Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.02.2008, 20:44   #141
Natalies
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mój sim ...

Miisiia chyba cos ci sie pomylilo.To nie bylo w The Sims 2 tylko w The Sims Radnka! A tak w ogole to bylo na randce.I nic nie pomylilam ;]
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.03.2008, 20:08   #142
Yin Yang
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mój sim ...

To jest z The sims 2 (sorry, ale to śmieszne ).
Wygłodziłam sima bo robiłam eksperyment i zaczął mi jeść ze śmietnika
Albo jak wpisałam kod boolProp i się wyprowadziłam (moja simka byla akurat w ciąży) i jakąś opcją zrobiłam że przyszła do mnie jej babka i zamieszkała (ot tak, poprostu pojawiła się na liście i przyszła) no to ja ją wykasowałam z rodziny. To niedość że przez przypadek skasowałam mojej simce powiązania rodzinne to jeszcze ta babka zaczęła mi uciekać z dzieciakiem do swojego domu :laugh:
Jakaś chora chyba xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2008, 17:01   #143
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Mój sim ...

Cytat:
Napisał andy 752
ja wiem jak to sie stało: za dużo dodatków z neta i za mało miejsca na dysku i dwie gry miały oczyszczanie niepotrzebnych rzeczy a jedna z tych gier to ts1 a druga ts2! i im powywalało połowe plików i jak ts1 mi sie włączyło to włączyło mi się kilka plików z ts2.
Tak, tylko że w ts2 simy nie wymiotują na inne, nie wypinają się, nie czyszczą się szczotką toaletową i nie obsmarowują się śluzem :wacko:
__________________
cytat: " (...) Bo oczy są zwierciadłem duszy, a ona ma wielką duszę, więc musi mieć wielkie oczy, bo jakby miała małe to by się jej nie zmieściła...."

20 czerwca wyprowadzam się do Anglii. Nie kasujcie mojego konta, jeszcze wrócę :<
Vegeta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.04.2008, 16:17   #144
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mój sim ...

Cytat:
Napisał andy 752
do mnie raz przyszła gazeciara o 00:00 w nocy (nie wiem jak to się stało) a ja akurat miałam balange no i ona rzuciła mi gazete i normalnie zmieniła strój na jakiś błekitny brokatowy stroj (to była sukienka) zaczeła wywijać, stawac na rekach robić salta i jakieś niestworzone rzeczy, a potem rozebrała się i zaczeła sie wypinac i to wszystko było bez cenzury! mało tego zrobiła sie cała w zołtym sluzie jak w miodzie. potem poszła po szczotke do kibla i sie wyczysciła z tego "miodu" i wszyscy byli cali w tym miodzie i zaczeli na nią wymiotować a to było w TS 1!
nie wiem jak w ts 1 wymiotowali. to nieprawdopodobne!!


Czy ty sie dobrze czujesz? Bo chyba nie xP
Po 1 primo gazeciarka nie przychodzi o godzinie 00:00 xP
Po 2 primo gazeciarka nie przebiera sie w żadną błękitną sukienke xP
Po 3 simy(w tym również gazeciara) nie maja takiej możliwości jak stawanie na rekach, wywijanie, robienie salt, jakiśch niestworzonych rzeczy, rozbierac sie do naga(chyba ze do kapieli, zabawy w lozku albo do jacuzzii) wypinac sie xP
Po 4 primo simy nie robią się w żadnym żółtym śluzie i nie czyszczą się szczotką do kibla... xP
Po 5 primo simy nie mogą wymiotować na innych, ani wogole wymiotować w jedynce z tego co wiem.
Po 6 primo Puknij sie w głowe, bo z tych kłamstw które napisałaś nawet koń by sie uśmiał :laugh: :laugh: :laugh:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.06.2008, 16:41   #145
Castaway
 
Avatar Castaway
 
Zarejestrowany: 02.05.2007
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 594
Reputacja: 18
ThumbsDown Odp: Mój sim ...

[QUOTE=Miisiia13;747003]
Cytat:
Napisał andy 752

Taaa to najlepsza wymówka... pozatym nie wierze w to co napisałaś i stanowczo popieram Andy
Sory ,że odświeżam ,ale to są dwa posty złączone Erestor Narmolanya i Andy -.-
To Andy napisała ze nie może dać screenów ...
__________________

Sakebi.~
Castaway jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2008, 19:51   #146
nat9
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mój sim ...

mój sim gdy weszedł do basenu zaczoł pływać po płytkach obok basenu a gdy wychodził zaczęła podskakiwać mu potrzeba głodu !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2008, 12:36   #147
kuba_10
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mój sim ...

Zarówno w 1 jak i w 2 kiedy kładłem Simy spać do łóżka przy zerowej energii, one wstawały, wkurzały się i... mdlały
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2008, 16:53   #148
Miyoki
 
Avatar Miyoki
 
Zarejestrowany: 26.07.2006
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 787
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Mój sim ...

U mnie simy ostatnio zaczęły się dziwnie zachowywać. Tzn. wiem, że różne rzeczy się dzieją jak simy mają włączoną wolną wolę, ale nigdy bez mojego pozwolenia nie robiły jakiś większych rzeczy.
Np. było przyjęcie weselne i nagle panna młoda pocałowała jakiegoś gościa i była zdrada i nienawiść i katastrofalne przyjęcie o.o
Miyoki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2008, 17:12   #149
lukas300
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mój sim ...

mój sim po zdradzie żony odszedł po kilku godzinach wrócił potem znów odszedł a po ostatnim powrocie umarł...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.11.2008, 12:00   #150
AshleyTisdale345
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mój sim ...

Jak miałam może z 8 lat i nie umiałam grać w simsy to wprowadziłam te dwie dziewczyny co mają na nazwisko Papużka. Ta czarna pracowała jako policjantka. Pewnego dnia ta blondi zasnęła na ulicy. Po tą drugą przyjechał radiowóz ona wsiadła. Ten radiowóz trąbi a ta blondi nawet nie myśli wstać. Cały czas tak trąbił. Gdy nadeszła godzina że ta czarna ma wracaj z pracy ... przyjechał drugi radiowóz z tą czarną o_0 ! Ta blondi cały czas spała a przed domem stały mi 2 radiowozy ! ( Teleportacja jakaś )
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023