Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Domy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.08.2013, 14:09   #1
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Smile Come Back by Jin

Ile to już? Półtora roku? Dwa lata? Straciłem rachubę. Mniej więcej tyle czasu już minęło, odkąd ostatnim na ramach forum opublikowałem jakikolwiek projekt. Sprawy techniczne trochę unormowałem i przez ostatni tydzień(dokładnie tydzień temu) zacząłem budować nową parcelę.

Bez zbędnego i długiego opisu, przejdę od razu do projektu.
Uwaga! Dużo zdjęć.

Bryła z ogrodem

















Przedpokój/Jadalnia






[b]Kuchnia[b]




Salon





Sypialnia













Łazienka












Pralnia

Rzuty




Widok na poszczególne pomieszczenia









Dziękuję

2000 post!
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.08.2013, 03:43   #2
marandile
 
Avatar marandile
 
Zarejestrowany: 18.06.2005
Skąd: Kraków
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 1,404
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Come Back by Jin

Hej Zacznę może od początku:
Z zewnątrz dom prezentuje sie całkiem nieźle, minimalistycznie, oryginalnie, ale moim zdaniem lepsze byłyby proste dachy Jakieś ogrodzenie, krzaczki też by się przydały, gdyż trochę wieje pustką Pozatym - ciekawy styl, widać tu taką niewymuszoną, nie przesadzoną elegancję i klasę
Wnętrza o wiele bardziej mi się spodobały Użyłeś ładnych mebli, wszystko wygląda realistycznie, udało ci się z powodzeniem wymieszać różne kolory, faktury, style Całkiem dobrze poradziłeś sobie z oświetleniem, choć musisz jeszcze trochę nad nim popracować, żeby nie powstawały takie cuda jak ta beżowa kanapa, która świeci się, za przeproszeniem, jak psu jaja (Polecam robić zdjęcia w nocy oraz 'ustawiac' lampy w trybie kupowania klikając na nie z klawiszami ctrl+shift, można wtedy dopasować kolor (kolor "płomień" sprawdza się idealnie, gdy chcesz nadać wnętrzom przytulny, sielski charakter), natężenie etc. bez potrzeby wprowadzenia sima). Jako maniaczka wnętrz, trochę bardziej się rozwinę w tej kwestii: Najbardziej oczarowała mnie chyba sypialnia, cieszy oko Dobrze dobrane patterny, podobają mi się szczególnie te żółtawe zawijasy na ścianach Co do reszty nie mam większych zastrzeżeń, ale: schody prowadzące na dół obłożyłabym jakąś barierką, paskudnie wygląda taka dziura w podłodze
Podsumowując, widać staranność, zadbałeś o różne ozdóbki typu wazoniki, obrazki etc., ale musisz popracować nad oświetleniem
Ogólnie jestem pod sporym wrażeniem i czekam na kolejny, lepszy projekt
W skali 1-6, dałabym jakieś 5-
__________________
flesh covers
the bone and the
flesh searches
for more than
flesh


http://forum.thesims.pl/showthread.php?p=1812431

Zapraszam na mojego bloga, gdzie od teraz będzie się trochę działo
marandile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.08.2013, 09:06   #3
Zielona Herbata
 
Avatar Zielona Herbata
 
Zarejestrowany: 02.11.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 506
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Come Back by Jin

Miło, że wróciłeś z nowym domem Bryła domu bardzo się podoba, proste dachy moim zdaniem by tu nie za bardzo pasowały. Wnętrze domu jest miłe, przytulne, nie mam żadnych uwag. Lecz jak napisała marandile, na zewnątrz wieje kompletną pustką. Tylko parę krzaczków. Ja bym tam się trochę pobawiła i dała tu dużo zieleni, dałoby pewnie urokowi. "Ogród" podoba mi się bardzo. W skali od 1 do 10 daję 9/10, za roślinność. Herba oczekuje na dalsze twoje projekty domów!

Gratuluję 2.000 posta! C:
__________________

Zapraszam na mojego bloga: Herbal Sims

Ostatnio edytowane przez Zielona Herbata : 31.08.2013 - 09:09
Zielona Herbata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.09.2013, 16:53   #4
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Come Back by Jin

Cytat:
Napisał Zielona Herbata Zobacz post
Miło, że wróciłeś z nowym domem Bryła domu bardzo się podoba, proste dachy moim zdaniem by tu nie za bardzo pasowały. Wnętrze domu jest miłe, przytulne, nie mam żadnych uwag. Lecz jak napisała marandile, na zewnątrz wieje kompletną pustką. Tylko parę krzaczków. Ja bym tam się trochę pobawiła i dała tu dużo zieleni, dałoby pewnie urokowi. "Ogród" podoba mi się bardzo. W skali od 1 do 10 daję 9/10, za roślinność. Herba oczekuje na dalsze twoje projekty domów!

Gratuluję 2.000 posta! C:
W zasadzie to były dwa ogrody tzn. ich dwie wersje. Pierwszą z nich zmieniłem, bo stwierdziłem, że za bardzo poupychałem tych roślin i zepsułem cały efekt Cóż... na przyszłość może bardziej uśrednię

Cieszę się, że mój powrót się podoba, następny projekt może we wrześniu lub wczesnym październiku
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.10.2013, 12:14   #5
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Come Back by Jin

Z zewnątrz domek prezentuje się bardzo dobrze. Ciekawy pomysł z umieszczeniem go na wzniesieniu. Trochę razi mnie ten dach, ni to pagoda, ni to nie wiem co

Wnętrza bardzo fajne, jednak nie podoba mi się, że zastosowałeś tak wielką różnorodność struktur - prawie każda ściana inna - to trochę męczy oczy - przynajmniej moje ).

Też się przyczepię do braku barierki przy schodach.

I czy nad wanną jest okno do sypialni? O zgrozo! Widzę też, że drzwi są szklane do tej łazienki ;/

I w sypialni dywan nieco wchodzi pod ten podest z łóżkiem.

Ogólnie ok, domek bardzo ładny, ale w jakiś szczególny sposób mnie nie zachwycił.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023