Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Domy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.06.2012, 15:48   #1
koyaanisqatsi
 
Avatar koyaanisqatsi
 
Zarejestrowany: 30.06.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Model House #5 (1955)

Howdy

Domy w Simsach buduję, od, nie wiem, 2004? Bardzo interesuję się architekturą irl, więc zawsze staram się, żeby prezentowały dość wysoki poziom architektoniczny. Nie mam jakiegoś specjalnego talentu, więc czasami mi się udaje, a czasami nie. Ten domek akurat uważam za bardzo udany.

Historia tego domu (lubię wymyślać moim budynkom historie) jest taka: został zbudowany w południowej Kalifornii (Starlight Shores) w 1955 jako modelowy dom mający służyć zamieszkaniu przez powracających z wojny koreańskiej rekrutów. W zamierzeniu projekt miał zostać powielony w tysiącach egzemplarzy, ale developer zbankrutował i modelowy dom został sobie bez żadnego właściciela. Nigdy nie był zamieszkany aż do 2008, kiedy wprowadził się tam mój zacny Sim, dr Ewen Kertesz, MD PhD ScD DDS posiadający IQ 187, odbierający doktorat w wieku 18 i obecnie pracujący nad supertajnym projektem rządowym, ale ćśś nic nie powiedziałem.

Ponieważ mój Ewen uwielbia styl retro, rozgrzebał wszystkie śmietniki w okolicy i po kolei znalazł i naprawił prawie każdy sprzęt, jaki można było jeszcze naprawić. Uzupełnił to ledwie paroma współczesnymi urządzeniami i w tak powstałym domu zamieszkał

I jeszcze coś - nie mam custom contentu (poza jakąś sauną, którą zrobiłem raz w 2010 i zapewne już nigdy więcej). Tylko oryginały + itemy ze Store.





Front. Wybaczcie brak ogródków i innych fatałaszków, ale zdjęcia robiłem tuż przez przeprowadzką Ewena i jego chłopaka do Hidden Valley i nie chciało mi się go urządzać tylko dla zdjęć No i jeszcze jedno - dom budowałem i rozwijałem bez kodów, zatem proszę o jakąś wyrozumiałość.



Tył. Wybaczcie szalenie estetycznego kopacza, no ale wiadomo, w tym domu się żyje.



Rzut. Jak widać dom jest malusi malusieńki. W piwnicy jest tylko syfiarnia, więc tam nie zaglądamy.



Interior. Strasznie dumien z niego jestem





To są te sprzęty, które Ewen wziął uratował. (między innymi)



Kuchnia z lat 50.



Kolejne dwa uratowane sprzęty.



Ewen sobie, prawda, śpiący.



Sypialnia. Nie jest szałowa, ale robiłem ją na późnym etapie gry, więc miała przede wszystkim funkcjonować.





Łazienka!

Dziękuję za uwagę i za jakiekolwiek komentarze o domach w Simsach naprawdę nie wiem za dużo, ciągle się uczę, więc na pewno by mi jakiś konstruktywny komć pomógł. Dziękuję z góry
__________________
BLABLABLABLABLABLABLABLEBLEBLEASDFASDFASDFalemisie nudziwzyciu
Elfriede Jelinek

Ostatnio edytowane przez koyaanisqatsi : 30.06.2012 - 16:22
koyaanisqatsi jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.07.2012, 20:09   #2
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Model House #5 (1955)

To jest świetne. Ja także uwielbiam przełom lat 50/60 - tych, nie tylko ze względu na aranżacje wnętrz.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to bardzo ładna, spokojna bryła. Tylko naprawdę boli, że nie ma ogrodu. Nawet parę krzaczków gdzieniegdzie rozwiązało by problem pustki. No i basen powinien być, chociaż z jednej strony zabudowany jakimś chodnikiem, czy kamieniem.
Nie wyobrażam sobie wyjść z basenu na trawnik i pobrudzić sobie nogi ;|

Za to wnętrza są po prostu świetne. Zachowałeś w nich wspaniały klimat. Nowoczesność miesza się z minionymi latami. Po prostu nie mam słów. Jest tak radośnie, wzorzyście - cudo!

Projekt wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Widać, że budujesz z pasją i pomysłem. Niestety muszę (nie byłbym sobą) wytknąć brak ogrodu.. Oceniam na: 9,5/10.

Czekam na następne projekty..

-Einarr
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2012, 15:27   #3
koyaanisqatsi
 
Avatar koyaanisqatsi
 
Zarejestrowany: 30.06.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Model House #5 (1955)

Dzięki za opinię!

Ktoś jeszcze się skusi na komentarz?
__________________
BLABLABLABLABLABLABLABLEBLEBLEASDFASDFASDFalemisie nudziwzyciu
Elfriede Jelinek
koyaanisqatsi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2013, 11:40   #4
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Model House #5 (1955)

Od frontu bardzo mi się podoba - ciekawy pomysł miałeś. Szkoda, że w ogrodzie jest pusto. Z tyłu też przydałoby się więcej krzaków lub jakieś nieco wyższe ogrodzenie.

Od drzwi do od domu do garażu powinno być jakieś przejście przez ten żywopłot, by nie musieć przez niego przeskakiwać lub chodzić dookoła.

Cytat:
To są te sprzęty, które Ewen wziął uratował. (między innymi)
Nie ma takiego wyrażenia jak "wziąć uratować" Po prostu "uratował". (Sorki, musiałam się czepić )

W środku nieco pstrokato, ale rozumiem, że wtedy panowała taka moda

W sypialni przydałyby się jakie zasłony lub żaluzja. Podobnie w łazience, by nie obawiać się, że ktoś nas podgląda (Wiem, mam na tym punkcie jakąś fobię )
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2013, 21:43   #5
Adrianus
 
Avatar Adrianus
 
Zarejestrowany: 22.11.2009
Skąd: Piła
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 107
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Model House #5 (1955)

No, no, no. Bryła jest genialna, bardzo oryginalna i rzadko spotykana. Wnętrze ma bardzo ciekawą kolorystykę, dobrze dobraną, lecz nie podoba mi się do końca to połączenie w sypialni na ścianie cegłówek z tą tapetą w kółeczka ;d . Co do ogrodu mam tylko jedno zastrzeżenie, nie mam pojęcia co to jest to żółte co stoi w ogrodzie ale bym się tego pozbył ;p, a tak ogródek fajny, przestronny, nie zagracony czyli tak jak lubię
Daję Ci 9/10 !
Adrianus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.06.2013, 08:33   #6
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Model House #5 (1955)

Cytat:
Napisał Adrianus Zobacz post
[...]Co do ogrodu mam tylko jedno zastrzeżenie, nie mam pojęcia co to jest to żółte co stoi w ogrodzie ale bym się tego pozbył ;p, a tak ogródek fajny, przestronny, nie zagracony czyli tak jak lubię
Daję Ci 9/10 !
To jest Kopacz - dochodzi w dodatku Kariera. Obok jest dziura nim wykopana Autor domu przepraszał za jego wystawienie
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023