Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.11.2004, 17:31   #1
Shavonda
Guest
 
Postów: n/a
Blush kod na młodość

Jeżeli wpisze kod na młodość(aging on/off) to czy może sie stać tak, że jak będe miała niemowle to czy ono nie będzie rosło. .Jeżeli taki temat był to wielkie sorrrrry
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.11.2004, 17:40   #2
Erin91
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Skoro wyłączysz stażenie to jak ma niemowle rosnać?:\ Chyba raczej na zawsze pozostanie niemowlem (czy jak to sie tam pisze)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2004, 17:49   #3
Moonia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ten kod działa na wszystkich członków rodziny, tak więc niemowlę także pozostaje niemowlakiem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 14:51   #4
Pinia
Guest
 
Postów: n/a
Post

A ja mam pytanie czy jak wpisze najpierw aging off, żeby zatrzymać starzenie, później aging on to czy proces starzenia będzie wznowiony, czy nadal będzie wiek sims stał w miejscu, bo ja wpisałam najpierw off, żeby zatrzymać, a potem on żeby znowu wznowić, ale nie wiem czy można znowu wznowić bo ciągle mojemu simowi brakuje 29 dni do zostania emerytem. Tak jakby kod na ponowne włączenie starzenia w ogóle nie działał, co mam zrobić - HELP!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 14:55   #5
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pinia
A ja mam pytanie czy jak wpisze najpierw aging off, żeby zatrzymać starzenie, później aging on to czy proces starzenia będzie wznowiony, czy nadal będzie wiek sims stał w miejscu, bo ja wpisałam najpierw off, żeby zatrzymać, a potem on żeby znowu wznowić, ale nie wiem czy można znowu wznowić bo ciągle mojemu simowi brakuje 29 dni do zostania emerytem. Tak jakby kod na ponowne włączenie starzenia w ogóle nie działał, co mam zrobić - HELP!
wpisywać aging off tyle razy, aż zadziała (czyli czekać do 18 i patrzeć czy zmienia się wiek na pasku sima). wydaje mi się, że miałam podobny problem i to właśnie go rozwiązało
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2004, 18:07   #6
Pinia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał rainne
wpisywać aging off tyle razy, aż zadziała (czyli czekać do 18 i patrzeć czy zmienia się wiek na pasku sima). wydaje mi się, że miałam podobny problem i to właśnie go rozwiązało
Dzięki rainne Na pewno spróbuje. Bo ja sie strasznie przestraszyłam. Mam nadzieję, że pomoże. Pomogło Dzięki

Ostatnio edytowane przez Pinia : 30.11.2004 - 19:13 Powód: POMOGŁO!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023