Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Domy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.12.2008, 18:28   #31
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

Tindómiël, nie mogę udostępnić domu do pobrania, ponieważ zawiera on mnóstwo płatnych obiektów.

lecieyek : ), absolutnie nie obrażam się, w końcu każda opinia jest kształtowana przez gust danej osoby, a te jak wiadomo, są przeróżne. . Jednakże jak już pisałem staram się upodabniać prezentowane przez siebie wnętrza jak najbardziej do takich, które można spotkać w realnym świecie, dlatego to co dla Ciebie jest bałaganem, dla mnie stanowi normalne wyposażenie salonu w górskim, wiejskim domku.
Na rzucie widać wyraźnie, że miejsca jest dosyć w tym pomieszczeniu, zresztą nie licząc ozdób świątecznych stoi tam komoda, biblioteczka, kominek, stolik, telewizor, dwie kanapy, fotel i skrzynia na drobiazgi - moim zdaniem 9 mebli w salonie to nie jest przesadnie duża ilość.
Dziekuję tak czy inaczej za komentarz i nie czepiam się. Nie rozumiem tylko, które przedmioty kojarza Ci się z okresem wojny, czy też komuny. Możesz sprecyzować?
haughton jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.12.2008, 09:14   #32
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

Jak każdy twój dom zachwycił mnie(tak jak domy Mistrza Kowalskiego)
Bardzo świąteczny klimat
10/10
dżin. jest offline  
stare 29.12.2008, 11:57   #33
Anema
 
Avatar Anema
 
Zarejestrowany: 26.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 44
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

Jak zobaczyłam Twój dom to aż mnie zamurowało
Jest piękny !!! Ciepły, przytulny, przestronny - rodzinny. Widać,że poświęciłeś mu dużo czasu i bardzo się starałeś. Dodatkowo jeszcze aż pachnie w nim świątecznym klimatem, a rzadko komu się to udaje zrobić.
Moja ocenka to 10/10. Gratuluję tak udanego domu.
Pozdrawiam
Anema jest offline  
stare 03.01.2009, 11:30   #34
kotek23
 
Avatar kotek23
 
Zarejestrowany: 22.10.2006
Skąd: Tam gdzie F. ;* x]
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 386
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

.
..
...
....
.....
......

Przepraszam. Zatkało mnie.
Więc tak; Mistrzu [Po tym domku mogę śmiało stwierdzić, że nim jesteś]
To jest po prostu Boskie. Słowami nie idzie tego opisać, nawet przeklinanie tu nic nie da. [Komplement ^^ ] Nie wiem jak Ty to robisz. Może to czary? Niee. Czarna magia? Nie wiem. Wiem tylko, że stworzyłeś te cudo. Że to, moim skromnym zdaniem; najlepszy dom od czasu, kiedy tu jestem. Wcześniej pewnie też lepszych nie było. Całkowicie oddałeś klimat świąt, zimy. Bryła jest bardzo ładna. Wnętrze urzekło mnie tak, podczas oglądania zdjęć moja szczena opadła do piwnicy. W piwnicy tego domu powinna znaleźć się mała winnica [Moim zdaniem ładnie by to wyglądało]. Wszystkie pokoje urządzone w jednym, niepowtarzalnym stylu. Prawda, panuje tam tłok, ale właśnie to mnie chyba tak urzekło. Bardzo mi się podobają te wszystkie małe pierdółki, duperelki ;D Chciałabym mieć takie w grze. Najbardziej podoba mi się chyba łazienka, ale wszystkie pomieszczenia są równie piękne! Zgadzam się z Wolutową, co do kominków. A poza tym ładnie się prezentują i dodają uroku. Jeszcze ten opis, oprowadzenie nas po nim. Ślicznie. Nie wiem, co jeszcze napisać. Wszystko, to co chciałam napisać, to chyba napisałam. W razie czego Edit'nę ^^
Z wyrazami szacunku ; fanka kotek23 ^^ xD

Ps. I jeszcze w jednym zgadzam się z Wolutową; [Cytuję] 'Udowodniłeś, że niezależnie od stylu (czy to modern, klasyka, nowoczesność, etc) potrafisz zbudować piękny dom. Co tu dużo mówić. Możemy się schować ze swoimi budowlami... ' .
__________________


Zapraszam do mojego ZOO. =]
mycha352.mondozoo.com
Chcesz założyć własne ZOO?.
Napisz do mnie, na pewno pomogę. : )

kotek23 jest offline  
stare 03.01.2009, 11:49   #35
serek95-12
 
Zarejestrowany: 14.10.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 40
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

WOW. Jak dla mnie to ten dom jest po prostu genialny... Klimat, który stworzyłeś dzięki tym wszystkim dodatkom jest nieopisanie cudny. Ogromnie mi się podoba! 11/10
serek95-12 jest offline  
stare 03.01.2009, 15:50   #36
Holly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

I przegapiłam takie cudeńko O_O niachach <piszczyzzachwytu> Piękny! Bardzo dużo...eee świątecznych akcentów xP czyli faktycznie trzeba nieźle się starać, żeby dojrzeć to co trzeba
 
stare 06.01.2009, 10:17   #37
Ruika
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

architektura domu bardzo ciekawe, rozmieszczenie pomieszczen rowniez ciekawe.
Drazni mnie natomiast aranzacja wewnatrz domu, mozna dostac oczoplasu. Wydaje mi sie, ze troche przesadziles z tymi ozdobami swiatecznymi. zabradzo "sweet" ;]
 
stare 06.01.2009, 12:22   #38
Analisse
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

Pierwsza fotka prezentuje się dość ciekawie. Bryła wydaje się być prosta, ale jednak mnie zaciekawiła, drewienko, cegiełki, fajnie to wygląda.
Hall - zastanawiam się na co sie patrzeć Myśle, że gdyby ściany nie miały wzorów pomieszczenie nie wydawało by mi się takie przepełnione.
Salon - Widać że tu nie ma aż tak wielu rzeczy ale jednak sprawia wrażenie jak by wszystkiego było pełno.
Kuchnia - tam jest herbata lipton? nawet fajna, podoba mi się.
Jadalnia - fajne ozdoby, ale znowu się wydaje jak by wszędzie było wiele rzeczy.
Łazienka - nie podoba mi się pokrycie ścian, reszta nawet fajna.
Sypialnia jest fajna.
Pokój dziecięcy nawet fajny, ale jak dla mnie za dużo rzeczy/ozdób.
Pokój Ellen - podoba mi się, jest fajny.
Druga łazienka nie bardzo mi się podoba.
Fajny bałwan w ogrodzie.
Dom ma fajny świąteczny klimat, jest dość ładny. Podoba mi się.
 
stare 11.01.2009, 08:43   #39
eemil
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

Zarąbisty ten Twój domek. Tyle drobiazgów na półkach itp., meble wygladaja jakby byly przed chwila polakierowane(tak błyszczą się). Dom jest najlepszy na tym forum. A jak się wsadza domy na te forum tak wogóle?
 
stare 11.01.2009, 19:22   #40
atram_ent_ania
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Home, Sweet Home" by haughton

To jest pierwszy i jak na razie jedyny mój komentarz na tym forum: Twój dom zapiera dech w piersiach...jest piękny, bajkowy, wymarzony!!! Gratuluje kreatywności (i cierpliwości oczywiście). Chętnie obejrzę Twoje inne twory
 
Zamknięty Temat

Tagi
haughton, home sweet home


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023