moja nową rodzinkę o nazwisku: Makumba Oto jej człowkowie:

Pani Bubka Makumba


Pan Bambo Makumba


Panna Bubcia Makumba


Pan Bobi Mukumba

Ach... :lol: Co za wspaniała rodzinka! Nieprawdaż? :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2004, 19:53   #23
Mamba
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moja rodzinka składa się przeważnie z dwóch osób, jeden sim zostaje gwiazdą, a drugi siedzi w domu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2004, 20:33   #24
galazek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W mojej rodzinie tylko najstarsza córka robi oszałamiającą karierę - reszta (czyli lekko podstarzali rodzice :lol: ) siedzi w domu i intensywnie odpoczywa :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2004, 22:34   #25
panna_x
 
Avatar panna_x
 
Zarejestrowany: 01.02.2004
Skąd: Płock
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 58
Reputacja: 10
Domyślnie

Ja mam rodzinkę simów,gdzie para simów jest gwiazdami(sim to piosenkarz rockowy,a simka to aktorka).Starsza siostra tej simki wzkorzstuje popularność siostry aby zdobyć choć trochę sławy,ale faktem jest,że to starsza ma więcej talentu.
panna_x jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2004, 16:53   #26
ptasiex
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by panna_x@Feb 1 2004, 11:34 PM
Ja mam rodzinkę simów,gdzie para simów jest gwiazdami(sim to piosenkarz rockowz,a simka to aktorka).Starsza siostra tej simki wzkorzstuje popularność siostry aby zdobyć choć trochę sławy,ale faktem jest,że to starsza ma więcej talentu.
Muszę przyznać "panno x", że twoja opowieść o gwiazdorskiej rodzinie zabrzmiała jak telenowela :lol: Nie mówię, że to źle... Spoko ta opowieść
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2004, 18:41   #27
panna_x
 
Avatar panna_x
 
Zarejestrowany: 01.02.2004
Skąd: Płock
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 58
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Muszę przyznać "panno x", że twoja opowieść o gwiazdorskiej rodzinie zabrzmiała jak telenowela  Nie mówię, że to źle...  Spoko ta opowieść 
Po zastanowieniu muszę ci przyznać rację....ale to ta "starsza siostra" aktualnie jest popularniejsza od tej aktoreczki.
panna_x jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2004, 20:55   #28
Nabi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moja wspaniała rodzina składa sie z gwiazdy kobiety i jej chłopaka nic poza tym bo gwiazdy raczje nie mają wielkich rodzin
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2004, 20:40   #29
HipHipHura
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

w okolicy (a gram dlugo) mam jedna, samotna, slawna 5-cio gwiazdkowa simke. niedlugo wyjdzie za maz, ale jeszcze nie wie, czy to bedzie nie znany nikomu Wiktor czy slawny...eeee...jakos tam ma na imie albo Elden, czarownik 1 klasa (i ona we wszystkich jest zakofana )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2004, 21:55   #30
Raphi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie Ford :] Chciałem Peżot ale jakoś dziwnie brzmi

Robert (gwiazda), Julia(żona, mulatka, pani doktor) Małgosia (dziecko, białe rozbrykane)

Julia zostawiła Roberta i został sam z bahorem. Rzucił gwiazdorstwo i został investorem. Jego majątek ocenia się na 130 tys. simeleonów.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023