Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.03.2013, 21:49   #1
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Elegancki Lofcik dla Marl.89

Cytat:
Napisał Marl.89 Zobacz post
Proszę także o loft podobny do dzieła Ilony (może sama autorka się skusi ponownie go zrobić?) http://forum.thesims.pl/showpost.php...25&postcount=1 dla samotnego mężczyzny. Styl minimalistyczny ale elegancki i przytulny. Mężczyzna jest wampirem ale niech loftnie będzie mroczny. Klimat panujący na zdjeciach Ilony mi odpowiada
ok...dopiero teraz,kiedy chce wrzucać zdjęcia doczytałam,ze właściciel jest wampirem i lofcik ma być mroczny,no nic, spróbujemy z tym co zbudowałam....
Wykorzystałam fakt,ze dodatek Studenckie Zycie wprowadza możliwość wprowadzania współlokatorów,a żeby właścicielowi nie było samotnie i miał z kim np. grac w kosza,wiec dodałam dwa pokoje.Podoba mi się ta opcja z współlokatorami, ponieważ nie trzeba nimi kierować,a nasz sim ma towarzystwo,a do tego dokładają się do czynszu,no wiec same plusu.

Parcela 40x30
koszt ok. 190tys.§


















































































mam nadzieje,ze si podoba
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.03.2013, 09:14   #2
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 603
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Elegancki Lofcik dla Marl.89

Bryła mi się nie podoba. Te różne atrakcje sportowe strasznie psują klimat. Jedne są czerwnoe, drugie żółte, niebieskie no i czarne. Płot, który zabezpiecza pole zabaw pasuje do budynku. Salono-kuchnio-jadalnia jest boska. Obrazy są bardzo realistyczne, białe firanki są boskie, bar jest świetny, a stół w jadalni brak słów. Nigdy takiego nie zrobiłem. Łazienka bardzo ładnie Ci wyszła, tylko jak na mój gust za dużo okien. W łazience raczej powinna być prywatność, ale okna zawsze pasują. W kuchni blaty kuchenne są bardzo ładne. Górne szafki jednak są za bardzo upchane i za dużo elementów tam się znajduje. Pierwsze piętro jest ładne, tylko stół do bilarda i stół do tenisa stołowego dziwnie mieszają się z tłem (Chodzi mi tu o kolory). Jak dobrze policzyłem zrobiłaś trzy sypialnie. Pierwsza jest naprawdę świetna, ale dwie pozostałe takie puste, a na dodatek identyczne. Chyba oddzieliłaś je szklaną ścianą, prawda?

Domek bardzo fajny. Moja ocena to 8,7.
Alcioo :33 jest offline  
stare 23.03.2013, 18:27   #3
M3Lcik
 
Avatar M3Lcik
 
Zarejestrowany: 19.11.2011
Skąd: zTęCzOwEjDoLiNy
Płeć: Kobieta
Postów: 287
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Elegancki Lofcik dla Marl.89

Ilono kocham cie! Właśnie chodziło mi o to by loft NIE był mroczny mimo,że jego włąsciciel to wampir (zresztą odwampirzyłam go ) Dom jest C-U-D-O-W-N-Y, zreszą uwielbiam wszystkie Twoje prace i nawet musze cię prosić o link do Twego blogu bo pamiętam,że miałaś na nim kawiarenke i salon,które mi się podobały

Teraz proszę tylko o link by ściągnąć to cudeńko
__________________
Relax, it's just the game!♛


MOJE SIMY

M3Lcik jest offline  
stare 23.03.2013, 22:43   #4
pixidixxi
 
Zarejestrowany: 29.01.2013
Skąd: Kielce
Płeć: Kobieta
Postów: 27
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Elegancki Lofcik dla Marl.89

Super! Bardzo nowocześnie, wszystko mi się podoba i nie mam żadnych zastrzeżeń.

10/10
pixidixxi jest offline  
stare 27.06.2013, 09:29   #5
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Elegancki Lofcik dla Marl.89

Zdecydowanie ten dom przeznaczony jest dla faceta Kolorystyka typowo męska - taka chłodna i stanowcza
Nie pasują mi niektóre obrazy, zwłaszcza te z kobietami, bo są takie damskie - ja bym powiesiła na ścianach jakieś miejsca typu: mosty, wiadukty, może dworce albo nawet jakieś obrazy przedstawiające samochody lub motory

W łazience. moim zdaniem nie potrzeba dwóch wanien i dwóch pryszniców (bo tyle naliczyłam), zwłaszcza, że jeszcze jest jedna łazienka.

(Niestety nie wszystkie zdjęcia mi się wyświetlają).
__________________
Searle jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023