Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.12.2009, 18:22   #11
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

I można było zwiedzać statek piratów... ach... to były czasy...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.01.2010, 00:49   #12
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

Oczywiście, żeby było ciekawie, grać bez kodów, to po pierwsze. Po drugie jak już wcześniej wymieniano, zbierać kamyki, owady, skały itp, rozwijać karierę, spełniać pragnienia, realizować cele życiowe, pogłębiać życie towarzyskie, zdobywać jak najwięcej, przyjaciół, kochanków, zbierać jak najwięcej kasy, wykupić wszystkie możliwe udziały, rozwijać umiejętności, płodzić dzieci, wypełniać zadania zarówno w mieście jak i w podróży, możesz osiągnąć jednym simem szczyt jakiejś kariery, potem rzucić tą pracę i osiągać szczyty w kolejnych i tak do śmierci sima, wyhodować wszystkie możliwe roślinki. No i jest zapewne dużo więcej, ale nie mam już weny
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2010, 21:47   #13
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

Co do grania na kodach, to się z wami nie zgodzę. Ja gram cały czas na kodach. Tak było i w jedynce i w dwójce, i tak jest w trójce. Ja lubię zapewniać moim ludziom wygodne i szczęśliwe życie. Wcale nie kręci mnie trzymanie ludzi w ciasnych tanich domkach, tyranie cały dzień, żeby się czegoś dorobić. Dla mnie samo granie i sterowanie nimi jest ciekawe i zapewnia mi maksimum frajdy. Poza tym, lubię ładne duże domy z basenem i najdroższymi rzeczami. No i gram wieloma rodzinami, więc nie pooglądałabym sobie tych domków, gdybym stale jakąś rodziną musiała się wzbogacać.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2010, 08:58   #14
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

Ja, w trójce, postanowiłam, że będę spełniać każdy cel życiowy danego sima. Wtedy mam jakiś określony cel i do niego dążę (oczywiście gram bez kodów
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2010, 12:05   #15
Kurczaczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

Ja używam zawsze tylko motherlode ;D żeby zbudować domek. No i czasem uzywam testinga ale tylko kiedy chcę wymaxować jakąś umiejętność. No i czasem przy teatrze gram na gitarce dla napiwków ;D lubię zgarniać przez 2 dni około 7-9tysiaków ;D
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2010, 12:32   #16
Nunczaki Orientu
 
Avatar Nunczaki Orientu
 
Zarejestrowany: 10.11.2009
Skąd: Minecraft
Płeć: Kobieta
Postów: 219
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

Cytat:
Napisał Kurczaczek Zobacz post
Ja używam zawsze tylko motherlode ;D żeby zbudować domek. No i czasem uzywam testinga ale tylko kiedy chcę wymaxować jakąś umiejętność. No i czasem przy teatrze gram na gitarce dla napiwków ;D lubię zgarniać przez 2 dni około 7-9tysiaków ;D

Czyli można z 1 gotowania zrobić od razu 10?

Ja zakładam postać - zawsze szczupłą blondynkę, w dżinsach i bluzie.
Buduję malutki domek, bez kodów, idę nią na dziennikarstwo i dalej już wiecie jak gra się toczy. Zawsze używam Testinga, bo gdy mój Sim mieszka w górach, a ma iść na plażę, to lepiej go teleportować niż czekać epokę lodowcową, aż dojedzie. Gra się toczy normalnie, tylko co jakieś 5 Simowych dni, rozwalam Simką małżeństwa Ćwirów, Laandgrabów zauroczając mężów , a później zrwam z nimi

Ostatnio edytowane przez Nunczaki Orientu : 02.01.2010 - 12:46
Nunczaki Orientu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2010, 16:54   #17
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

No wiesz! To ja tak dbam o Ćwirów, Zadków i Kawalerów, a ty te rodziny rozwalasz?! Szczerze to ostatnio wciągnęła mnie inna gra i w Simsy nie gram. Ale dlatego nie gram, że mi się gra zaczęła bardzo wlec i mam bug za bugiem. Czeka mnie kolejny reinstal gry i bardzo mnie to zniechęca. A jeśli nawet te kłopoty, to nie jest wina gry tylko mojego save'u, to mając tak zaawansowane miasto i tyle rodzin powiązanych ze sobą koligacjami, po prostu nie chcę zaczynać od nowa. Chętnie bym sobie Simsy włączyła, ale jak sobie pomyśle, że po 10 minutach gry (góra) znowu będą problemy, to mi się odechciewa. Gra jest rewelacyjna, tylko wykonana totalnie do bani.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2010, 19:43   #18
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Co do grania na kodach, to się z wami nie zgodzę. Ja gram cały czas na kodach. Tak było i w jedynce i w dwójce, i tak jest w trójce. Ja lubię zapewniać moim ludziom wygodne i szczęśliwe życie. Wcale nie kręci mnie trzymanie ludzi w ciasnych tanich domkach, tyranie cały dzień, żeby się czegoś dorobić. Dla mnie samo granie i sterowanie nimi jest ciekawe i zapewnia mi maksimum frajdy. Poza tym, lubię ładne duże domy z basenem i najdroższymi rzeczami. No i gram wieloma rodzinami, więc nie pooglądałabym sobie tych domków, gdybym stale jakąś rodziną musiała się wzbogacać.
A dla mnie to jest właśnie super, że po jakimś czasie gry mogę zbudować moim simom willę z pieniędzy, które zarobili dzięki rozwijaniu się i pracy, bez kodów I przy grze 190 życia udawało mi się zbierać mnóstwo pieniędzy, starczyło na super willę, moi simowie mieli willę i ponad 200000 na koncie, a mogło być więcej, gdyby nie błędy, przez które psuła mi się gra
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2010, 13:10   #19
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

@up. no wlasnie, ja dlugo sadzilam, ze gra bez kodu jest do dupy, ale zaczelam w koncu grac zupelnie na serio bez kodow (nawet w "kryzysowych" ;p sytauacjach nie uzywalam bollpropa) i strasznie mi sie podoba, gra jest lepsza.
ja na przyklad poloczylam sobie 3 rzeczy: hobby, kariere i dzieci i gra sie naprawde fajnie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2010, 17:26   #20
asiak155
 
Avatar asiak155
 
Zarejestrowany: 01.03.2009
Skąd: Szczecin
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 96
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

Nigdy nei gram z kodami na kase . Zawsze wkurza mnie jak simy są za bogate, a lubie jak muszą ciężko pracować ;]. Do tego zawsze staram się wyznaczyć sobie jakiś cel. Np. simy zbierają na nowy dom, muszą znaleść sobie męża/żone, mieć wszystkie umiejetności, być super ogrodnikiem.
asiak155 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023