Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.06.2012, 17:15   #21
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zamówienia

Odświeżę temat. Kompletnie nie umiem ładnie budować w TS3, więc może ktoś inny mi pomoże? (może - pomoże, rym przypadkowy ) Potrzebuję jednopiętrowego domku dla rodziny z dzieckiem, z salonem, jadalnią połączoną z kuchnią, gabinetem, garderobą i ogrodem. Chciałbym, aby wszystko było w miarę małe - taki mini, przytulony domek. Niepozorne, ale ładne dzieło do Bridgeport. Najlepiej nieumeblowane.

Podjąłby się ktoś tego zadania? Z góry dziękuję.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.06.2012, 17:46   #22
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,082
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zamówienia

To i ja poproszę Dom dla 4-gwiazdkowej, jednakże dość skromnej reżyserki z jedną adoptowaną córeczką i pieskiem. Prosiłabym, aby jedno pomieszczenie zawierało jej gabinet "zacisze", w którym powstają najlepsze scenariusze
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.
Meggie jest offline  
stare 11.06.2012, 18:28   #23
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zamówienia

Potrzebuję fajnego, przytulnego domku dla rodziny z córką i dzieckiem płeć narazie nieznana więc gdyby mógł być uni. A może ktos gdzieś znalazł na necie taki? Bardzo proszę o pomoc
Trykuu. jest offline  
stare 25.11.2012, 21:16   #24
Aoime.
 
Avatar Aoime.
 
Zarejestrowany: 07.11.2012
Skąd: woj. Łódzkie
Płeć: Kobieta
Postów: 44
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zamówienia

Potrzebuję domku, jakby ktoś pokusił się go dla mnie zrobić byłabym wdzięczna. (Oczywiście jak ktoś znajdzie podobny na necie, też nie pogardzę.)

Dom dosyć spory, dla 4 wspólokatorów. Na dole hol, salon (duży), kuchnia, spiżarka, do której przechodzimy z kuchni. Dom na podeście (czy jak to się nazywało). Ze sporą werandą. Na piętrze łazienka, 4 sypialnie, najlepiej na przemian drzwi (zaczynając od lewej strony). I przejście ukryte pomiędzy 1 a 2 sypialnią na strych.
Pierwsza sypialnia będzie należeć do gotki, druga do chłopaka, trzecia (największa, powinna być podwójna) do wampira i czwarta do dziewczyny. Łazienka naprzeciwko pokoi.

Ostatnio edytowane przez Aoime. : 25.11.2012 - 21:18
Aoime. jest offline  
stare 25.11.2012, 23:33   #25
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zamówienia

fajnie,pięknie z tymi zamówieniami,ale moglibyście dodać czy chcecie z dodatkami z neta czy wolicie clean
 
stare 18.03.2013, 19:19   #26
M3Lcik
 
Avatar M3Lcik
 
Zarejestrowany: 19.11.2011
Skąd: zTęCzOwEjDoLiNy
Płeć: Kobieta
Postów: 287
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zamówienia

Odświeżam temat.

Potrzebuje przytulnej chatki/dworku dla babci i młodej dorosłej.Coś w tym stylu: http://www.noclegiw.pl/zdjecia/bialo...5733,big,0.jpg

W środku dwie sypialnie, duża kuchnia połączona z jadalnią, mała spiżarnia (można tam umieścić pralki), oddzielnie łazienka i WC, duzy ogród z małym oczkiem.

W domku niech panuje wiejski klimat,ale nie wsiowy (przepraszam za wyrażenie) tzn.swojsko ale elegancko. Bibeloty,wiszące ciuchy (ogólnie wszystko co wskazuje ze dom jest zamieszkany) mile widziane. Poprosiłabym tez o tajną piwniczkę z akcesoriami dla czarownic.


Proszę także o loft podobny do dzieła Ilony (może sama autorka się skusi ponownie go zrobić?) http://forum.thesims.pl/showpost.php...25&postcount=1 dla samotnego mężczyzny. Styl minimalistyczny ale elegancki i przytulny. Mężczyzna jest wampirem ale niech loftnie będzie mroczny. Klimat panujący na zdjeciach Ilony mi odpowiada.

Ostatnią rzeczą jest nieduża chata w lesie dla wilkołaka. Niech to będzie chata myśliwska bardziej przeznaczona do urlopowania niz zamieszkania (ot wilkołaczek chcąc sie ukryc zamieszkał w opuszczonej chacie) ale prosze by to nie była "rudera" tylko mała,skromna chatka.

