Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.02.2004, 15:56   #11
Alicja Z.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no to mam pisac ciąg dalszy??Bo musze wam powiedzieć ze w życiu simki będą, nowe dramaty i krótkie pozorne chcwile szczęścia...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.02.2004, 07:15   #12
dona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam historię
BYła sobie Elmira michalak wprost pławiła sie w luxusie wielki jakuzji pozwalało jej odpocząc była bardzo zarozumiała i miała duzo fanów poniewaz grała w filmie "Władca Simów"lecz nie obchodzili ją ci fani uwazała ze są wiesniakami bez klasy.Elmira była bardzo zła kiedy wspominało sie ze zle zagrała daną role i msciła sie na rezyseze.Grała z naj bardziej popularnum aktorem swiata który wpadł jej w oko uznała ze to miłosc.....Lecz on miał zone i ją bardzo kochał wiec postanowiła ....
dowiecie sie w nastepnym odcinku!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2004, 07:17   #13
dona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Alicja pisz dalej
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2004, 08:16   #14
CRAVEN
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Boże ten temat to się zrobił strasznie zabałaganiony,poprostu śmietnik. Alicja Z. niepisze się posta pod postem, Dona ty też, tak samo Dona niemożna pisać wypowiedzi krótszych niż 6 słów.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2004, 08:18   #15
Ersa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Craven, a to co wniosłeś do tematu?! Na PW z tym!!!! Macie całkiem fajne opowiadania, ale ja sie nie palę, żeby je zrobić
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2004, 08:32   #16
dona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja wiem ze posta pod postem sie nie pisze ale z tymi słowami to juz przesada a ja chciałam tylko odpowiedziec na pytanie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2004, 08:35   #17
Ersa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ale taki jest regulamin dono Przykro mi dona, ale bedziesz się musiała z tym pogodzić
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2004, 09:26   #18
Smeagolina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Alicja Z.@Feb 19 2004, 01:20 PM
oparten ja autentyczntch faktach
Fakty są zawsze autentyczne.

Dobra, dobra, piszcie dalej i nie kłóćcie się o reulamin.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2004, 10:30   #19
Alicja Z.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ok, wieć w takim razie ja piszę dalej a musze wam powiedzieć ze simska bedzie miała jeszcze kilk dramatów zeby nie było zbyt nudno.
No wieć tak: Simka musiaała telikatnie i ostrożnie powiedzieć synkowi że tatuś nie żyje. Weszła do pokoiku i aczeła rozmawiac w końcu przeszła do stena sprawy. Powiedział synkowi że tatuś poszedł do nieba bo go wielki sims przywołał do siebie.synek zrozumiał że jego tatuś nie żyje. Przed matką pokzała ze jest "mężnym" simem. Ale kiedy ona tylko wyszła z pokoiku rozpłakał sie.Simka usłyszała to i wróciła do dziecka. Płakali tak obaoje aż do póxnego wieczora.Niby on ją i jej synka zostawił ale ona nadal go kochała. Gdy poczuła siostry dłoń na ramieniu poczuła sie bezpiecznie tak jak przedlaty, kiedy mąż wyżucił ją z domu. Musiała sie komuś wyżalić i zrobiła to na ramieniu swej siostry. Mówiła że nie ma wogóle życia osobistego itd.Siostra postanowiła zapoznać ją z pewnym mężczyzną , który pracuje z nia w policji )(CDN)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2004, 11:14   #20
verben
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Fajne opawiadanie troche tam goryczy i złości n koniec i to mi się podoba tylko żeczywiście w złym dziale chyba ! Ale opowiadanie jest cool !
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023