Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.02.2011, 09:55   #21
Candle
 
Avatar Candle
 
Zarejestrowany: 19.11.2009
Skąd: <3
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Spójrz mi w oczy...

przeczytałam całość i jest to bardzo ciekawe. Zdjęcia dobre ale nad mini popracuj, błędów chyba nie ma. BARDZO podoba mi się, że simy są naturalne. (do dodatków z internetu nic nie mam). Już od dawna nie widziałam fs zrobionego bez dodatków z internetu (a przeglądam wiele ). Tak jak Liv uwielbiam romansidła dla nastolatek i pragnę więcej

8,5/10
__________________
mod edit: nieregulaminowa sygna.
Candle jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.02.2011, 10:46   #22
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Spójrz mi w oczy...

Ha! To coś, na co czekałam! Też nie mam nic przeciw "romansom dla nastolatek", pod warunkiem że są w miarę dobrze pisane. Twoje takie jest.
Co do sufitu... hm, z tego, co widzę, nie masz Osiedlowego Życia, dopiero tam się pojawiają. Ale można coś takiego ściągnąć na MTS. Teraz już nawet nie trzeba tam mieć konta, żeby coś ściągnąć. TU są sufity, TU, ogólnie przejrzyj TO.
Zresztą, zrobiłam też zbiór ciuchów maxis-match i konwersji wiekowych, ale o to mniejsza.Jakby co, proszę pytać mnie - PW, albo w profilu.
Wracając do tematu - FS mi się podoba, czekam na dalsze odcinki...
Muszę się wziąć za swoje, motyla noga...

Ostatnio edytowane przez Master of Disaster : 18.02.2011 - 10:48
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.02.2011, 10:47   #23
Cam
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 13.02.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Spójrz mi w oczy...

Jak widzę, grono czytelników się rozszerza!
Zdjęcia do następnego odcinka nie będą robione simowym aparatem, więc powinny być lepszej jakości Cieszę się, że komuś się podoba!

I bardzo dziękuję za link do sufitów. Z pewnością mi się przydadzą
Cam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.02.2011, 12:53   #24
Scheiße
 
Avatar Scheiße
 
Zarejestrowany: 04.01.2011
Skąd: puf puf
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 807
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Spójrz mi w oczy...

Cytat:
Napisał Green Grass Zobacz post
I bardzo dziękuję za link do sufitów. Z pewnością mi się przydadzą
Ooo, widzę, że problem rozwiązany To czekam na kolejny odcinek
__________________
Scheiße jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.03.2011, 07:37   #25
Cam
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 13.02.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Spójrz mi w oczy...

Tam-ta-ta-ta! Oto wklejam nowy odcinek.

---
Rozdział 2

Strumień młodych ludzi w różnym wieku wypłynął z autobusu. Aleksandra przepchnęła się na bok, ciągnąc za sobą Łukasza. Ludzie szybko się rozeszli. Niewielka grupka nastolatków i nastolatek ruszyła żwawo chodnikiem rozmawiając głośno.
- Którędy teraz? – zapytała Ola, spoglądając na swojego kolegę.
- Za tamtymi – odpowiedział Łukasz, wskazując palcem młodzież. – Chodźmy.
Kiedy szli, dziewczyna zapytała:
- Jaka jest ta twoja koleżanka?
- Hmm... Zależy która – odpowiedział jej kolega. – Chodzi o tę, do której właśnie idziemy?
- Tak. Rodzice pozwalają jej robić takie całonocne imprezy?



