Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.07.2014, 06:33   #11
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Artystyczny loft

Nie sądziłem, że jeden obraz może wzbudzać tyle kontrowersji... Ale każdy ma prawo do swojej opinii, także chill

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Łoooo! Doczekałam się
No aż tak długo czekać nie musiałaś

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
CO TY MASZ Z TYMI ZDJĘCIAMI W RAMKACH I NA ŚCIANACH?!
Mam po prostu pewną dysproporcję w moich dodatkach, np pierdyliard krzeseł i jeden rodzaj rameczek właśnie. Zresztą je się bardzo przywiązuję to takich rzeczy, jak coś mi się spodoba to używam tego do upadłego (nadal czekam aż ktoś napisze coś o wazonie w jadalni ) A poza tym chcę, żeby wszystko miało

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
NIESAMOWITĄ jakość
a o takie dodatki nie zawsze jest łatwo

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Za dużo lamp...
Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
za dużo lamp
Ja generalnie bardzo lubię lampy, nawet nie tylko jako źródło światła, ale też element dekoracyjny, Zresztą to pomieszczenie (szczególnie pod antresolą było baaardzo ciemne, więc musiałem je trochę oświetlić

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Kuchnia i jadalnia cudowne, piec w kuchni już, niestety, nie xD
A tutaj właśnie chciałem użyć innej kuchenki i zwykle Może czasami stare rozwiązania rzeczywiście są najlepsze...

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Wgl powiem Ci, że taka forumowa Curio się z Ciebie robi ;>
BPS uczy i wychowuje

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Obudowa części jadalnej to mistrzostwo świata!
Dziękuję!
Ale kompletnie nie mam pojęcia co masz na myśli przez "obudowę"

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Te dwa identyczne obrazy po obu stronach łóżka nie mają tam racji bytu.
Nie są takie same! Jak się dobrze przyjrzysz to zobaczysz, że minimalnie się różnią (na jednym z nich ten ciemniejszy pasek jest trochę wyżej i ma delikatnie inny kształt, no przynajmniej w grze )

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Biblioteczka w wannie... Hm, jakaś drabinka czy stołek by się tam przydał, żeby sięgać po książki wyżej położone
Nie pomyślałem o tym

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
MATKO I CÓRKO - wanna w sypialni?!
Jakkolwiek staram się być otwarta na takie "nowości", to za to masz zdecydowanego minusa - po prostu nie może mi przejść przez myśl, że takie rozwiązanie mieści się w granicach normalności i dobrego smaku.
To wcale nie jest takie niespotykanie rozwiązanie Zresztą myślę, że warto pamiętać, że to jest mieszkanie dla jednej, najwyżej dwóch osób. W dużym, rodzinnym domu raczej nie postawiłbym wanny widocznej z każdego miejsca w nim

Dziękuję za komentarz

Cytat:
Napisał dżin. Zobacz post
niepotrzebnie napakowałeś tak dużo tych zdjęć w ramkach na komodzie pod oknami. Przy dłuższym patrzeniu na nie, zaczynają się gryźć, a potem momentalnie zlewać w jedną wielką plamę.
Nie chciałem stawiać tam nic krzykliwego, miało być neutralnie. (no, w jakiś sposób osiągnąłem swój cel w sumie) Ale rozumiem co masz na myśli

Cytat:
Napisał dżin. Zobacz post
Minusem tego pomieszczenia jest także dywan. Pomimo, że ten artysta chce, żeby jego obrazy były widoczne, to powinien umieć dobrać dywan tak, by całe pomieszczenie nie zlewało się ze sobą. Nie musi on być jakiś specjalnie wymyślny, ale chociaż jakieś paski z minimalnym akcentem kolorystycznym zdałyby się tam lepiej niż ta szara plama.
Oryginalnie był tam dywan w takie czarno-białe nieregularne wzory, potem próbowałem z granatowym (który pewnie prezentowałby się tutaj najlepiej) i w końcu stanęło na szarym

Cytat:
Napisał dżin. Zobacz post
o k r ą g ł e g o chodnika
Uwierz mi na słowo, że chciałem użyć okrągłego dywanu, ale żaden nie był w dobrym rozmiarze. Ten stół zajmuje sporo miejsca i potrzebuje dywanu 3x3, a ja miałem niestety tylko takie 2x2

Cytat:
Napisał dżin. Zobacz post
Ten piękny, granatowy obraz
Mój własny recolor!

Cytat:
Napisał dżin. Zobacz post
Łazienka - wyszła ci naprawdę dopracowana i przykuwająca oko, ale ten wielki kwiatek przy brodziku zastąpiłbym czymś, co trudniej jest przewrócić, gdy wychodzi się spod prysznica
Cały czar teraz pewnie pryśnie, noale...
Spędziłem nad tą łazienką jakieś 10 minut maksymalnie

Cytat:
Napisał dżin. Zobacz post
Muszę częściej oglądać twoje prace!
Będzie mi bardzo miło!
Dziękuję za opinię

Trufel, Quixley, Agor-ia, marandile - dziękuję bardzo za miłe komentarze

Ktoś jeszcze się skusi? :3
__________________

Ostatnio edytowane przez Shiver : 14.07.2014 - 06:36
Shiver jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.07.2014, 12:31   #12
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Artystyczny loft

Zachwycający, nie mogę dodać nic więcej. To jeden z tych projektów których obejrzenie tak inspiruje że trzeba od razu włączać grę : D bez oceny liczbowej, bo ten projekt jest zbyt dobry żeby mieścił się w zwykłej skali
Vanitas jest offline  
stare 18.07.2014, 20:46   #13
Glonek
 
Avatar Glonek
 
Zarejestrowany: 17.07.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Artystyczny loft

Zdjęcia rewelacyjne. Obrazy są uwypuklone na tle jasnego mieszkania.Uważam ,że jest to miejsce ideale dla konesera sztuki.Stałam się fanką granatowego obrazu .
Glonek jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023