Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.02.2014, 14:07   #1
ryjek
 
Avatar ryjek
 
Zarejestrowany: 04.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 29
Reputacja: 10
Domyślnie "Regał na książki"

Zacnie budujecie i to co ja składam nie umywa się do wielu waszych budowli, ale chciałbym się pochwalić jednym z moich domów

Nazwałem go "Regał na książki" bo zwyczajnie takowy mi przypomina. Oszklony regał z zabudowaną górą i dołem, zresztą, sami sobaczcie i oceńcie.

http://simowagaleria.pl/upload/20140204092235uid1.jpg
Na powyższych zdjęciach kolejno widać jak wygląda od frontu w dwóch skrajnych porach roku. Trzeci obrazek to ogólny pogląd na parterową część- kuchnia, jadalnia, ozdoba przy wejściu i salon. Po obu stronach schody na gore.
Na kolejnych 2 pokazana jest najwyższa część domu, a na ostatnim salon z parteru.
Na gorze jest sypialnia, pracownia i biblioteczka.


Na tym zdjęciu widać ogród po drugiej stronie budynku z sadzawką ze wszelkimi możliwymi rybami ^^

http://simowagaleria.pl/upload/20140204090719uid1.jpg
Tutaj dokładniej przedstawiona jest kuchnio-jadalnia na parterze.


Zbliżenie na czytelnię z najwyższej części domu.

http://simowagaleria.pl/upload/20140204092813uid1.jpg
I ostatnie zdjęcie pokazujące sypialnię.

W klatkach schodowych znajdują się jeszcze- w lewej łazienka, w prawej pralnia, jednak zapomniałem zrobić im screenów.

I jak ocenicie tę budowlę?

po kliknięciu a obrazki przeniesiecie się na moją stronę, na którą przy okazji chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić i prosić o pomoc we współtworzeniu poprzez wrzucanie swoich dzieł jeśli spodoba wam się strona

@Kędziorek: Za duże zdjęcia

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 19.02.2014 - 19:31
ryjek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.02.2014, 09:48   #2
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Regał na książki"

Bryła domu jest... po prostu dziwna. Futurystyczna, ale dziwna Ja bym nie mogła mieszkać w tak oszklonym domu - zbyt cenię sobie prywatność

Wnętrza robisz za duże, brak mi ozdób - stąd dodatkowe wrażenie pustych pomieszczeń. Masz jakąś manię stawiania mebli pod kątem Nie zawsze to ładnie wygląda, zwłaszcza jeśli z tym przeszadzasz

W tej sadzawce to te ryby nie mają miejsca gdzie pływać, jest ich tak duzo. Za dużo...

Nie zadbałeś o otoczenie. Widać, że właścieciel domu szpanuje samochodami

Nie jest jakoś tragicznie, ale moim zdaniem, przydałoby się tu dużo poprawek.
__________________
Searle jest offline  
stare 06.02.2014, 11:31   #3
ryjek
 
Avatar ryjek
 
Zarejestrowany: 04.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 29
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Regał na książki"

Jak mówiłem- nie umywa się ten dom do prac pokazanych na tym forum Sadzawka szczerze mówiąc była stricte w celach gry, a nie dekoracyjnych, dlatego jest taka zasiedlona. Podczas animacji wygląda to jeszcze bardziej przerażająco

Prawda, dom jest oszklony, ale cześć sypialniana jest na takim poziomie, że nikt raczej nic by tam nie dojrzał, a sam dom i tak jest za miastem samotnie.

Zamysł domu był taki- jasno, przestronnie, futurystycznie i sterylnie, stad niewiele ozdób, roślin i dużo wolnej przestrzeni.
__________________
ryjek jest offline  
stare 06.02.2014, 12:36   #4
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,134
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: "Regał na książki"

Ten dom jest, hmm... nieco dziwny. Rozumiem zamysł, ale wykonanie nie jest zbyt dobre.
To, co mi się rzuciło w oczy od razu, to ta podłoga, która tu nie pasuje. Meble są dziwnie ułożone, a niektóre nie pasują do wnętrza, np. to lustro w sypialni albo donice w pokoju naukowo-rozrywkowym (?). Ściany są puste, przydałyby się jakieś obrazy (nawet w domach w stylu minimalistycznym wiszą obrazy) albo jakieś wzory na pojedynczych ścianach. Rażą mnie też te podwójne blaty w kuchni. Kiepsko to wygląda. Poza tym w domu jest pusto. Na zewnątrz też wygląda nie najlepiej.

Może byś jednak zaczął od czegoś prostszego i mniejszego, np startera? Bo żeby budować futurystyczne, wypasione domy trzeba mieć praktykę

Aha, i popracuj nad zdjęciami, bo są za ciemne.
__________________
Hebe jest offline  
stare 06.02.2014, 17:10   #5
Królewicz Grudkowego Kosmosu
 
Avatar Królewicz Grudkowego Kosmosu
 
Zarejestrowany: 05.09.2013
Skąd: Z Grudkowego Kosmosu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 200
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Regał na książki"

Całkiem spoko, może tylko podłogę bym zmienił...? Sam nie wiem coś mi tu nie pasuje, tylko nie wiem co.
dobra teraz ogród. Ogródek mi się nie podoba. Kałuża przepełniona rybami, masa niebieskich kwiatków, ten biały płotek na około drzewa też nie wygląda powalająco. I największy problem, po co do takiego mega nowoczesnego, futurystycznego domu, taka (nawet nieprzerobiona) wiejska latarnia.
Po za tym, czy twoim simom nie przeszkadza brak prywatności?
__________________
Gruudki... Nie dla ciebie są frajeeerzeee.
Królewicz Grudkowego Kosmosu jest offline  
stare 09.02.2014, 22:07   #6
aneurysm
 
Avatar aneurysm
 
Zarejestrowany: 13.01.2009
Skąd: z pudełka w kształcie serca
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 663
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Regał na książki"

Bardzo podoba mi się bryła, choć gabarytowo przypomina blok mieszkalny. Nie brakuje mi w tym wypadku brak prywatności. Dobór mebli jest dobry, same w sobie również wyglądają interesująco. Boli mnie jedak znowu rozmiar pomieszczeń - znów wyglądają na puste. Dodatki zdecydowanie ożywiłyby wnętrze. Szkoda, że ogród jest taki skromny jednak jestem w stanie to zrozumieć - to również moja pięta Achillesowa. Zupełnie nie podoba mi się jednak ten parking dla samochodów. Psuje całość, zupełnie. Same podłoże i ta fontanna.. Duży minus. Kuchnia połączona z jadalnią również mi się nie podoba. Zero w niej takiej przytulności, ja nie miałabym ochoty w niej jeść.
Projekt lepszy niż poprzedni jednak wypada średnio. 5/10
__________________
[img]http://i60.************/rmsqdg.gif[/img]
aneurysm jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023