Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.12.2007, 16:44   #11
Nataliam
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

Dom ładny.Taki...realny.Podoba mi się oświetlenie we wnętrzu domu. 10/10
Ps:ładnie zrobiłeś zdjęcia
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.12.2007, 16:46   #12
Sweetberry
 
Avatar Sweetberry
 
Zarejestrowany: 17.09.2007
Skąd: z umieralni.
Płeć: Kobieta
Postów: 264
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

Piekny domek ah ah chcialabym miec cierpliwosc zbudowac taki. xP
Sweetberry jest offline  
stare 23.12.2007, 17:02   #13
k o c h a m
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

Śliczny domek. Właściwie nie mam się do czego doczepić. Chociaż, szczerze mówiąc ogród dla mnie jest za kolorowy i za dużo w nim tych roślin. Mi jakoś nie przypadł do gustu. Bryła również nie jest najlepsza. Porpostu taki jakby zwykły klocek. Lecz wnętrze naprawdę bardzo dobrze urządziłeś.
Pozdrawiam!
 
stare 23.12.2007, 17:18   #14
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

Bryła nie wiem czemu ale nie za bardzo mi się spodoba ale to tylko jest minusem bo reszta jest świetna w środku tak ciepło i miło .
Ogród też piękny .
Oglądałem kilka razy wszystkie zdjęcia w poszukiwaniu jakiś błędów ale nic nie znalazłem wszystko jest idealne . Daje mimo że bryła mi się nie podoba to daje 10\10
Wielebny jest offline  
stare 23.12.2007, 17:27   #15
Parker
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

Domek śliczny przestronny i nowoczesny, a ogród to bajka 10/10
 
stare 23.12.2007, 17:28   #16
Deeta
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

No cóż,to ja przejdę do pochwał i zastrzeżeń.
Bryła:8/10 Uuuu,kompletnie zepsute przez to niby drewno.Takie coś,przepraszam,powinno być w salonie.Ale tak to domek z zewnątrz ładny.
Garaż:10/10 Fajnie,wygląda jak prawdziwy,a to BMW jest super.
Siłownia:8/10 Wszystko pięknie,cacy tylko kafelki jak w łazience.
Hol:9/10 Wybacz,ale do marmurowych ścian nie pasuje szara,drewniana podłoga.
Pralnia:9/10 Ariel,Vanish i pralki.Wygląda świetnie,tylko...to takie trochę zbędne pomieszczenie.No przecież pralkę można mieć w łazience,nieprawdaż?
Kuchnia:10/10 Skądś znam ten zestaw,a pozatym to małe,przytulne pomieszczenie ze stylowymi meblami,a ja kocham takie pomieszczenia.
Jadalnia:9/10 Niezły obraz,ale...pomieszczenie ciut za duże.
Salon:9/10 Stylowy i elegancki.Jedna uwaga...szachy są tam bardzo sztywnym dodatkiem.
Pierwsza łazienka:10/10 Ciasna,elegancka i pożyteczna.
Biuro:9/10 Oczywiście,czarno-białe i niczym nie wyróżniające się przedmioty.Jedna uwaga:do takiego pomieszczenia(poważnego,oczywistego dla polityka)nie pasuje buteleczka z symbolem Fengshui.
Sypialnia:9/10 W miarę normalna,tylko łóżko jest jakieś dziwne...
Druga łazienka:9/10 NO rzeczywiście,przyjemna dla oka mieszanka brązu i zieleni.Aż miło patrzeć,tylko że tu jest trochę za dużo ścian oddzielających różne rzeczy.
Pokój Philipa:10/10 Bardzo mnie ucieszyło komiksowe łóżko,typowe dla chłopca.Reszta też taka typowa.
Trzecia łazienka:10/10 Miłe połączenie bieli,jasnej żółci,pomarańczy i marmuru.
Ogród:10/10 Widać tu rękę świetnego ogrodnika.Podoba mi się.

