Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.10.2011, 15:12   #101
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Cytat:
Napisał nmin Zobacz post
Einarr, ten poradnik może pomóc, warto spróbować, bo wszyscy piszecie o bezludnym mieście, a ja od początku nie miałam tego problemu i dopiero, gdy zobaczyłam Wasze posty, przypomniałam sobie, że przecież używam tego sposobu.
nmin, a czy na parcelach publicznych jest dużo zwierząt? Czy na ogół są tylko simowie?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.10.2011, 15:39   #102
Amusiaa
 
Avatar Amusiaa
 
Zarejestrowany: 14.09.2011
Skąd: Zielona Góra
Płeć: Kobieta
Postów: 36
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

@up: u mnie to na parclach publicznyc nie było ani zwierząt, ani Simów. Zwierzęta sąsiadów widziałam tylko będąc u nich w gościach.
__________________
[IMG]http://i53.************/j7gfew.png[/IMG]
Amusiaa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2011, 16:15   #103
jaja
 
Avatar jaja
 
Zarejestrowany: 14.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 185
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Aż się wierzyć nie chce, u mnie wszytsko normalnie!! ruch może mniejszy niż w bridgeport, nie jeździ za wiele aut, ale końmi simowie normalnie popylają, całkiem ich sporo się kręci po parcelach - jak tylko pojawiają się moi simowie, zaczyna się ruch. konno sąsiedzi zazwyczaj jeżdzą na stadion. Swoją drogą zwykle w godzinach dziennych trudno mi było trenować konia, bo inni też skakali. Sąsiedzi chodzą ze zwierzętami, choc nie widziałam smyczy (nie wiem czy jest taka opcja, bo mam konia tylko - poki co więc nie wiem czy tu jest coś nie tak.

W ogóle to bardzo mi się podoba to nowe wiejskie miasto, ma fajne "zakamarki" i nie uważam ze jest nudne za nic nie wracam do poprzednich

Ostatnio edytowane przez jaja : 23.10.2011 - 16:19
jaja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2011, 16:17   #104
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Nie da się ukryć, że na parcelach są głównie Simowie, ale zwierzaki też się pojawiają. Jakoś najbardziej rzucają mi się w oczy konie, czasem psy, koty widuję bardzo rzadko. Konie najłatwiej spotkać na parcelach dla nich przeznaczonych, może jakiś magnes je tam przyciąga
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2011, 17:12   #105
Troya
 
Avatar Troya
 
Zarejestrowany: 22.10.2011
Skąd: ona taka blada?
Płeć: Kobieta
Postów: 85
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

nmin ja też widuje często konie głównie dzikie ; 3 kota widziałam raz - bezdomnego psy też widuje bezdomne ale rzadko częściej widuje na spacerze z simami ; D
Troya jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2011, 17:36   #106
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Zwierzaki są najfajniejszym dodatkiem do 3, ale niestety dostarczyły mi parę błędów, takich jak mrożenie się gry podczas zmiany aktywnej rodziny, tj. przy zmianie nie ma tego okienka przetwarzania danych, a zostaje mi jedynie martwy obraz Appaloosa Plains. Jeszcze mnie irytuje fakt, że od instalacji dodatku co mniej więcej godzinę wywala mnie do pulpitu. W ogóle zszokował mnie fakt, że EA zrobiła tyle nowych interakcji i animacji (miałem nawet wątpliwości co do wsiadania i zsiadania z grzbietu konia czy zapinania psa na smycz, a jednak!), to na plus. To chyba najbardziej rozbudowany pod tym względem dodatek serii, tak samo z meblami i ubraniami. Wszystkie zwierzęta są super, imo najbardziej konie i psy Otoczenie jest według mnie średnie, ale sam jego jesienny klimat jest ok. Jednak nie potrafię porządnie się przestawić z nowoczesnych metropolii na spokojną wieś. Plusem jest to, że gra chodzi płynnie w AP. Z tego co jeszcze zauważyłem, nowym warzywem do hodowli są marchewki To tyle moich wywodów tutaj.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2011, 17:49   #107
BlueDinosaur
 
Avatar BlueDinosaur
 
Zarejestrowany: 29.09.2011
Skąd: Hehe uważaj bo znajdziesz
Płeć: Kobieta
Postów: 89
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Myślałam że dodatek mnie zawiedzie i szybko znudzi,tak jak dwójka, ale tak się nie stało. Strasznie rozbudowany, każde zwierze ma ze wszystkim interakcje, na razie nie zauważyłam błędów, wszystko wydaje się być bardzo dopracowane. Na razie nie mam żadnych zastrzeżeń, oprócz tego że strasznie to dużo miejsca na dysku zajmuje.
__________________
❑ Single
❑ Taken
✔ Mentally dating a character that doesn't actually exist


