Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.07.2013, 13:55   #1
Seraf
 
Avatar Seraf
 
Zarejestrowany: 17.07.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 20
Reputacja: 10
Domyślnie 174 Savannah Lane by Seraf

No, tak więc po długiej przerwie czas na coś nowego
Dla tych którzy mnie nie znają lub zapomnieli; specjalizuję się w typowo mieszczańskich domkach lub starych rezydencjach więc nie uświadczycie u mnie minimalizmu czy moderny Staram się by domki wypadały dość realistycznie przy umeblowaniu a przy tym też żeby dało się w nich przyjemnie grać - zwłaszcza ten powód uszczupla ilość mebli z których korzystam bo np. połowa szafek i krzeseł które ściągnąłem nie działa jak powinna...

Prezentowany niżej domek (typu: amerykańskie przedmieścia) znajduje się na jednej z lepszych ulic Twinbrook gdzie mieszka głównie klasa średnia. Zamieszkuje go Robin - młody i samotny artysta oraz jego pies (nie żeby to był mój wybór, po powrocie z innego domku pies już tam po prostu był...ach ten "postęp historii"...).

Zapraszam do zwiedzania, pora roku może troszkę niezwykła ale cóż poradzić

Sypialnie: 2
Łazienki: 1,5
Salon, kuchnia i hall.

Bryła: (jak ktoś wie gdzie można znaleźć taką kratownicę z winoroślą do położenia na kolumnach i chciałby się podzielić tą wiedzą to będę wdzięczny )




Przed wejściem; niestety pies nie jest dołączony w zestawie.


Ścieżka prowadząca za dom:


Skromny ogródek:


Przejdźmy do domu; hol:



Salon:



Kuchnia:



Pierwsze piętro; tutaj pracownia połączona jest z sypialnią:


Po prawej są drzwi do mniejszego pokoju używanego jako gabineciku, po lewej do łazienki.


Gabinecik:



Łazienka: (Jak widać Robin nie jest zbytnio przejęty możliwością podglądania go )


Rzuty pięter:




I to by było na tyle, zapraszam do komentowania i do zobaczenia przy następnym domku
Seraf jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.07.2013, 15:08   #2
scavo
 
Avatar scavo
 
Zarejestrowany: 01.06.2013
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Postów: 205
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 174 Savannah Lane by Seraf

W samej bryle się zakochałem. Normalnie ekstra ! Lubię takie domki typowo amerykańskie. I przyznam, że sam takich budować nie umiem Jeżeli chodzi o wnętrze - też ładne. Jedynie co mi się nie podoba to sypialnia - taka pustawa lekko :/ Ale za to reszta mega, typowo amerykańska i rodzinna. Za to dużego minusa dam do ogrodu - za mało kwiatków itd. ! I z deka pusty ten ogród, a te kółko za domem gdzie stoi ławka i leżak jest strasznie brzydkie i nie pasuje. Wygląda jakby ogród robił 10 latek. A i zapomniałem. Fajny dobór schodów Ogólnie domek ocenię tak na hm... 8/10 ? Chyba tak Powodzenia !
__________________
whatever
scavo jest offline  
stare 20.07.2013, 17:43   #3
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: 174 Savannah Lane by Seraf

Ja mam poczucie, że się powtarzam, ale:
1) Bryła - super.
2) Pomieszczenia - super dobrane meble, rozmieszczenie, funkcjonalne, ekstra wystrój, tapety i podłogi.
3) Ogródek -mały, ale fajnie zagospodarowany. Widać przemyślenie, nie jest to kilka krzaczków i kwiatków rzuconych, byleby były.

