Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.10.2008, 23:56   #1
vibratoria
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Sacrum by vibratoria

Projekt ten poświęcam
haughtonowi
Jesteś wymarzonym konkurentem dla każdego, kto przez zdrową rywalizację pragnie stawać się coraz lepszym.
centaurea_cyanus
Nikt inny, tak dobrze jak Ty nie pojmuje głębokiego znaczenia legendy o Excaliburze.



Sacrum




Fronton




Hall główny







Kuchnia









Jadalnia









Salon









Mały hall za salonem





Sypialnia gościnna










Łazienka gościnna







Mały hall





Sypialnia gospodarzy











Łazienka gospodarzy











Kącik wypoczynkowy w ogrodzie






Bryła i rzut















Dziękuję za uwagę.
Pozdrawiam - vibratoria (dawniej czarnuch)
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.10.2008, 00:34   #2
Callineck
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sacrum by vibratoria

Nie mogę nic napisać - jestem po prostu oszołomiona...
Dwa razy przeglądałam uważnie zdjęcia zanim zabrałam sie za opinię a i tak nie mogę wyjść z zachwytu...
Ogród wspaniały, dekoracje świetne, wybierane z dużą pieczołowitością... W sypialni gościnnej leżą nawet obok torebki drobiazgi jakby przed chwilą z niej wyjęte...
Jak patrzę na twoje domy to cały czas muszę sobie przypominać, ze powstały w grze, bo moje oczy widzą po prostu miejsce w którym ktos autentycznie mieszka... np. stosik drewna w ogrodzie a obok pień do rąbania drzewa z zatknięta siekierą... Nawet masz włączniki światła przy drzwiach...
Nie bardzo mi się widzi półka z różowymi dzbankami i ten biały prysznic w gościnnej łazience trochę jest za jaskrawy, ale ja się nie znam...

Ps. Brakuje mi jeszcze turkusowego wazonika i tak dla odmiany czekam teraz na Profanum

Ostatnio edytowane przez Callineck : 24.10.2008 - 00:53
 
stare 24.10.2008, 06:59   #3
mabda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sacrum by vibratoria

genialne! boskie! takie... afrykanskie! swietne! ja chce to wszystki! WSZYSTKO!

jak sie robi takie fajne wneki łukowate? skad wanna? i ta tapeta czy co to jest w malym hallu?
 
stare 24.10.2008, 11:24   #4
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sacrum by vibratoria

Jesteś niesamowita ! Zdumiewające jest tempo , z jakim tworzysz tak zróżnicowane tematycznie projekty . Ich urzekająca doskonałość polega na tym , że każdy reprezentuje równie wysoki poziom .

Sacrum - kolejna , doskonała prezentacja i czegoś takiego jeszcze nie było !

Klimat prezentacji jest dokładnym odzwierciedleniem nazwy projektu .
Bujna roślinność i jej gama kolorystyczna , tworzy wspaniałe otoczenie budowli .
Podoba mi się sposób prezentacji , a dokładnie to , że już drugie zdjęcie wprowadza w klimat pomysłu .
Hall główny stanowi doskonały początek dla płynności klimatycznej projektu !
W moim odbiorze wszystkie pomieszczenia są udekorowane właściwą fakturą ścian i pasującym wyborem podłóg . Kolorystyka wnętrz , wybór mebli i wybredna sztuka dekoracji - wykreowały niesamowite wrażenie na odbiorcy !

Mogę tylko pogratulować architektonicznego talentu połączonego z bezbłędną umiejętnością dekorowania co razem działa jak magia , która otwiera niesamowity świat wizualnych doznań !
cerastes jest offline  
stare 24.10.2008, 12:18   #5
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: Sacrum by vibratoria

Zacznę od bryła jest całkiem spora ale dzięki dobrze zrobionemu dachowi i gęstej roślinności wokół domu sprawa że jest całkiem ładna ale według mnie najlepsza jaką zrobiłeś

Ogród
Ładny i estetyczny ale z tyło domu dałbym więcej gęstej roślinności przy płocie by odciąć ogród od reszty świata choć z drugiej strony dobrze jest mieć jakiś widok ale te puste pola zbytnie nie ciekawią .

Wnętrze czyli to co ci wychodzi najlepiej .
Ciepłe przytulne i wszystko świetnie dopasowane i nie wiem już co napisać ponieważ nie mam się czego doczepić . Napisze jedynie że najlepiej moim zadaniem wyszła ci jadalnia .
Ocena
Bryła 8\10
Ogród 9\10
Wnętrze 10\10
Ogół 9\10
I jedno pytanie jak mogę zmienić nick jest do gdzieś w opcji czy jak .?
Pozdrawiam i czekam na kolejne prace która pewnie nie długo zagości na forum przynajmniej taką mam nadzieje .
Wielebny jest offline  
stare 24.10.2008, 12:38   #6
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sacrum by vibratoria

Kolejny raz nie mam nic innego do napisania tylko to że dom jest genialny. I kropka. Ocena: 10/10

pozdrawiam:
kubuss
kubuss jest offline  
stare 24.10.2008, 14:46   #7
Woltuwa
 
Zarejestrowany: 01.09.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sacrum by vibratoria

