Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.12.2008, 15:12   #21
asiolek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

Bardzo mi się podoba. Ma niesamowity świąteczny klimat
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.12.2008, 15:13   #22
Mexiss
 
Avatar Mexiss
 
Zarejestrowany: 01.11.2008
Skąd: z placu budowy
Wiek: 31
Płeć: Mężczyzna
Postów: 143
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

ogladam Twoj projekt i troche sie zawiodlem, wydaje mi sie ze masz tam mega bałagan
mnie odrzucił by odrazu taki dom i wolał bym namiot x)

ogolnie 9/10 -nie przypadl mi do gustu
Mexiss jest offline  
stare 27.12.2008, 16:46   #23
Sweet.Dreams
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

Mnie bardzo się podoba..
Wszystko takie rzeczywiste, klimatyczne, świąteczne
Lecz wydaję mi się że w niektórych miejscach chciałeś za dużo zmieścić
Przytulnie, ale trochę napchane
I tak się mi podoba!!!!
 
stare 27.12.2008, 20:02   #24
Linea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

Aj, aj, aj...
no w końcu!
Znowu będę monotematyczna i powiem, że całość - bryła, okolica, wnętrza szalenie mi się podobają, jak to napisała Vibratoria - całość pachnie piernikiem i cynamonem.

Cytat:
Mistrzu Haughtonie! Udowodniłeś, że niezależnie od stylu (czy to modern, klasyka, nowoczesność, etc) potrafisz zbudować piękny dom.
Mało tego: Równie pięknie i ciekawie po nim oprowadzić! ;-)

Cytat:
Jeszcze jedno (słowo na niedzielę xd): Zauważyłem, że ostatnio każdy dom krytykujecie. I nie jest to z pragnienie pomocy, tylko z ... zazdrości? Takie mam wrażenie. Nie podobają Wam się dodatki z internetu? Szkoda, ale najwyższy czas do nich przywyknąć, bo bez nich porządnego domu zbudować się nie da.
Hm, też to zauważyłam.
Jednak bez przesadyzmu, są ludzie, którzy budują w Maxisie i żyją, ba nawet całkiem fajnie im to wychodzi.
Nie rozumiem tylko potem komentarzy w stylu 'Fajnie, ale za dużo dodatków z internetu' - Czemu taki komentarz ma służyć?! Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli ściąga się sety ze stron, potem baaardzo trudno jest się przestawić na Maxisowe 'uroki'.
Poza tym nie wszyscy pakują całe, gotowe sety do poszczególnych pomieszczeń, czasem warto się temu przyjrzeć i dostrzec, a nie tylko narzekać na tę 'okropną, szklaną podłogę'.

Dla mnie domy Haughtona, Mariana, Kowalia są dowodem na to, że DA SIĘ budować tak, żeby wnętrza wyglądały realistycznie i żeby dało się grać.
A to czy umeblowanie pochodzi od EA czy od Wujka Eustachego, to tak naprawdę sprawa drugorzędna...
 
stare 27.12.2008, 23:09   #25
Tindómiël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

Facet, ten dom jest prześliczny. Gratuluję pomysłu i cierpliwości w jego tworzeniu. Ja oglądając zdjęcia aż poczułam ciepło bijące z tego domu, mimo, że to dom wirtualny .

Mógłbyś napisać skąd brałeś te wszystkie przecudowne dodatki?

Albo mógłbyś się tym domkiem podzielić?;>
 
stare 28.12.2008, 17:16   #26
yuppie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

Nawet spoko...
Bez większego komentarza.../
9/10
 
stare 28.12.2008, 17:34   #27
NOTplastic
 
Avatar NOTplastic
 
Zarejestrowany: 15.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 108
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

perfekcyjne w każdym calu .
__________________
I'm arrogant, but not so much that I'd irresponsibly save someone just to brag about it ~ Ciel Phantomhive
NOTplastic jest offline  
stare 28.12.2008, 18:10   #28
Sunshine__
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

Kolejna osoba, która dźga do tego domku ile wlezie. Ale mimo to bardzo mi się podoba 8/10
 
stare 28.12.2008, 18:31   #29
Rocket
 
Avatar Rocket
 
Zarejestrowany: 21.03.2007
Skąd: Macondo
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,129
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

no więc bardzo ładna bryła, zewnętrzne domu i zajbisty bałwanek, wnętrze troche mniej. sprawia wrażenie strasznie zabałaganionego, naupychanego i naćkanego. te meble przytłaczają.
__________________
Obrazek został usunięty, ponieważ przekraczał dozwolony rozmiar.
bezwzględnie.
Rocket jest offline  
stare 28.12.2008, 18:35   #30
lecieyek:)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

O losie... Wybacz, ale niestety negatywnie ocenię Twój domek. Początek, nie da się ukryć, był bardzo zachęcający i obiecujący. Piękny wiejski domek w górach. Przede wszystkim skromny. Po wejściu do środka niestety masakra. Wygląda to jak dom Mikołaja, który przez cały rok nie ma czasu sprzątać, bo jest zajęty przygotowywaniem paczek. Zgodnie z tym co jest w środku, na zewnątrz powinno być więcej bałwanków, ubranych choinek, świecących reniferków i innych cudacznych ozdób świątecznych. Nie wiem co masz na myśli, pisząc, że kominek jest sercem salonu, bo go tam prawie nie widać, tak jest zagracone całe pomieszczenie. Pozostałe również. Miałam nadzieję, że wnętrza będą oddawały klimat wsi z północnych obszarów Ameryki, a tu niestety bardziej czuć polską wieś sprzed wojny pomieszany z komuną, kiedy to ludzie gromadzili w domach co się da, bo może się przydać... Nie obraź się. Może Ci się to wydać złośliwe, ale nie takie są moje zamiary. Chodzi o to, że przyjemniejsze domy to takie w których panuje ład i harmonia. Dodatki powodują, że dom jest przytulniejszy, ale tylko wtedy, gdy zachowamy umiar. W takim haosie można nerwicy się nabawić.

No a teraz ogólna ocena. Bryła i ogród 8/10. Wyobrażam siebie odpoczywającą na tej werandzie.
Wnętrze 3/10. Nieźle rozplanowany rozkład pomieszczeń, ale ich wystrój pozostawia wiele do życzenia.

Mam nadzieję, że nie obrazisz się, tylko wyciągniesz jakieś wnioski, które pomogą Ci aranżować wspaniałe wnętrza pamiętaj, że co za dużo, to niezdrowo
 
Zamknięty Temat

Tagi
haughton, home sweet home


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023