Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.01.2015, 18:11   #1
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Jak oceniasz pracę Bjork

Ankieta opisowa - sprawdzian, czy przejdzie
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.01.2015, 18:34   #2
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 1,954
Reputacja: 36
Domyślnie Odp: Jak oceniasz pracę Bjork

No dobra, to lecimy

Pracę Bjork bardzo sobie cenię. Jest zawsze opanowana i stanowcza. Jeśli załoga popełni błąd to zawsze stara się go naprawić i nie kryje się z tym, że każdy popełnia błędy. Zdecydowanie świetna postać w przypadku rozwiązywaniu konfliktów
Nie wiem jak wygląda sprawa od strony technicznej, tzn. rozdawanie warnów, banów, pilnowanie porządku w działach itd., ale jeśli chodzi o sprawy regulaminowe, to tutaj też zdecydowanie na plus

Ogółem moja ocena jest bardzo pozytywna, nie mogę powiedzieć złego słowa
__________________

Meryam jest offline  
stare 23.01.2015, 18:51   #3
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,472
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Jak oceniasz pracę Bjork

Praca Bjork jak zawsze na plus. Stara się jakoś opanować to, co się dzieje na forum, liczy się ze słowami userów(ale i bez przesady) i wprowadza w życie różne propozycje zmian zarówno technicznych jak i administracyjnych. Z nas wszystkich chyba najbardziej też aktywnie bierze udział w poprawieniu atmosfery forum, choć może nie zawsze się to udaje(akcja "bez nienawiści"), ale zawsze jest to jakiś krok do przodu.
Caesum jest offline  
stare 23.01.2015, 18:57   #4
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Jak oceniasz pracę Bjork

Mam wrażenie, że Szefowa coś się ożywiła na forum - widzę jej posty częściej niż kiedyś Fajnie się nam współpracowało (w sumie jak zawsze xD) przy "BoD" Jest lepiej niż było, Bjork

No i jakimś cudem zaczęłam przyznawać jej rację w forumowych konfliktach Chyba się starzeję...

Ostatnio edytowane przez Liv : 23.01.2015 - 19:51
Liv jest offline  
stare 23.01.2015, 19:03   #5
Słodki Pan Ciastek
 
Zarejestrowany: 12.11.2012
Wiek: 22
Płeć: Mężczyzna
Postów: 512
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Jak oceniasz pracę Bjork

Uwielbiam Piszę posty raz, a konstruktywnie i dobrze. Staje na wysokości zadania wtedy, kiedy jest tego potrzeba i bardzo dobrze pełni swoją funkcję Jak sama ranga wskazuje jest miluchem i bardzo sympatycznie podchodzi do ludzi z forum Nie będę się rozpisywał bo jeszcze palnę jakąś głupotę ^^ Pozdrawiam
Słodki Pan Ciastek jest offline  
stare 23.01.2015, 19:33   #6
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Jak oceniasz pracę Bjork

Bjorka to najmilsza i najbardziej uprzejma osoba jaką znam, poważnie. Świetnie umie rozładować konflikty a przy tym robi to z ogromną klasą i szacunkiem do innych. Uwielbiam jej wiadomości z życzeniami miłego dnia, mała rzecz a naprawdę cieszy (i od razu bardziej się chce na forum siedzieć!).
Rzeczywiście ostatnio (no ja bym powiedział od kilku dni, ale może inne działy przeglądamy ) się ożywiła, zwykle była obserwatorem. Nie wiem jak tam ze sprawami technicznymi, ale jeśli chodzi o atmosferę (bo to przecież też jest ważne) to nie mam żadnych zastrzeżeń
__________________
Shiver jest offline  
stare 29.01.2015, 20:40   #7
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Jak oceniasz pracę Bjork

Bjork... Bjork...Bjork
Bjork, to niepodwazalny symbol forum! Odkad pamietam tu byla i niewyobrazam sobie sytuacji, by owa Administrator miala odejsc.
Potrafi w niecodzienny i czasami szalony sposob rozwiazywac konflikty. Czasami, jej posty sa wrecz rozbrajajace, az ma sie wrazenie, ze w Bjorce siedza zupelnie dwie rozne kobiety
Jest jednak pewien minus, a mianowicie Bjork praktycznie w ogole nie integruje sie z reszta forumowej spolecznosci. Jest jakby niedostepna. Owszem, milo jest dostac od niej cieplutkie pozdrowienia, ale to nie jest to samo, co w miare regularna aktywnosc tu i owdzie. Kto ma dawac innym przyklad, jak nie gora?
__________________
Malfurion jest offline  
stare 02.02.2015, 16:56   #8
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 569
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Jak oceniasz pracę Bjork

Bjorkiś!
Kobieta nad kobietami! Rządzi sprawiedliwie, jest bardzo uczynna, pomoże, gdy tylko może, bezproblemowa osóbka.
Jesteś tu odkąd pamiętam i również sprawujesz rolę adminki. Twój av wraz z sygnaturą znam na pamięć!

Naprawdę sobie Ciebie cenię. Jesteś dojrzała, stara się załatwiać sprawy po dorosłemu i tak, aby każda ze stron była zadowolona. Nie mam nic do zarzucenia komuś, na kogo zawsze można liczyć.
Jednak (tak jak wspomniał Genesis) myślę, że oprócz angażowania się w organizację forum, powinnaś również być widoczna w tematach, obracać się wśród użytkowników. Myślę, że taka aktywność i inicjatywa z Twojej strony wyszłaby na dobre, gdyż dałabyś poznać siebie, a i pozostali by się otworzyli.
__________________
Myrtek jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023