Vibruś (słowo zastrzeżone tylko dla mnie!) odwaliłaś kawał dobrej roboty. Moja ocena nie będzie ani trochę tendencyjna


Domek od samego początku skojarzył mi się z zajazdem. Udało Ci się doskonale nadać klimat tego miejsca.
Ciekawa bryła. Nawet udały Ci się te kombinacje z kątem nachylenia dachu
Hall główny: Urządzony ze smakiem, stanowi cudowny łącznik pomiędzy wejściem a dalszymi pomieszczeniami...
Kuchnia: Lodówka wygląda trochę jak prostopadłościan. Co to jest to za kuchenką? Szklana ściana z "ozdobnikiem"? I czy półeczka wisi na tym czymś?
Jadalnia: Mniam.. Smacznego. Zaciekawił mnie tutaj kominek częściowo ukryty za łukiem
Salon: Fajny pomysł miałaś z pokazaniem dachu od wewnątrz a nie sufitu z OŻ
Sypialnia gościnna: Z wysokim standardem
Sypialnia gospodarzy: aaa.. Znowu ten sam kominek, co w jadalni...
Niemienia to jednak faktu, że z całą pewnością można tu wypocząć od całodniowej pracy
Łazienki: co tu dużo mówić: Cudo!

Mam pytanie: Czy dom jest odcięty od elektryczności? Bo nigdzie nie widzę żyrandola, lampek, tylko same świece. Nie zauważyłem także telewizora, a więc chyba mam rację!

Ocena: 10/10 100%
Zamiast punktacji wystawię wniosek: Osiągnęłaś z całą pewnością szczyt możliwości w projektowaniu i dekorowaniu pomieszczeń w grze The Sims 2! Mówię to ze szczerości, nie jestem teraz ani trochę tendencyjny! Gratuluję! Wolcik.

Pozdrawiam
Woltuwa
Woltuwa jest offline  
stare 24.10.2008, 14:46   #8
Połówka
 
Avatar Połówka
 
Zarejestrowany: 05.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 556
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sacrum by vibratoria

To jest cudo!Najpiękniejszy domek jaki widziałam.Kolorystycznie wszystko dopasowane,ładny układ,bryła i ogólnie,że aż nie mogę uwierzyć! O.o
Oglądam,oglądam i oglądam,a cały czas nie wierze!
Jak Ty to robisz?
Oczywiście,że masz rzeczy z neta,ale nawet tak ładnie wszystko poustawiać,wykombinować!
1000000000000/10
Połówka jest offline  
stare 24.10.2008, 14:48   #9
VerkuŚ
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sacrum by vibratoria

Ni eno po prostu Boskiieee ;>
Starsznie mi sie podoba,świetnie dobrane dobre kolorystycznie nie no po prostu świetne staranne...;>
10/10 !
 
stare 24.10.2008, 15:04   #10
vibratoria
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sacrum by vibratoria

Oj Wolcik*, co ja z Tobą mam.
Wolcik* zastrzeżone dla mnie. Inni użytkownicy proszeni o nie używanie tej formy w kontaktach z Woltuwą.

Cytat:
Napisał Woltuwa Zobacz post
Kuchnia: Lodówka wygląda trochę jak prostopadłościan.
Lodówka wygląda tak a nie inaczej, ponieważ wzorowałam się kształtem Pudełka.

Cytat:
Napisał Woltuwa Zobacz post
Co to jest to za kuchenką? Szklana ściana z "ozdobnikiem"? I czy półeczka wisi na tym czymś?
Tak, półeczka na tym wisi, ponieważ są to żelbetonowe klocki podwieszone na niewidzialnych stalowych linach i pokolorowane na ładny drewniany kolor.
Można by tam jeszcze powiesić słonia i kilka Pudełek.

Cytat:
Napisał Woltuwa Zobacz post

Sypialnia gospodarzy: aaa.. Znowu ten sam kominek, co w jadalni...
Co? Nie lubisz kominków? A Niedopałki simy niby gdzie mają wrzucać?

Cytat:
Napisał Woltuwa Zobacz post
Mam pytanie: Czy dom jest odcięty od elektryczności? Bo nigdzie nie widzę żyrandola, lampek, tylko same świece. Nie zauważyłem także telewizora, a więc chyba mam rację!
Jest elektryczność. Czyżbyś nie zauważył w każdym pomieszczeniu włączników i lamp dyndających z sufitów? Świece też są na prąd, tylko że są bezprzewodowe. Telewizora nie ma, bo i tak nie ma nigdy nic ciekawego.


Cytat:
Napisał Woltuwa Zobacz post
Zamiast punktacji wystawię wniosek: Osiągnęłaś z całą pewnością szczyt możliwości w projektowaniu i dekorowaniu pomieszczeń w grze The Sims 2! Mówię to ze szczerości, nie jestem teraz ani trochę tendencyjny! Gratuluję!
Mylisz się mój drogi. To dopiero początek. I owszem. Jesteś tendencyjny.
 
Zamknięty Temat

Tagi
czarnuch, sacrum, vibratoria


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023