Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.08.2010, 15:29   #1
Sułtan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Klony!

Mam pewien problem. Zawsze jeździłem wszystkimi moimi 3 simami w podróże. Razem badały grobbowce itp. Ostatnio wprowadziłem do domu jedną babcię z Chin. Chciałem sprawdzić jak to jest sterować duchem. Zostało jej mało życia. Ale zanim umarła pojechałem znowu w podróż, tymi 3 simami bez niej. I kiedy wrócili do domu okazało się, że... w domu są klony tych simów!!! Nie żartuje. Były identyczne. Różniły sie tylko tym że te moje właściwe simy, co wróciły z podróży nie miały praca, no i miały relikty w wyposażeniu. I nie wiem co mam robić. Ktoś może mi doradzić? Dlaczego tak się stało?

Ostatnio edytowane przez lithium : 31.08.2010 - 15:55
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.08.2010, 16:17   #2
shan
 
Zarejestrowany: 31.12.2008
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 291
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Klony!

Radzę zaktualizować grę. Jeśli to nie pomoże to chyba reinstalacja.
shan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.08.2010, 17:38   #3
kotecek
 
Avatar kotecek
 
Zarejestrowany: 11.08.2009
Skąd: Dziwnowo
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Klony!

Problem jest tylko w tej jednej rodzince ?
Może to jakiś drobny błąd, nie wiem po co od razu bawić się w reinstalację...
kotecek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.09.2010, 15:13   #4
Sułtan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Klony!

Tak to jest tylko w tej rodzinie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.09.2010, 16:56   #5
Starlight
 
Avatar Starlight
 
Zarejestrowany: 08.10.2009
Skąd: nvm :D
Płeć: Mężczyzna
Postów: 795
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Klony!

Czyli w tej rodzince masz jakiegos Buga.
Wywal dodatki z neta z Downloads, itp.
Jak nie, to po poprostu daj sobie spokój.
To tylko drzewo genealogiczne
__________________
Starlight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.09.2010, 17:46   #6
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Klony!

Przecież zbędnych Simów można po prostu wyprowadzić z domu i skasować. Wtedy znikną z drzewa genealogicznego. U mnie przynajmniej tak jest. Raz się Ćwirom urodziło dziecko, pod moją nieobecność. Postarzałam go szybko kodami i wyprowadziłam z domu spod edycji miasta. Następnie go skasowałam i nie było po nim śladu w drzewie genealogicznym. Proste i szybkie. Tylko trzeba, tak dla bezpieczeństwa, zrobić kopię zapasową zapisu.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.09.2010, 12:05   #7
Rainbow
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Klony!

Widzę,że ktoś ma podobnie,jak ja ;/ Mój Sim związał się z Egipcjanką,która zaszła w ciążę,zanim z nim zamieszkała.Przy porodzie wyskoczyło okienko,że urodziła się 1 dziewczynka,ale po jakimś czasie (nie pamiętam już) utworzył się jej klon,który ma dokładnie tak jak ona na imię,inne cechy i chyba trochę różni się rysami twarzy,nie wiem,w każdym razie wszyscy mieli go w kontaktach,ale w drzewie genealogicznym rodziny go nie było.Jak tylko włączałam rodzinę,to go sprzedawałam boolpropem ;D
Gdy moja Simka dorosła,straciła powiązanie ze swoją matką,która była dla niej tylko 'znajomą' ;/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.09.2010, 14:19   #8
Sułtan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Klony!

Usunąłem klony ale teraz mam inny problem. Nie mogę wyjeżdżać na wakacje. Simy wsiadają do auta wszystko dobrze zaczyna sie ładaować. Ale jak sie juz wszystko załaduje i mam grać zamiast Francji mam znowu swój dom i znowu te same klony i tak w kółko. Chyba jednak zrobię reinstalacje :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.09.2010, 09:45   #9
grzro
 
Zarejestrowany: 20.08.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 122
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Klony!

Sułtan też raz miałem problem z klonem po powrocie z wakacji i jeszcze kilka innych błędów w grze. Jest na to skuteczny sposób. Przynajmniej u mnie zawsze działa. Jak zauważysz w grze jakiś błąd (klona czy coś innego), wyłącz grę bez zapisywania. Wejdź w Moje Dokumenty i poszukaj tam katalogu Save. Tam będą 2 katalogi z zapisaną grą. Jeden ma w nazwie backup, drugi nie ma. Ten z backup to zapisany stan przedostatni (coś jak kopia bezpieczeństwa), ten bez backup to zapis bieżący. Musisz skasować cały katalog bez backup w nazwie. Potem z katalogu z backup w nazwie usuń napis backup i będziesz grać od poprzednio zapisanej gry
grzro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.09.2010, 21:10   #10
Sułtan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Klony!

Dzięki za pomoc działa. Mam nadzieje, że to się już nie powtórzy.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023