Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.01.2011, 12:48   #31
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

no ogolnie robil nas w bambuko, twierdzil, ze zna sie na vbulletin, pokazywal nie swoje zdjecia ze to niby on no i przede wszystkim splagiatowal rysunek jakiegos kolesia na dA. (szczegoly ktory to rysunek w "ban(an)ach")

e: oj invuuuus
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.01.2011, 12:50   #32
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

Cytat:
Napisał centa Zobacz post
no ogolnie robil nas w bambuko, twierdzil, ze zna sie na vbulletin, pokazywal nie swoje zdjecia ze to niby on no i przede wszystkim splagiatowal rysunek jakiegos kolesia na dA. (szczegoly ktory to rysunek w "ban(an)ach")

e: oj invuuuus
A już miałam nadzieję, że coś ciekawszego ;x. Znam przypadki, gdy okazywało się, że osoba wybrana na moda jest innej płci, niż podawała ;].

Jeśli zaś chodzi o oceny to normalne jest, że użytkownicy nie przepadają za osobą, która wstawia im ostrzeżenia. Mało kto jest w stanie zrozumieć 'zasłużyłam, trudno, więcej tego nie zrobię'. Odbierane jest to najczęściej jako atak na własną osobę, zaś na atak najczęściej reaguje się atakiem...

Jednak na tym forum i tak jest ogromny spokój, moderowanie takiego miejsca nie jest raczej szczególnie skomplikowane. Najpewniej jest to spowodowane grupą docelową.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S.J.Lec
lay jest offline  
stare 16.01.2011, 12:54   #33
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

ciekawe,nieciekawe, w kazdym razie przykre. zreszta w dziale moderacji duzo bylo z nim incydentow, ale nie bede tego przytaczac.
dlatego wlasnie nie wiem na ile brac na serio te wszystkie negatywne opinie. sa chyba malo miarodajne. chociaz te pozytywne chyba nie lepsze >D
 
stare 16.01.2011, 12:59   #34
Odyn
Admin Emerytka
 
Avatar Odyn
 
Zarejestrowany: 01.08.2004
Skąd: Las
Wiek: 17
Płeć: Kobieta
Postów: 3,499
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

prawde mowiac wole zeby inni sie wypowiedzieli na temat moich wynikow

ale to prawda, jestem cholernym leniem. przepraszam
__________________
sruu



Odyn jest offline  
stare 16.01.2011, 12:59   #35
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

Cytat:
Napisał centa Zobacz post
dlatego wlasnie nie wiem na ile brac na serio te wszystkie negatywne opinie. sa chyba malo miarodajne. chociaz te pozytywne chyba nie lepsze >D
Szczerze mówiąc niedawno się sama nad tym zastanawiałam. Uznałam jednak, że warto się im przyjrzeć. Mimo, że takie opinie są mocno subiektywne to idzie jakieś wnioski z nich wyciągnąć. Nie jest to niestety takie proste ;].

Ciekawe jak ja sobie z tym poradzę..
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S.J.Lec
lay jest offline  
stare 16.01.2011, 13:02   #36
Odyn
Admin Emerytka
 
Avatar Odyn
 
Zarejestrowany: 01.08.2004
Skąd: Las
Wiek: 17
Płeć: Kobieta
Postów: 3,499
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

Cytat:
Napisał Slythia Zobacz post
A już miałam nadzieję, że coś ciekawszego ;x. Znam przypadki, gdy okazywało się, że osoba wybrana na moda jest innej płci, niż podawała ;].
ja mam na odwrot
moze napisze to raz na zawsze

JESTEM KOBIETA
__________________
sruu



Odyn jest offline  
stare 16.01.2011, 13:03   #37
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

nie no mysle, ze wnioski mozna z nich wyciagnac i to calkiem sporo. pytanie tylko, czy rzeczywiscie jest zapotrzebowanie na samych uprzejmuch moderatorow.

o wlasnie, odniose sie jeszcze do tinki (nargynen)- ktostam przytaczal jakis jej cytat, ze niby nie umie czegos w panelu zrobic, nie pamietam dokladnie a nie chce mi sie szukac.
w kazdym razie ten cytat albo byl bardzo stary, albo nie wiem. bo ja wciaz sie ucze panelu, nie umiem zrobic wszystkiego, a zawsze jak pytam sie tinki, jak zrobic to czy tamto to jest to w stanie mi wytlumaczyc.
 