Ogółem SUPER.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 22.07.2013, 11:09   #4
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 174 Savannah Lane by Seraf

Miło Cię widzieć z powrotem...
Pamiętam Twoje wcześniejsze domy i widzę, że wiernie trzymasz się klasycznego stylu, który i ja bardzo lubię.
Co do obecnego projektu... Dwa pierwsze zdjęcia, które przedstawiają bryłę - są śliczne. Ten doskonały efekt, dodatkowo podkreśla bardzo dobra grafika, bo wydaje mi się, że zdjęcia są zwyczajnie robione w grze i nie były ulepszane w żadnym programie graficznym. Zielony kolor elewacji bardzo ładnie współgra ze stylem domu. Nawet pasuje tu ten siding, którego osobiście nie lubię.
Jeśli chodzi o wnętrza, to wypadają trochę gorzej. Jest tu taki mebelkowy standard, a ponadto sypialnia odbiega stylem od całości - to modernistyczny zestaw. Do tego projektu taki mix nie pasuje. Na pewno na plus jest to, że domek zbudowany jest tak, żeby dało się w nim grać, ale ja Tobie poprzeczkę stawiam wyżej, bo jesteś "starym" architektem.
cerastes jest offline  
stare 24.07.2013, 18:30   #5
Seraf
 
Avatar Seraf
 
Zarejestrowany: 17.07.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 20
Reputacja: 10
Domyślnie Re: 174 Savannah Lane by Seraf

Dzięki za komentarze

Scavo - Miło mi to słyszeć, tym bardziej że domek robiony z głowy bez wsparcia rzeczywistym projektem Ogródek nie wydaje mi się pusty, zwasze byłem przeciwny otaczaniu domu dżunglą, wydaje mi się to wybitnie nierealistycznie bo nie każdy ma czas i rękę żeby pielęgnować kwiaty

Björk - Dziękuję i miło Cię znów widzieć

Senoy - Ciebie również miło znów zobaczyć Cóż powiedzieć, lubię taki mieszczański styl domków, mogę oczywiście zrobić też bogatą klasyczną rezydencję ale jakoś takie podmiejskie domki zajmują u mnie specjalnie miejsce
Ogólnie to nigdy nie przerabiam zdjęć z gry w zadnym programie nie licząc zmiany rozmiaru. Ja znów bardzo lubię siding, dobrze użyty może naprawdę ładnie wyglądać
Z meblami może faktycznie "szału nie ma", ale przyznam że nadal zbieram dodatki z netu + nie ma tego za wiele bo praktycznie 90% dodatków w sieci to moderna. Dodatkowo mam dość wymagające podejście jeśli chodzi o wykonanie tych dodatków ...
Masz rację z sypialnią, odcina się od reszty. Myślę że przy urządzaniu sypialni która miała być jednocześnie studio podświadomie wybrałem na wzór sypialnię typu loft, które jakby nie patrzeć są często własnie dość nowoczesne. No cóż, następnym razem trzeba bardziej uważać
Seraf jest offline  
stare 08.10.2013, 12:45   #6
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 174 Savannah Lane by Seraf

Dom jest bardzo ładny, wręcz urokliwy z zewnątrz

Wnętrza zbyt poukładane jak na mężczyznę ) Albo to bardzo pedantyczny facet

Nie podoba mi się rozmieszczenie okien przy ścianach np w gabinecie lub łazience (mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi). No i w łazience (pomijając brak zasłon u tego perwersa ) pralka przysłania nieco okno.

Ale ogólnie: podoba mi się, sama chciałabym być posiadaczką takiego domu
__________________
Searle jest offline  
stare 28.10.2013, 09:46   #7
Kestrel
 
Avatar Kestrel
 
Zarejestrowany: 09.09.2011
Skąd: Big City
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 369
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 174 Savannah Lane by Seraf

Nigdy nie byłam fanką wiktoriańskiego stylu, a ten dom właśnie taki jest z zewnątrz. Tego typu domy kojarzą mi się z domami z amerykańskich horrorów, umieszczone gdzieś na pustkowiu i zawsze z co najmniej niepokojącą historią Co do wnętrza, wystrój mi się nie podoba bo:
- nie trawię maxisa, a widzę go tam
- tekstury podłóg są tandetne, zwłaszcza w holu przy schodach - yaaak!
Stosowanie CC mebli jest zawsze ciekawsze, bo możliwości są większe. Zawsze można wtedy czymś zaskoczyć, dlatego lepiej nie używać w ogóle maxisowych obiektów z odpustu. Twórcy simsów nie popisali się specjalnie jeśli chodzi o meble, tak samo ubrania. Nic do siebie nie pasuje, wygląda tandetnie i zabawkowo. A ja mam fetysz na punkcie realistycznych rzeczy
Kestrel jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023