Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.04.2004, 14:45   #1
Smerfecia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przepraszam z góry za ten temat.

No więc czy to prawda??
słyszałam że jak sim jest zamieniony w żabe zaklęciem to że jak sie tą żabe pocałuje to czasem może sie zamienić w księcia.
Niejestem pewna a ktoś już tak chyba mówił. .prosze niech ktoś odpowie a potem można zamknąć ten temat....plosze! :unsure:
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.04.2004, 14:56   #2
moonlight
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

:lol: Świetne, szkoda, że to tylko kicz :lol:
 
stare 26.04.2004, 15:56   #3
mysialinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Znaczy jak kogoś zamienisz w żabe to jest to nie prawda ale jak pomylisz jakieś zaklęcie i pojawia ci się rapuch zamiest np. jedzenia to możesz spróbować je pocałować co prawda jest szansa milion na jedną ze ci sie trafi ale mi sie trafiło ale książe był okropny dotego nie można było mu zienić ubrania!
 
stare 26.04.2004, 16:03   #4
bloodwave
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

u mnie tez raz sie zdazyło ale miałam szczęście i był nawet ładny.....:] a ubranko łądne więc o co chodzi....jest tez strona na ktorej jest zaba-ksiaze..i za kazdym razem sie zamienia w ksiecia.. ale nie pamietam adresu
 
stare 26.04.2004, 16:05   #5
Szynszyl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

bloodwave, masz to scigniete? jesli tak to zrob pare fotek
 
stare 26.04.2004, 18:27   #6
Jala
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No właśnie, bloodwave zrób zdięcia
 
stare 26.04.2004, 18:51   #7
bloodwave
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

<_< a oki zaraz dam tylko gre włącze co dłuugo trwa....a co nie wierzycie? <_<

prooosze bardzo..tym razem miałam pecha i sie brzydal trafił a ta Cindy to tylko na pokaz..nie gram takimi straszydłami

 
stare 26.04.2004, 19:29   #8
Moth
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja osobiście próbowałem wielokrotnie ale mi się nie zdarzylo ... hmm moze to sprawa fartu ?? Nie wiem w kazdym badz razie dzieki za info i fotke ..
 
stare 26.04.2004, 19:57   #9
Smerfecia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by mysialinka@Apr 26 2004, 04:56 PM
Znaczy jak kogoś zamienisz w żabe to jest to nie prawda ale jak pomylisz jakieś zaklęcie i pojawia ci się rapuch zamiest np. jedzenia to możesz spróbować je pocałować co prawda jest szansa milion na jedną ze ci sie trafi ale mi sie trafiło ale książe był okropny dotego nie można było mu zienić ubrania!
Jaki rapuch? Jak mi sie mylą zaklęcia to piszą że nie ma takiego zaklęcia i nic sie nie dzieje.Tylko trace na tym składniki. a pozatym mi sie w żabe zamieniają simowie jak żuce na nich czar.Zadnego innego sposobu nie znam

Jestem za ciemna.Proszę wyjaśnijcie mi jaśniej....
 
stare 26.04.2004, 21:44   #10
bloodwave
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by smerfetka+Apr 26 2004, 08:57 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (smerfetka @ Apr 26 2004, 08:57 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-mysialinka@Apr 26 2004, 04:56 PM
Znaczy jak kogoś zamienisz w żabe to jest to nie prawda ale jak pomylisz jakieś zaklęcie&nbsp; i pojawia ci się rapuch zamiest np. jedzenia to możesz spróbować je pocałować co prawda jest szansa milion na jedną ze ci sie trafi ale mi sie trafiło ale książe był okropny dotego nie można było mu zienić ubrania!
Jaki rapuch? Jak mi sie mylą zaklęcia to piszą że nie ma takiego zaklęcia i nic sie nie dzieje.Tylko trace na tym składniki. a pozatym mi sie w żabe zamieniają simowie jak żuce na nich czar.Zadnego innego sposobu nie znam

Jestem za ciemna.Proszę wyjaśnijcie mi jaśniej.... [/b][/quote]
zły czar w sensie jak sim ma dosyć zły humor i rzucisz czar (nie pamiętam który) to pojawiają sie stada żab lub węży...sprubuj a napewno sie (nie)uda
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023