Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.04.2006, 10:56   #1
dareczka84
Guest
 
Postów: n/a
Sad Gdzie się podziały przewijaki?????

Wczoraj urządzałam pokoik dziecięcy u mojego sima i tu mam problem. Przewijaki te które są z gra zniknęły, mam ten mały obrazeczek a gdy go wybieram jest tylko jeden przewijak niebieski w gwiazdki którego i tak nie mozna ustawic bo go nie ma!!!!!tzn. nie pojawia sie przedmiot do ustawienia...mam inne przewijaki, o nieco innych ksztaltach posciagane z roznych stron ale te od EA Games tez zawsze byly i działały. Czy ktoś spotkał sie już z takim problemem? jak to odkręcić. może mam za duzo dziecięcych dodatków???
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.04.2006, 14:11   #2
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

A gdy klikasz na przewijak oryginalny i pojawia Ci się ten w gwiazdeczki, to nie ma po prawej stronie od opisu ikonki kosza? Jeśli jest, to kliknij na to, wybierz tak i 'gwiazdeczkowy' przewijak powinien zniknąć, a ten oryginalny się naprawić. :>
Co do pomysłu z za dużą ilością dziecięcych dodatków.. Nie ma limitu, to nie to.
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2006, 15:10   #3
dareczka84
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał berata
A gdy klikasz na przewijak oryginalny i pojawia Ci się ten w gwiazdeczki, to nie ma po prawej stronie od opisu ikonki kosza? Jeśli jest, to kliknij na to, wybierz tak i 'gwiazdeczkowy' przewijak powinien zniknąć, a ten oryginalny się naprawić. :>
Co do pomysłu z za dużą ilością dziecięcych dodatków.. Nie ma limitu, to nie to.
problem w tym że nie mam tych przewijaków z gwiazdeczką, sa tylko te normalne, tzn teoretycznie powinny byc...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2006, 15:57   #4
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

'gdy go wybieram jest tylko jeden przewijak niebieski w gwiazdki którego i tak nie mozna ustawic bo go nie ma!!!!!'
'problem w tym że nie mam tych przewijaków z gwiazdeczką, sa tylko te normalne, tzn teoretycznie powinny byc...'

To są, czy nie ma? I jak to są, ale jednak nie ma? o_O Pogubiłam się, już nic nie kumam.
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2006, 16:32   #5
dareczka84
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał berata
'gdy go wybieram jest tylko jeden przewijak niebieski w gwiazdki którego i tak nie mozna ustawic bo go nie ma!!!!!'
'problem w tym że nie mam tych przewijaków z gwiazdeczką, sa tylko te normalne, tzn teoretycznie powinny byc...'

To są, czy nie ma? I jak to są, ale jednak nie ma? o_O Pogubiłam się, już nic nie kumam.
Jest okienko z przewijakiem bez gwiazdki, jak je otwieram jest caly opis i po prawej stronie obok opisu zdjecie przewijaka, ale pod spodem nie ma do wyboru kolorów, tam nic nie ma, wiec myslalam ok zostal mi jeden wzor w gwiazdki ten niebieski ale gdy chce postawic taki przewijak w domku to go nie ma nic noie ma jakbym zadnego obiektu nie wybrala. cholerka ale nie mam jakis wadliwych dodatkow, probowalam clean installer, wiec juz nie wiem.... po prostu wcieło
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2006, 07:52   #6
Robin
Guest
 
Postów: n/a
Cool moze pirat?

Cytat:
Napisał dareczka84
Jest okienko z przewijakiem bez gwiazdki, jak je otwieram jest caly opis i po prawej stronie obok opisu zdjecie przewijaka, ale pod spodem nie ma do wyboru kolorów, tam nic nie ma, wiec myslalam ok zostal mi jeden wzor w gwiazdki ten niebieski ale gdy chce postawic taki przewijak w domku to go nie ma nic noie ma jakbym zadnego obiektu nie wybrala. cholerka ale nie mam jakis wadliwych dodatkow, probowalam clean installer, wiec juz nie wiem.... po prostu wcieło
to moze masz pirat? ja jak mialem pirata to mi wsystkie sciany i podlogi zniknely.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2006, 11:51   #7
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

To jakiś hack.
Mam podobnie z okularami dla Simów- kilka par zostało zamienione na duże, czarne kolczyki. Clean Installer nie znajduje tego...
Możesz spróbować "przeskanować" dodatki Conetent Managerem, jest tutaj:
http://thesims2.ea.com/getcoolstuff/...contentmanager
Wszystkie hacki zaznacza na czerwono i możesz je usunąć lub wyłączyć.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023