Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.12.2007, 16:17   #21
Marcinprod
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Avant" by haughton

Popisałaś się! 6+
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.02.2008, 20:57   #22
Origáme
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Avant" by haughton

Taki sobie
Pozdr.
 
stare 15.02.2008, 11:37   #23
Kicia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Avant" by haughton

Ładny tylko nie podoba mi się ten biały murek przed domem. Z ogrodu robi się labirynt, ale w środku jest bardzo ładnie. 9/10
 
stare 20.02.2008, 17:38   #24
goocha
 
Avatar goocha
 
Zarejestrowany: 20.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 111
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Avant" by haughton

Za dużo roślinności.Ale w środku jest prześliczny.9,9/10
goocha jest offline  
stare 20.02.2008, 19:16   #25
Matrax
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Avant" by haughton

Jak dla mnie taki sobie, nic nowego. Za dużo dodatków jak to gdzieś czytałem nie sztuką jest zbudować dom z dodatkami ale sztuką jeswt zbudować ładny domek bez dodatków (przepraszam jeżeli coś przekręciłem). A ocenka to 4/10
 
stare 20.02.2008, 22:38   #26
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Avant" by haughton

Cytat:
Napisał Matrax
Jak dla mnie taki sobie, nic nowego. Za dużo dodatków jak to gdzieś czytałem nie sztuką jest zbudować dom z dodatkami ale sztuką jeswt zbudować ładny domek bez dodatków (przepraszam jeżeli coś przekręciłem). A ocenka to 4/10
Nie zgodzę się z Tobą. Prawdziwą sztuką jest zrobić dom przytulny, estetyczny, z charakterem i odpowiednim klimatem. Moim zdaniem nie ma znaczenia, czy używa się dodatków z Sieci, czy tylko obiektów dostępnych w grze. Urządzam domy głównie meblami ściągniętych z Internetu, ponieważ moim zdaniem maxisowe meble w większości są krótko mówiąc - brzydkie, a ja lubię mieć szeroki wybór.

Zresztą wyobraź sobie, że musisz urządzić własny dom w realnym życiu - kupując meble czy dekoracje w jednym tylko sklepie nie zawsze dostaniesz dokładnie to, czego potrzebujesz.
haughton jest offline  
stare 21.02.2008, 07:05   #27
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: "Avant" by haughton

Cytat:
Napisał haughton
Urządzam domy głównie meblami ściągniętych z Internetu, ponieważ moim zdaniem maxisowe meble w większości są krótko mówiąc - brzydkie, a ja lubię mieć szeroki wybór.
Moi maxisowi simowie mieszkający w swoich maxisowych domach poczuli się dotknięci ;( <żart>

Cytat:
Zresztą wyobraź sobie, że musisz urządzić własny dom w realnym życiu - kupując meble czy dekoracje w jednym tylko sklepie nie zawsze dostaniesz dokładnie to, czego potrzebujesz.
A co jeśli w realnym życiu nie będzie Cię stać na kupowanie mebli czy dekoracji w wielu sklepach wybierając to, co akurat Ci pasuje? Nie urządzisz sobie domu?
Wyobraź sobie, że Ja w realu urządziłam swój dom starymi meblami, zbierając od rodziny i znajomych to, co nie było im potrzebne. Wzięłam do ręki farby, lakiery, okleiny itp. i zrobiłam coś z niczego. Dom wygląda tak, że z dumą pokazuję go znajomym.
I nie przekonasz mnie że Prawdziwą sztuką jest zrobić dom przytulny, estetyczny, z charakterem i odpowiednim klimatem mając do dyspozycji wszelkie środki materialne, a jedynym wysiłkiem jest ustawienie mebli.
Ale na temat sztuki to myśmy już sobie dyskutowali, prawda haughton?

--------------------

Przepraszam, że tak troszkę nie na temat, ale chyba nie ma nic złego w normalnej kulturalnej dyskusji, która jakby nie było, z tematem się wiąże.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline  
stare 21.02.2008, 10:07   #28
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Avant" by haughton

Irbis - to jest dokładnie moja puenta - urządzałem swoje "prawdziwe" mieszkanie w podobny sposób jak Ty - odnawiając i przerabiając stare meble pozbierane od znajomych z powodu ograniczonych funduszy i zgadzam się że jest to nie lada wyzwanie. Natomiast cały urok projektowania domu w grze polega na tym, że nie mam limitu środków i mogę wydać dowolną ilość pieniędzy na urządzenie domu - zresztą dlaczego miałbym się ograniczać w ten sposób? Wystarczy, że w prawdziwym życiu jestem do tego zmuszony.

Inną kwestią jest "odnawianie" mebli. Posługując się narzędziami dostępnymi w grze możesz jedynie zmienić kolor pokrycia mebla, bądź za pomocą kodu połączyć go z innym. Owszem, mozna bawić się w przerabianie całego obiektu za pomoca odpowiednich programów, ale jest to żmudne i nie każdy to potrafi.
haughton jest offline  
stare 21.02.2008, 10:20   #29
Melisa
 
Avatar Melisa
 
Zarejestrowany: 20.02.2008
Skąd: Wrocław
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 178
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: "Avant" by haughton

Bryła nie jest zbyt zachwycająca, ale wnętrza bardzo ładne. Ogólnie może być
Melisa jest offline  
stare 21.02.2008, 12:43   #30
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: "Avant" by haughton

Cytat:
Napisał haughton
Natomiast cały urok projektowania domu w grze polega na tym, że nie mam limitu środków i mogę wydać dowolną ilość pieniędzy na urządzenie domu - zresztą dlaczego miałbym się ograniczać w ten sposób?
Widzisz ... Ty robisz domy nowoczesne, które wystrojem przypominają prawdziwe domy. Ja natomiast buduję domy simowe i bawię się w nich. Dlatego mamy na ten temat zupełnie odrębne zdania. Dla mnie właśnie całym urokiem projektowania domów w grze jest używanie mebli maxisa, tych właśnie, które nazywasz brzydkimi. Według mnie one nie są brzydkie, są po prostu simowe i dla mnie mają swój urok, którego nie mają meble internetowe. Rozumiem jednak Ciebie, bo jeśli lepiej bawisz się z dodatkami z sieci, to nie ma powodów, abyś sobie ograniczał możliwości.
Cytat:
Inną kwestią jest "odnawianie" mebli. Posługując się narzędziami dostępnymi w grze możesz jedynie zmienić kolor pokrycia mebla, bądź za pomocą kodu połączyć go z innym.
I mi tyle właśnie wystarcza do dobrej zabawy, lecz wszystko to jest oczywiście kwestią gustu i naszych osobistych upodobań

Dziękuję za uwagę Irbis
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline  
Zamknięty Temat

Tagi
avant, haughton


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023