Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Simy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.04.2011, 16:09   #101
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: by KathySelden

Jej, dzięki za tak miłe słowa. Na razie chyba zostawię Jeremy'ego w spokoju; dokończę później, może też spróbuję stworzyć jego "młodszą wersję". Tymczasem zaprezentuję może kilka Simek. Oczywiście, jak zrobię im zdjęcia.

EDIT: Ponieważ pisanie posta pod postem mnie nieco... hm, irytuje, tym razem zrobię inaczej...
Chciałam wstawić zdjęcia tej młodej damy już wcześniej, sama nie wiem, czemu robię to dopiero teraz. Ale do rzeczy - Simkę tym razem dedykuję Liv, bo mam taki kaprys A także dlatego, że imho można na nią liczyć. A oto...

Diana








Proszę o komentarze i... takie tam. Aha, by uniknąć zbędnych pytań, jak zrobiłam np. to z tym parasolem, to od razu dodam, że użyłam Custom Prop Hacka z MTS.

Ostatnio edytowane przez Master of Disaster : 11.04.2011 - 17:38
Master of Disaster jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.04.2011, 19:55   #102
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: by KathySelden

Ej, weź, mi się nie należy - do stałych komentatorek mnie nie będziesz mogła zaliczyć, bo dział z Simami to zupełnie nie moja działka A pomocna muszę być i tak czy siak, bo gdybym nie była, mielibyście ze mną święty spokój
Aczkolwiek dziękuję

Ładna aranżacja. Simka w deszczową noc wygląda uroczo ^^ No i prezentacja oryginalna - prosta sytuacja z codzienności a jakże inspirująca!
Tylko te dwa ostatnie zdjęcia w zupełnie innym temacie? Pierwsza myśl by wystarczyła, a te z dwóch ostatnich zdjęć mogłabyś rozbudować i użyć w kolejnych prezentacjach, aczkolwiek zdjęcie nr 4 jest za proste...
No i Dianie (btw, tak mi się teraz przypomina Diana z książek L. M. Montgomery - generalnie pod względem karnacji, oczu i włosów by się zgadzało ) przydałyby się te kąciki do oczu - wiesz, te od Anvy najlepiej
Z jednej strony ta Simka wydaje mi się być taką cichą myszką, a z drugiej niespokojną duszą. Mogłaś ją zrobić bardziej zdecydowaną i pójść konkretnie w którąś z tych stron.
Co do twarzy to ja się tam za bardzo nie znam (jeden mój Sim do drugiego podobny, chociaż ostatnio się wyjątkowo staram o lepsze efekty), ale jak na moje oko mogłaby mieć bardziej wysunięty podbródek.
Poza tym fajnie ; D No i Simka ma znajomy sweterek ^^ Oj Kathy, Ty wiesz, co dobre Aczkolwiek tych spódniczek nie zauważyłam.
Liv jest offline  
stare 14.04.2011, 17:49   #103
Scheiße
 
Avatar Scheiße
 
Zarejestrowany: 04.01.2011
Skąd: puf puf
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 807
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: by KathySelden

Wow, Diana jest śliczna, aczkolwiek dałbym jej inną fryzurkę i lekko rozszerzył usta.
Photo number one is beautiful
Nie będę się rozpisywać, 10/10.
A co z Twoim fs?
__________________
Scheiße jest offline  
stare 14.04.2011, 19:01   #104
Kethael
 
Avatar Kethael
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Skąd: Sweet dreams
Płeć: Kobieta
Postów: 1,222
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: by KathySelden

Śliczna! Obejrzałam wszystkich i ta jest zdecydowanie najlepsza! Pierwsze i drugie zdjęcie pokazuje ją tak... uroczo? Nie no 10/10
__________________
[IMG]http://i45.************/fdzw4o.png[/IMG]
Kethael jest offline  
stare 15.04.2011, 07:40   #105
Sendri
 
Avatar Sendri
 
Zarejestrowany: 07.05.2006
Płeć: Kobieta
Postów: 218
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: by KathySelden

Charakterystyczna uroda Wydaje mi się też nieco sztuczna, może przez te oczy? Bardzo mi się podoba, wygląda tak przyjemnie i milutko Prezentacja bardzo ciekawa, na dwóch pierwszych screenach moją uwagę zwróciło wspaniałe światło!
Sendri jest offline  
stare 15.04.2011, 17:29   #106
Mold
 
Avatar Mold
 
Zarejestrowany: 29.11.2009
Skąd: Wrocław
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 64
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: by KathySelden

Ma końską twarz [czyli wydłużoną], usta zbyt nisko i górna warga jest nieproporcjonalna do dolnej, poza tym szminka średnio pasuje. Poza tym ok.
__________________
This is a gift, it comes with a price who is the lamb and who is the knife?
Mold jest offline  
stare 15.04.2011, 17:47   #107
Becia
 
Avatar Becia
 
Zarejestrowany: 13.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 173
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: by KathySelden

Nie podoba mi się. :<

Jedynie, co ładne to skin *skąd go masz? *q* * i szminka. Ogólnie to ma maxis'owy kształt twarzy, brzydkie usta - za mała górna warga, zbyt wąskie brwi i brzydki ich kształt; dziwne, nienaturalne tęczówki. Ogółem mi się nie podoba.
Becia jest offline  
stare 20.04.2011, 11:43   #108
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: by KathySelden

No cóż, przyznam że trochę krytyki mi nie przeszkadza. Choć, muszę dodać - jako, że zdarzają się w rzeczywistości ludzie z końską twarzą, albo dość dużym czy haczykowatym nosem. I być może niektórzy z moich Simów też będą mieć "powody do kompleksów".

Ale uwagi dotyczące ust oraz oczu są oczywiście dość cenne w tym przypadku. Za jakiś czas zaprezentuję innych tu Simów, tymczasem możecie zajrzeć do działu z TS3, jak chcecie.
Master of Disaster jest offline  
stare 20.04.2011, 14:50   #109
Chiyano
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: by KathySelden

Jedyne co mi się w niej nie podoba to ta pociągła twarz, usta dałabym ciut wyżej.
A ogólnie urocza. ^^
 
stare 27.04.2011, 13:42   #110
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: by KathySelden

Diana jest śliczna.
Jak dla mnie wcale nie ma "końskiej twarzy", bo przecież zdarzają się ludzie z różnymi twarzami
Ma bardzo ładne oczy, podobnie jak usta, no i ta fryzura idealnie pasuje do jej ubioru.
Prezentacja mimo, że krótka to myślę, że więcej nie potrzeba, uchwyciłaś na tych zdjęciach wszystko co trzeba
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023