- Odpowiadając na twoje pierwsze pytanie... – powiedział po chwili namysłu Łukasz – jest miła, ładna, szczupła, ma długie blond włosy. Nie jest polką, przyjechała z Anglii, ale mieszka tu bardzo długo, także nie problem się z nią dogadać.
- A jak ma na imię?
- Sue.
- Acha... A drugie pytanie?
- Eee... – na twarzy Łukasza pojawiło się zakłopotanie – a jak ono brzmiało?
Dziewczyna zaśmiała się cicho.
- Chyba coś nie tak z twoją pamięcią! Jakim cudem jej rodzice pozwalają jej robić takie imprezy?
- A, no tak... Ona mieszka bez rodziców, ze starszą siostrą – podobnie jak ty – która je urządza, ale pozwala jej przyprowadzać swoich znajomych.
- Mhm... No i jeszcze jedno pytanie: nie wiem czemu nie zapytałam cię o to wcześniej, ale co my będziemy tam robić?
- Tańczyć. – Łukasz przeszedł przez otwartą furtkę i skierował się ku schodkom. Przed domem stała dorosła, długowłosa kobieta i rozmawiała z wysokim mężczyzną. Zignorowała ich. Chłopak powiedział cicho Oli, że to właśnie jest siostra Sue, Jane. Zapukał do drzwi, a po chwili pojawiła się w nich długowłosa blondynka. Ubrana była w białą bluzkę odsłaniającą brzuch i wąskie spodnie w pionowe pasy, a na ustach miała obrzydliwie różowy błyszczyk.



- Łukasz! – zawołała z uśmiechem.
- Cześć, Sue. – odpowiedział chłopak.
- O, kogoś przyprowadziłeś! Jak masz na imię? – zwróciła się do Aleksandry.
- Ola – odpowiedziała dziewczyna.
- Witaj. Chodźcie na dół – dziewczyna gestem wskazała im schody.
Piwnica, do której weszli była duża, ale znajdowało się w niej tylko kilka niewielkich okienek, przez co panowała w niej duchota. Z trzech głośników zawieszonych pod sufitem płynęła głośna muzyka typu house. Spora grupa ludzi już się rozkręciła i tańczyła na środku. Chłopak z ogoloną głową i kolczykiem w nosie szukał jakiejś płyty w wielkim ich stosie leżącym na sprzęcie grającym. Kilka osób rozmawiało, opierając się o ścianę. Obok nich stał stół zastawiony butelkami z wodą i colą, mnóstwo szklanek, dwa talerze pełne ciastek i kilka skrzynek piwa.
Sue gdzieś znikła. Aleksandra bardzo długo nie mogła się rozkręcić, jednak kiedy się jej to udało przetańczyła kilka piosenek ze swoim kolegą, po czym Łukasz odłączył się od niej.



Po pewnym czasie dziewczyna wyszła z piwnicy w poszukiwaniu toalety. Szybko ją znalazła. Wychodząc, wpadła na nieznajomego chłopaka. Spojrzała na niego i szybko przeprosiła. Mruknął coś niezrozumiałego w odpowiedzi. Miał rude włosy w nieładzie, a jego zielone oczy otaczał wachlarz długich rzęs. Okolice nosa przyozdabiało kila dużych piegów. Chłopak skrzywił się widząc, jak Aleksandra się w niego wpatruje i minął ją.



Dziewczyna skierowała się ku schodom i zeszła z powrotem na dół. Nie wiedziała, co ze sobą zrobić, stanęła więc pod ścianą. Łukasz tańczył właśnie z Sue. Aleksandra zaczęła przyglądać się wszystkim po kolei. Jane tańczyła z łysym mężczyzną. Facet obok wybuchł niepohamowanym śmiechem, gdy usłyszał słowa swojego kolegi. W końcu jej wzrok padł na chłopaka, którego spotkała przy łazience. Siedział na zimnej podłodze po drugiej stronie pomieszczenia, wpatrując się w ekran swojego telefonu. Jakby czując, że ktoś na niego patrzy, podniósł wzrok. Na widok Oli uśmiechnął się. Dziewczyna odpowiedziała mu tym samym, po czym onieśmielona spojrzała w dół. Tymczasem chłopak wstał i wyszedł.
Do dziewczyny wrócił Łukasz i przetańczył z nią chwilę, jednak znów ją opuścił, kiedy muzyka się zmieniła. Aleksandra nigdy nie przepadała za wolnymi piosenkami – może dla tego, że najczęściej była wtedy skazana na podpieranie ściany. Wtem podszedł do niej nieznajomy chłopak.