stare 16.01.2011, 13:06   #38
Odyn
Admin Emerytka
 
Avatar Odyn
 
Zarejestrowany: 01.08.2004
Skąd: Las
Wiek: 17
Płeć: Kobieta
Postów: 3,499
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

Cytat:
Napisał centa Zobacz post
o wlasnie, odniose sie jeszcze do tinki (nargynen)- ktostam przytaczal jakis jej cytat, ze niby nie umie czegos w panelu zrobic, nie pamietam dokladnie a nie chce mi sie szukac.
w kazdym razie ten cytat albo byl bardzo stary, albo nie wiem. bo ja wciaz sie ucze panelu, nie umiem zrobic wszystkiego, a zawsze jak pytam sie tinki, jak zrobic to czy tamto to jest to w stanie mi wytlumaczyc.
tu tez dodam, ze nikt nas, jako mlodych adminow, panelowania nie uczy, nie mamy do tego instrukcji obslugi, a wiele polecen jest po angielsku - albo jeszcze gorzej, w dziwnej mieszaninie angielskiego i polskiego - czasem naprawde dlugo trzeba dochodzic do odpowiedzi, co jak poprawnie zrobic, zeby nie spieprzyc przypadkeim polowy tego forum...
__________________
sruu



Odyn jest offline  
stare 16.01.2011, 13:07   #39
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

Cytat:
Napisał centa Zobacz post
nie no mysle, ze wnioski mozna z nich wyciagnac i to calkiem sporo. pytanie tylko, czy rzeczywiscie jest zapotrzebowanie na samych uprzejmuch moderatorow.

o wlasnie, odniose sie jeszcze do tinki (nargynen)- ktostam przytaczal jakis jej cytat, ze niby nie umie czegos w panelu zrobic, nie pamietam dokladnie a nie chce mi sie szukac.
w kazdym razie ten cytat albo byl bardzo stary, albo nie wiem. bo ja wciaz sie ucze panelu, nie umiem zrobic wszystkiego, a zawsze jak pytam sie tinki, jak zrobic to czy tamto to jest to w stanie mi wytlumaczyc.
Panel jest przecież prosty ;]. Nawet ciężko jest w nim cokolwiek popsuć, sprawdzałam.

Tylko czy chodzi o to, by moderatorzy byli mili, uprzejmi etc, czy o to, by dobrze wypełniali swoją pracę nie tworząc zbędnych konfliktów? Z czerwonego stołka czasem nie widać jest wszystkiego, zwłaszcza podejścia danego moda do użytkowników. Często jest tak (nie tutaj!), że moderator wydaje się być dobry, lecz traktuje użytkowników jak najgorsze możliwe zło, zwykle nieświadomie. Dlatego takie akcje są dobre, można uzyskać z nich sporo informacji. No i sprawiają, że użytkownicy myślą, że ich zdanie liczy się dla kolorowych! .

Nargynen, panel znam bardzo dobrze. Dobrze wiem, jak ciekawa jest ta mieszanka polskiego i angielskiego, na dodatek na każdym forum prezentująca się inaczej. Lecz według mnie jakoś specjalnie trudny w obsłudze nie jest.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S.J.Lec
lay jest offline  
stare 16.01.2011, 13:09   #40
Invidia Semper
 
Avatar Invidia Semper
 
Zarejestrowany: 23.08.2007
Skąd: Spod oka mistrza i łuku amora
Płeć: Kobieta
Postów: 2,144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ocen administratora/moderatora!

Cytat:
Napisał Nargynen Zobacz post
moze napisze to raz na zawsze

JESTEM KOBIETA
akurat i myślisz że ktoś Ci uwierzy(offtop, nie mogłam się powstrzymać)
__________________
Lecz straszny los, okrutna śmierć
W udziale im przypadła:
Króla zjadł pies, pazia zjadł kot,
Królewnę myszka zjadła.

Atelier
Ostatni Strz
Invidia Semper jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023