Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.07.2011, 11:50   #191
bubel-96
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pokuta

Nareszcie przeczytałam :p z tydzień się zbierałam xd
Ja rozumiem Davide. Wie tylko to, co mu powiedział Lucyfer, wiec albo mu uwierzy, albo sam sobie wymyśli alternatywną prawdę. A liczby na twarzach ludzi tylko potwierdzają słowa Szatana. Nie można się dziwić, że nie chciał oddać duszy bliskiej osoby w "ręce" kogoś, kogo nienawidzi. Nawet jeśli alternatywa jest dosyć.. cóż, przerażająca?
Dobra, tyle tych mądrości, teraz się pozachwycam
Nie wiem czemu, ale sympatię poczułam do Alessy i Cristi ;]
Wiesz, że strasznie lubię czytać Twoje twory, zawsze mi się podobają
Czekam na następny! :-)
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.08.2011, 14:23   #192
tallje
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pokuta

przeczytałam, uf. jest więcej niz swietny, reszte napisała reszta. a ja pragne jeszcze tylko podpisac sie o tym, bo tych slow mi brakowalo
Cytat:
Jak dla mnie Lucyfer nigdy nie przestanie być tym złym i przebiegłym, który zawsze odwróci wszystko na swoją korzyść.
Bliscy niech zdychają? No to nagroda, za to, że kiedyś inni musieli cierpieć za sprawą Davida, kiedy ten zabijał im najbliższych ludzi.
Jest nawet takie bardzo stare powiedzenie: "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie".
Ja myślę, że dzieje się jak najbardziej sprawiedliwie i jestem przekonana, że diabeł i tak zrobi naszego bohatera na szaro.
Poza tym to o czym pisze Vipera doskonale obrazuje, że nam ludziom łatwiej jest wierzyć w to co nie przychodzi nam z trudem.
Wiara w Boga nigdy nie była czymś prostym i właśnie w ostatnim odcinku można się przekonać jak łatwo ją utracić na korzyść zła.
Davide wierzy w każde słowo Lucyfera, choć tak na prawdę nie wie ile jest w nich prawdy. A tym, że oddał mu duszę najlepszego kumpla zawalił totalnie na całej linii, kierowała nim złość i samolubność.
Może teraz nie jest już mordercą, ale znowu zadecydował o czyimś życiu, jak w czasach kiedy nim był.
Podsumowując - według mnie, nasz bohater tym czynem właśnie sprzedał się diabłu. Pokazał, że łatwo można go złamać. A Lucuś będzie to teraz wykorzystywał.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023