- Zatańczysz ze mną tę jedną piosenkę? – zapytał, wyciągając do niej otwartą dłoń. Wyglądał na sympatycznego człowieka, zgodziła się więc. W czasie tańca chłopak zaczął podsuwać się niebezpiecznie blisko dziewczyny. Czuła się niezręcznie, ale z nawet sobie nieznanych powodów nic nie powiedziała. Pod koniec piosenki prawie stykali się nosami. Gdy tylko ostatnie dźwięki utworu wybrzmiały, Ola wyszła na dwór, aby uwolnić się od czarnowłosego indywiduum, a także chcąc zaczerpnąć trochę świeżego powietrza. Nieznajomy zdążył tylko powiedzieć, że na imię mu Kuba, i że z chęcią spotkałby się z nią jeszcze kiedyś.
Na ławce przed domem siedział znów ten sam chłopak. Ten, z którym zderzyła się pod drzwiami do toalety. Od razu ją zauważył.



- Udusić się można w tej piwnicy, nie? – powiedział do niej. Spojrzał na zaskoczoną dziewczynę i wstał. – Maciek jestem, a ty?
- Ola – odpowiedziała cicho, prawie szeptem.
- Jak chcesz, to siadaj – oznajmił, z powrotem zajmując miejsce na dwuosobowej, drewnianej ławce. – Który raz jesteś tutaj?

---

No, to tyle. Najwięcej czasu zajęły mi zdjęcia. Dlaczego więc są dalej takie same? Bo mój komputer odmawia posłuszeństwa, kiedy są włączone The Sims 2 i inny program w tle. Wybaczcie :\ Myślałam może, żeby pokasować otoczenia w których nie gram, mam nadzieję, że to pomoże. One strasznie dużo miejsca zajmują.
Czekam na komentarze pełne ocen i szczerej, konstruktywnej krytyki!
Cam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.03.2011, 10:28   #26
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Spójrz mi w oczy...

Cytat:
Strumień młodych ludzi w różnym wieku wypłynął z autobusu.
Nie podoba mi się to wyrażenie.
Cytat:
Nie jest polką,
POLKĄ!!!
Cytat:
No i jeszcze jedno pytanie: nie wiem czemu nie zapytałam cię o to wcześniej, ale co my będziemy tam robić?
No a co się robi na imprezach?
Cytat:
Okolice nosa przyozdabiało kila dużych piegów.
A na zdjęciu tego nie widać.
Na necie są dostępne takie piegi ;]

Eeee, za szybko! Liczyłam na coś lepszego na tej imprezie, ale bardzo źle nie było
Ze względu na taką długość mogłabyś częściej wstawiać odcinki w miarę możliwości A kiedy trzeba rozluźnić styl na potrzebę bieżącego odcinka - nie bój się tego zrobić.
No i proszę Cię, niech w tym będzie trochę więcej zawirowań i niespodzianek niż w przeciętnym FS o nastolatkach
8,5/10
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.03.2011, 06:13   #27
Cam
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 13.02.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Spójrz mi w oczy...

@up: dziękuję za komentarz.
Muszę poczytać trochę "przeciętnych FS dla nastolatek"
Cam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.03.2011, 13:35   #28
tallje
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Spójrz mi w oczy...

boze, to jest az dziwne
Sue, wysoka blondynka z Angli- idealna opowieściom mojego kolegi O_o
MOZE TO TY, huehehe
a co do fs: nie jest moze super, ale zle tez nie. czyta sie ciekawie, chociaz cos mi sie nie podoba. ogolnie bede chyba czytac, no coz, nie powiem ze mnie zaciekawilo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2011, 09:26   #29
Cam
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 13.02.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Spójrz mi w oczy...

Mam już gotowy tekst, nie mam pojęcia zielonego, kiedy zrobię zdjęcia. Spróbuję się pospieszyć, ale przygotowuję się do ogólnopolskiego etapu pewnego konkursu...
Cam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2011, 10:09   #30
Scheiße
 
Avatar Scheiße
 
Zarejestrowany: 04.01.2011
Skąd: puf puf
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 807
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Spójrz mi w oczy...

Łeee, będę płakać
Ale dobra, będę czekać i życzę powodzenia w konkursie
__________________
Scheiße jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
foto story, spójrz mi w oczy


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023