Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.03.2006, 16:58   #1
SweetBee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie "Odskakujące" Simy

Witam,

W niektórych domach, najczęściej w tych "gotowych parcelach", które były już w grze, Simy zaczęły mi "odskakiwać" od siebie, przy próbie skłonienia ich do wzajemnej rozmowy.
Np. W domu mieszka sześcioro Simków. 2 emerytów i 4 nastolatków. Zaczyna się od Simów - emerytów. Najpierw nie chcą jeść przy jednym stole: Np. Jedne z nich podaje posiłek, oboje do niego zasiadają i zaczynają jeść a po kilku sekundach jeden z Simów lub oboje naraz "odskakują" od stołu. Podobna sytuacja ma miejsce kiedy daję polecenie jednemu z nich aby porozmawiał z drugim. Po sekundzie odskakują od siebie. Ma to miejsce wtedy, kiedy daję polecenie "pogawędka" przy poleceniu "wspólne zainteresowania" lub "plotki" rozmawiają normalnie. Nie chcą też razem na swoim małżeńskim łożu rozmawiać ani tym bardziej robić czegoś więcej. Jeden z Simow sie połozy i jest ok, w momencie gdy kładzie się drugi oboje natychmiast wyskakują. To samo ma miejsce gdy jeden z "zarażonych" Simow chce porozmawiać z innym "niezarażonym" Równiez odskakują od siebie jak oparzeni.
Simy "zarażone" nie mogą też rozmawiać przez telefon. Kiedy ktoś do nich zadzwoni, to rozmawiają, natomiast jeśli oni chca dzwonić to po sekundzie słuchawka jest odłożona a Sim stoi bezczynnie. Dodam, że zapraszać gości mogą.

Nie instalowałam prawie żadnych dodatków oprócz kilku twarzy z SimPlyElau, które zresztą i tak u mnie nie działają, mimo, że przewertowałam dokładnie Wasze poradniki w tym temacie. Jedna z twarzy z Simply Elau pojawia się w Warsztacie, ale w grze prózno jej szukać.

Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Maja
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.03.2006, 17:03   #2
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Nie daję gwarancji, że coś da, ale u mnie na problem odskakiwania pomogło zainstalowanie łatki naprawiającej błędy w grze.
Tutaj są. Ściągnij do tych części, które masz i zainstaluj. Może akurat. :>
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2006, 17:05   #3
Baorti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

też tak miałem ale tylko raz gdy chory sim chciał porozmawiać . Nigdy więcej ta sytuacja sie nie powtarzała więc niestety nie mogę ci pomóc :1smutny:
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023