Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.08.2012, 15:30   #1
Alinka26
 
Zarejestrowany: 20.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 28
Reputacja: 10
Domyślnie Mały domek

Witam,
podejście trzecie. Wnętrze wyposażone przeze mnie, bryła jest z gry. Jako, że na razie nie mam drygu do budowania domu od podstaw - nie biorę się za to. Ten dom stworzyłam w jedne dzień, podczas gdy zwykle jedno pomieszczenie urządzam jeden dzień. Dom wg mnie i jak dla mnie jest przyjemny do mieszkania.
Zapraszam...


Kuchnia







Łazienka







Zielony pokój







Salonik





Fioletowy pokój







Alinka26 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.08.2012, 10:50   #2
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Mały domek

Czy wg Ciebie te rolety w kuchni nie wyglądają idiotycznie? Lodówka jest okropna.. Nie podoba mi się to że nie ma listw przy podłodze na ścianach w salonie i w pokojach.. Ściana w sypialni jest brzydka. Tak samo ta zasłona w salonie, przecież ona wchodzi w okna.. Nie mogłaś wybrać jakieś takiej jak np. w pokoju z biurkiem? Ta w pokoju zielonym jest bardzo ładna. Dom wg mnie nie jest przytulny a taki zimny..
Zielony pokój jest najładniejszym pomieszczeniem w domu.
Podobają mi się szafki w kuchni i łazienka, aczkolwiek wanna jest dziwna, chyba ładniej by było gdyby był tam prysznic.
No cóż ogólnie 3/10
Shattered jest offline  
stare 16.08.2012, 20:53   #3
Alinka26
 
Zarejestrowany: 20.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 28
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mały domek

Wg mnie rolety w kuchni nie wyglądają idiotycznie, ponieważ wg mnie rolety zaciągnięte tak wysoko źle wyglądają własnie wtedy, kiedy odstają na takim otwartym oknie, gdy są tak jak u mnie - dość wysoko uniesione, także efekt - zamierzony

Lodówka: po 1 są gusta i guściki, wiadomo, dla Ciebie okropna dla mnie przyciąga uwagę, po 2 patrz wyżej - efekt zamierzony

Listwy - jak na razie nie trafiłam na takie cuda, ale jak znajdę to nie zawaham się ich użyć i poeksperymentować.

Ściana w sypialni: odpowiedź identyczna jak punkt 1 przy lodówce.

Zasłona w salonie nie wchodzi w okna. Widać (a właściwie ledwo widać) tam lampę sufitową, która nie chciała się pokazać w całej krasie, dlatego zdecydowałam się zostawić ją tak jak jest. I pewnie z tego powodu pomylona została z jakże irytującą wchodzącą w okno firanką/roletą

Wanna jest z tej samej kolekcji co umywalka, do której nie masz zastrzeżeń...? Prysznic nie wchodził w grę.

Dziękuję za oceny
Cały czas ćwiczę. Wychodzi raz lepiej raz gorzej, ale próbuję, bezczelnie mieszam style i śmiem umieszczać okropne rzeczy Pozdrawiam i miłego wieczoru!!

Ostatnio edytowane przez Alinka26 : 16.08.2012 - 20:59
Alinka26 jest offline  
stare 16.08.2012, 21:04   #4
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Mały domek

Nawet nie zwróciłam uwagi na te rolety, ale wg mnie są normalne Lodówka nie pasuje do kuchni, jest jak z marketu.
Do łazienki i salonu większych zastrzeżeń nie mam, do zielonego pokoju również. W fioletowym pokoju te kwiatki jakoś mi nie pasują do tej tapety.
Najładniejszym pokojem jest pokój zielony, najmniej podoba mi się fioletowy.
4/10
__________________
Fallen jest offline  
stare 02.02.2013, 21:45   #5
pixidixxi
 
Zarejestrowany: 29.01.2013
Skąd: Kielce
Płeć: Kobieta
Postów: 27
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mały domek

Moim zdaniem, ten dom jest świetny i z chęcią mogłabym w nim zamieszkać Lubię takie małe, przytulne domki Ten fioletowy kolor w sypialni nie jest trochę "mój", dlatego daję 9/10
pixidixxi jest offline  
stare 03.02.2013, 22:49   #6
Misiaa12
 
Avatar Misiaa12
 
Zarejestrowany: 24.11.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 256
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mały domek

W kuchni nie podoba mi się lodówka, wszystko w niej widać, okropne. Rolety są ok.
Ten zegar czy coś nad stołem na ścianie nie pasuję.
Zielony pokój mi spodobał się najbardziej. Nie podoba mi się ściana w salonie. Nie pasuje mi. Tak to ładnie, przytulny dom a kwiat w fioletowej sypialni mi się bardzo podoba.
__________________
I waited for you ...
Misiaa12 jest offline  
stare 04.11.2013, 17:48   #7
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mały domek

Mnie się tam podoba. Wyszło całkiem fajnie.
Mnie również najbardziej podoba się zielony pokój (który powinien być bardziej nazwany szarym lub srebrnym pokojem ).

Szkoda, że nie ma rzutów pomieszczeń, by móc zobaczyć ich rozmieszczenie.

Mogę się jedynie przyczepić do wanny, która powinna być odwrócona stroną z kranem do ściany
__________________
Searle jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023