Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.01.2014, 08:34   #11
Lady_Sims
 
Avatar Lady_Sims
 
Zarejestrowany: 25.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: "Bubblegum" starter

Bardzo bardzo mi się podoba, mały, tani, przytulny + bardzo fajnie dobrane desenie.
Udostępnisz? Moja simka chętnie by w takim zamieszkała ;-)
Lady_Sims jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.02.2014, 14:30   #12
ryjek
 
Avatar ryjek
 
Zarejestrowany: 04.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 29
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Bubblegum" starter

Swietny plakat z liskiem ;>
Nieduży, a bardzo ładnie urządzony domek. Widze, że masz sporo ciekawych dodatków jak chociażby narzutka na łózko i ładne mebelki. Sama bryła na zewnątrz ciekawa-nie jak jakiś minecraftowy klocek. Podoba sie bardzo ;]
ryjek jest offline  
stare 09.02.2014, 21:18   #13
simba90
 
Zarejestrowany: 09.02.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Bubblegum" starter

9/10

Podoba mi się bryła, zwarta a jednocześnie ciekawa. Nie mniej jednak nie dałabym trzech różnych "typów ścian" na elewacji. Środek jest świetny, chociaż w sypialni za dużo kolorów ścian. Poza tym bardzo mi się podoba !
simba90 jest offline  
stare 09.02.2014, 21:54   #14
aneurysm
 
Avatar aneurysm
 
Zarejestrowany: 13.01.2009
Skąd: z pudełka w kształcie serca
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 663
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Bubblegum" starter

Wow, taki tani, a taki przytulny. Sama mogłabym w nim zamieszkać. Podoba mi się bryła, dobór kolorów, umeblowanie, różnorodność faktur. Wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Plusem jest duża przestrzeń i połączenie salonu z kuchnią, bardzo to lubię.
Całość sprawia świetne wrażenie, 10/10. Jeden z najlepszych domów. : )
__________________
[img]http://i60.************/rmsqdg.gif[/img]
aneurysm jest offline  
stare 18.02.2014, 13:04   #15
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Bubblegum" starter

Od dłuższego czasu jesteś jedną z najbardziej faworyzowanych przeze mnie forumowych architektów, co możeż zauważyć czytając FTS Newsletter Gdy przychodzi mi oceniać twoje projekty, ciężko mi zebrać słowa, którymi powinienem zacząć, więc na początek z góry wystawię ci ocenę 9. A poniżej trochę wyodrębnię szczeóły, który przykuły moją uwagę.

Bryła - klocek czy nie klocek, to bardzo ciekawy klocek. Podoba mi się zastosowanie drewna i tej gładkiej powierzchni ścian. Nie podobają mi się jedynie kremowe okna, ale biorąc pod uwagę, że świetnie się prezentują wewnątrz - odpuszczę je A ogrodzik - starterowy, prosty, przeciętnie dobry

Salono-jadalnio-kuchnia - uwielbiam. Tak profesjonalnie dobrałaś kolory, meble i dekoracje, że wszystko tworzy wspaniale współgrającą ze sobą całość godną podziwu. Niebieskie zasuwane drzwi, kamień na ścianach i nietypowe umeblowanie to idealny wybór. Jedynym słabym punktem tego potrójnego pomieszczenia są niebieskie drzwi wejściowe, o których prawdopodobnie wspomniałem w M jak Mieszkanie

Sypialnia - bardzo ciekawie zaaranżowana, pomysłowa i bardzo przyjemnie by mi się w takiej spało, więc wynajmę cię kiedyś jako osobistą projektantkę sypialni

Łazienka - wszystko ładnie, pięknie, ale ta zasłona prysznicowa... zdecydowanie na minus. Mogłaby być pozbawiona tego błękitnego akcentu. Ogólnie bardzo dobrze.

To chyba wszystko
dżin. jest offline  
stare 18.02.2014, 14:08   #16
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Bubblegum" starter

Domek podoba mi się bardzo, bryła śliczna, wystrój też jest OK. Ja patrzę głównie na funkcjonalność domów, ale również na pomysłowość przy ozdabianiu. Ja wiem, że to może niesprawiedliwe, ale zwykle najbardziej podobają mi się domy napchane CC, bo zbrzydło mi patrzeć stale na te same obiekty. Z drugiej strony, posiadanie domów z CC jest o tyle kłopotliwe, że chcąc je udostępnić trzeba podawać linki do wielu małych pierdółek, a nie zawsze się wie skąd się co ma, ja tak przynajmniej mam, dlatego nie udostępniam swoich domów. Moja ocena 8/10.
anie_1981 jest offline  
stare 05.05.2014, 21:43   #17
Daisy
 
Avatar Daisy
 
Zarejestrowany: 10.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Bubblegum" starter

Witaj
Mi domek się podoba, bryla jest sympatyczna, nowoczesna a równocześnie ciepła. Dla mnie połączenie idealne. Samo wnętrze zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie, jest sympatyczne, bardzo spodobały mi się niebieskie rozsuwane drzwi. Właściwie nie ma pomieszczenia, które by mi się nie podobało. Moja simka z przyjemnością by tam zamieszkała
Daisy jest offline  
stare 30.06.2014, 21:03   #18
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: "Bubblegum" starter

Przeglądałam sobie temat z nudów, ale gdy zobaczyłam Twój domek nie mogłam powstrzymać się od komentarza.
Domek bardzo mi się podoba, nawet bryła, choć nie przepadam za nowoczesnymi bryłami. Wnętrze choć jest nowoczesne, to jednak bardzo ciepłe i przytulne. Pomieszczenia są świetnie umeblowane, a do tego ten umiejętnie wkomponowany przydymiony błękit (uwielbiam ten kolor).
Jedyne co mi się w tym domu nie bardzo podoba, to tablica z wielkimi, białymi literami na czarnym tle (w sypialni). W otoczeniu stonowanych kolorów wydaje się razić w oczy (na rzucie w tym miejscu jest chyba coś innego).
Poza tym, wszytko mi się podoba
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline  
stare 11.07.2014, 19:22   #19
lizzielovesit
 
Avatar lizzielovesit
 
Zarejestrowany: 13.11.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 314
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Bubblegum" starter

Aż dziwne, że jeszcze nie skomentowałam, mimo, że już nie raz przeglądałam temat


Dom jest świetny, naprawdę świetny. Szczególnie przypadła mi do gustu kuchnia i ten uroczy stolik
Podoba mi się bryła i wykończenie z zewnątrz.

Na początku chciałam się przyczepić do drewnianego sufitu, ale nie wygląda aż tak źle.

Trochę rzuca mi się w oczy tapeta za lustrem w sypialni. W połączeniu z różnymi odcieniami drewna, czerwoną rośliną w białym wazonie i jeszcze do tego kontrastowym, nieco jaskrawym (?) obrazkiem robi się zbyt pstrokato. Zostawiłabym tam czystą, jasną ścianę.

Łazienka jest prosta i ok, chociaż pomarańczowe kafle niezbyt mi się podobają.

Daję 9.
__________________
Czarnym kotom, z plakatu
Fajnie jest na słońcu.
lizzielovesit jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023