Całokształt:139/150 pkt.Nieźle,zabrakło ci tylko jedenastu punktów co daje ci ocenę bardzo dobrą.Z lotu ptaka dom jest śliczny.Aż miło się patrzy na to wszystko.Wróżę ci karierę architekta,popracuj jedynie nad pewnymi wyjątkami które wymieniłam w ocenie.
 
stare 23.12.2007, 20:32   #17
Sheep-y
 
Avatar Sheep-y
 
Zarejestrowany: 13.02.2007
Skąd: Gdańsk
Płeć: Kobieta
Postów: 339
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

Cytat:
Napisał haughton


Jestem szeroko otwarty na konstruktywną krytykę, więc prosze o doprecyzowanie: masz na myśli urządzenie wnętrz, czy sam fakt istnienia pralni i siłowni (może się czepiam :smirk: )? Jeśli to pierwsze - przyjmę każdą radę, natomiast jeśli to drugie - sądzę, że w dużym domu da się zorganizować kącik do utrzymania kondycji jego mieszkańców i miejsce, gdzie można zrobić pranie (nie wszędzie na świecie upycha się pralki do łazienek).
Chodzi mi o sam fakt istnienia. Jestem raczej tradycjonalistką. Do wykonania nioc nie mam. Siłownia jest taka jak powinna być. Pralnia jest trochę ... hmm... monotonna? Proszki mogły stać na ziemi, a meble nie być ułożone tylko przy ścianach. Jak dla mnie deska do prasowania mogła stać na środku . Pralnia jest za bardzo uporządkowane. Osobiście wyobrażam sobie pralnie jako miejsce w którym panuje bałagan. Ale ja to jakaś dziwna jestem, i najprawdopodobniej zwyczajne się czepiam
Sheep-y jest offline  
stare 23.12.2007, 21:24   #18
Nikara
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

Powiem jedno: masz cholerny talent. I świetne dodatki. xD Ten Ariel w pralni mnie rozbawił. ;p Mam pytanie: ten rowerek do ćwiczeń w siłowni jest ściągnięty?

Piwnica
Dużo urozmaiceń w postaci dodatków, ale za to można poczuć się jak w prawdziwym domu. Wyobraźnią chodziłam za simem i wszystko oglądałam dookoła. Na prawdę można to poczuć Najlepsza była dla mnie pralnia. xd

Pierwsze piętro
Faktycznie. To serce domu na prawdę spełnia jego rolę. A wspaniale oszklony salon daje niewyobrażalne efekty. Kuchnia także mi się podoba zważając na te ceglane ściany. Uwielbiam takie efekty w pomieszczeniach kuchennych ;p Gabinet też jest wspaniały.

Drugie piętro
Wspaniale wygląda hol u góry, z którego widać cały salon na dole. Dobrze pasują tam te dywany. Nadają temu pomieszczeniu charakter
Główna sypialnia szczególnie przypadła mi do gustu, zważając na ten błękit. Chociaż i tak nie pobije wspaniałej zieleni w pokoju Philipa. I jego łazienki. Taka żywa, nadając energii xd Druga łazienka też jest ładna, ale jak dla mnie za duża jest ta kabina, a kibel za bardzo "odizolowany" od reszty pomieszczenia.

Ogród
Zachwyca. Mocą kwiatów, ciekawej kompozycji i tym wielkim stawem. Szczególnie podoba mi się kącik do grillowania.

Ogółem? Wspaniałe ;o Zwykle nie lubię przedobrzenia dodatków, ale ten dom naprawdę mi się podoba.
Uczepię się tylko dachu, który wydaje mi się za czarny na taki dom.
 
stare 27.12.2007, 21:14   #19
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

Nikara - rowerek do ćwiczeń jest ściągnięty i pełni rolę ozdoby, nie da się na nim ćwiczyć.

Dziekuję wszystkim za opinie. Przyznaję się bez bicia, że do zbudowania domu z takim właśnie salonem i jeziorkiem poniżej zainspirował mnie budynek z tego zdjęcia. Może ktoś zgadnie, z jakiego filmu pochodzi fotka?
haughton jest offline  
stare 13.01.2008, 08:53   #20
mysza95
 
Avatar mysza95
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Łódź
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 114
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Brennon" by haughton

Ładny domek i ciekawy pomysł na pomieszczenia.
Jedno pytanko: skąd masz sufit???
__________________
"It was an April morning when they told us we should go
As I turn to you, you smiled at me
How could we say no?"
mysza95 jest offline  
Zamknięty Temat

Tagi
brennon, haughton


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023