Tadam!
http://bluefluffydinosaur.deviantart.com/
BlueDinosaur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2011, 17:56   #108
Juhas
 
Avatar Juhas
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Warszawa
Wiek: 12
Płeć: Mężczyzna
Postów: 451
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Pograłem dziś dłużej awięc mogę się podzielić z Wami moją opinią.
Miasto mi się podoba i to bardzo. Jak wczoraj będąc w grze piętnaście minut widziałem jednorożca tak dziś przez trzy godziny go nigdzie nie było. Mam rodzinkę z Simem, beaglem i koniem fryzyjskim. Mieszkam przy patwiskach na które konik często uczęszcza Nie wiem jak u Was ale u mnie centrum społecznościowym stał się pobrany sklep zoologiczny Sam sklep choć dużo do gry nie wnosi podoba mi się. Zawsze jakoś urealnia grę, a skoro mam EL to czemu miałbym go nie mieć? Wykupiłem w nim zwierzęta by terraria nie stały puste. Ale u mnie rodziny są bezlitosne! Od kilku dni w tym sklepie włuczą się małe dwa szczeniaczki sąsiadów. A ja tam jeżdżę i je karmię.
Cmentarz im ładnie wyszedł. Zbudowałem opuszczoną farmę nie wiem po co ale pasuje jak na równiny AP. Zapomniałem powiedzieć że mam również żako- Piórka , świnkę Benka i ryjówkę Nosalka Co do innych jeżdżących konno. Dziś u mnie w mieście jechał na koniu policjant. Czyżby kanadyjska konna?
Najbardziej mi się nie podoba obecność dzikich koni w mieście. Ja sobie przebywam z psem w parku a tu nagle z trzy takie dzikusy przebiegają przez ten park Ale ogólnie mam miłe wrażenia z gry Wciąga skubana jak nie wiem co
__________________
@mod ponownie nieregulaminowa sygnatura
Juhas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.10.2011, 20:16   #109
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Dzisiaj pograłem sobie intensywnie wieczorem i jestem pod jeszcze większym wrażeniem. Urodził mi się źrebaczek, który żywi się mlekiem matki i w ogóle jest słodki
Moja simka wyruszyła na wyprawę konną dookoła miasta i znalazła jeża! Nie wiedziałem, że są jeże! Złapała też jakiegoś małego czerwonego ptaszka i sokoła, który mieszka na tej specjalnej 'gałęzi' na terenie mojego rancza... Ogólnie to dodatek mnie wciągnął bardzo i na pewno w następny weekend będę duużo grał.
No i wreszcie na parcelach publicznych pojawiają się zwierzęta. Mój kot wybrał się do 'kociej dżungli' no i poznał troszkę kotków
. Byłem też w parku dla psów i niestety nie zjawił się żaden pies oprócz mojego... Mam nadzieję jednak, że wkrótce kiedy zagram będzie inaczej...
. Lubię kiedy moje simy śpią przenosić się do miasta i obserwować co się dzieje, któregoś ranka zobaczyłem właśnie sarenkę przechodzącą przez miasto. Nie wyglądało to jakoś mega nienaturalnie przecież wiele dzikich zwierząt odwiedza mała miasteczka nocą, a nawet w dzień poszukując łatwego jedzenia. Wkrótce ta sarenka przeszła przez centrum miasta i skierowała się w kierunku zalesionych miejsc... Po chwili, kiedy straciłem ją z oczu postanowiłem ją odszykać i znalazłem ją ją wraz z dwiema innymi koło tego wyschniętego drzewa....A więc przekonałem się że jednak kiedy się poszuka to można znaleźć wiele dzikich zwierząt i to zapewne każdej nocy i poranka. Oczywiście wielokrotnie przestraszyłem się dzikich i udomowionych koni przebiegających przez ulice Kto by się nie przestraszył wielkiego zwierza przebiegającego pół metra obok twojego sima... No to na tyle, nudzi mi się dla tego tak się rozpisałem o tych sarnach..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.10.2011, 07:07   #110
Saheli019
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Mnie się AP podoba-taka cicha i spokojna mieścina. Jednak dzikie konie spacerujące po ulicy troche mnie irytyją...To taj jakby po moim mieście środkiem ulicy biegało stado koni. Twórcy mogli stworzyć jakąs jedną parcele np.Koński par gdzie będa pojawiac się dzikie konie,albo z AP zrobić zwykła wieś.

Ogólnie gra fajna.Męczy mnie tylko to,że dodatki z interenetu w gotowych domkach mi nie działąją,ale jakoś daje rady. Konie są boskie!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023