Z góry dziękuję wszystkim za chęci i pomoc. W razie pytań prosze na priv.

Pozdrawiam
__________________
Relax, it's just the game!♛


MOJE SIMY


Ostatnio edytowane przez M3Lcik : 18.03.2013 - 20:53
M3Lcik jest offline  
stare 25.03.2013, 12:47   #27
M3Lcik
 
Avatar M3Lcik
 
Zarejestrowany: 19.11.2011
Skąd: zTęCzOwEjDoLiNy
Płeć: Kobieta
Postów: 287
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zamówienia

To znowu ja Na początek wielkie dzięki dla Ilony za domek

Przychodze z nową prośbą. Nie wiem jak wam,ale mi budynki publiczne w SŻ nie podobają się,wiec czy potrafiłby i chcial ktoś stworzyć taką dużą parcele gdzie mieściłaby się siłownia,dyskoteka,kręgielnia,kiosk z komiksami i kawiarenka? Lubie jak wszystko jest na swoim miejscu. Budynek moze być kilku pietrowy z piwniczką, oby tylko mieścił się na parcelach dostępnych w miasteczku uniwersyteckim (zamiast siłowni lub Groty np.) Mile widziane dodatki z neta. Sama mam wszystkie dodatki prócz akcesoriów.

Jeżeli ktoś widział też gdzieś jakieś fajne parcele publiczne (siłownia,bar itp) to poprosze o linka na priv

Dziekuję.
__________________
Relax, it's just the game!♛


MOJE SIMY

M3Lcik jest offline  
stare 01.05.2013, 09:25   #28
ajditia
 
Avatar ajditia
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Skąd: Hidden Springs
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 150
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zamówienia

Hejo! Potrzebuję domku PARTEROWEGO na 4 osobową rodzinkę: Rodzice, nastolatka i dziecko (dziewczynka)
Jeśli się da, to bez dodatków z internetu.
Dodatki, które mam:
-Wymarzone Podróże
-Kariera
-Po Zmroku
-Pokolenia
-Zwierzaki
-Zostań Gwiazdą
-Nie z tego świata
-Cztery Pory Roku
-Studenckie Życie
Z góry dzięki
__________________
[IMG]http://i43.************/2mqs4m8.jpg[/IMG]
Piękna sygnatura by Diana (dziękuję )
ajditia jest offline  
stare 26.05.2013, 08:11   #29
M3Lcik
 
Avatar M3Lcik
 
Zarejestrowany: 19.11.2011
Skąd: zTęCzOwEjDoLiNy
Płeć: Kobieta
Postów: 287
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zamówienia

Witam witam. Kochani, potrzebują domku dla dwóch uroczych wampirek. Chciałabym żeby domek był większą kopią nawiedzonego domku z Czterech Pór Roku (tego który pojawia się na jesiennym festiwalu), mieścił dwie sypialnie, garderobę, łazienkę i wc (oddzielnie), jadalnie z aneksem kuchennym i dodatkową małą sypialnię (dla gościa lub dziecka). Dom musi być mroczny ale gustowny. Umeblowany w eleganckim stylu i jako tako przytulny (mnóstwo bibelotów mile widziane). Mam wszystkie dodatki, nie mam akcesorii. Mile widziane dodatki z neta i darmowe ze store.
__________________
Relax, it's just the game!♛


MOJE SIMY

M3Lcik jest offline  
stare 30.05.2013, 18:50   #30
marciuMEGA
 
Zarejestrowany: 23.11.2011
Skąd: Bardzo stara wieś założona przez Mikołaja Reja...
Płeć: Mężczyzna
Postów: 27
Reputacja: 10
Smile Odp: Zamówienia

No więc mam do was prośbę o zbudowanie domku i wysłanie mi go na giełdę.
WYMAGANIA:
-Dom z 3 sypialniami
-tylko parter!
-Dla wynalazcy!
-Żadnych obiektów z modów, nic ze Store, nic Z obiektów z neta, ma być clear!
-I dla mnie najważniejsze: Cena w granicach 30000 simoleonów!!!
Posiadam dodatek "Kariera"
(tylko i wyłącznie Kariera)
Dziękuje z góry
marciuMEGA jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023