Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.11.2013, 10:07   #891
Kindża
 
Zarejestrowany: 20.10.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 10
Reputacja: 10
Question mam problem

dal czego w the sims2 z dodatkiem biznesu nie mam samochodów garażów ani robotów itp to znaczy nowe żeczy mam ale tych nie mam czy musze miec nocne życie i osiedlowe życie????????
Kindża jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.11.2013, 14:55   #892
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: mam problem

Aby mieć samochody i garaże potrzebujesz "Nocnego życia", ale do robotów wystarczy "Własny biznes". Robisz je na stoisku do tworzenia robotów.
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2013, 08:49   #893
Kindża
 
Zarejestrowany: 20.10.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 10
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

ej a jak pobrac lub jaki jest kod na nowe fryze ciuchy itp może znasz jakiś tam kod
jak sie tam tworzy rodzinke bo chce miec coś nowego ale tego nie umiem nie wiem jaki jest do tego kod
Kindża jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2013, 14:08   #894
redmoon
 
Zarejestrowany: 17.07.2011
Skąd: miejsce w czasie i przestrzeni
Płeć: Mężczyzna
Postów: 439
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Pobrane fryzury i ciuchy wrzucasz do folderu Moje Dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads. A jak chcesz odblokować ukryte ciuchy to w widoku otoczenia wpisz kod "boolprop testingcheatsenabled true", potem wejdź do tworzenia rodziny i zanim wpiszesz nazwisko wciśnij jednocześnie Shift i N. Powinien wyskoczyć ci komunikat w języku angielskim - zignoruj go. I masz odblokowane ubrania :3. Tylko nie baw się nieznanymi i/lub dziwnymi opcjami kodu "boolprop testingcheatsenabled true" bo sobie grę zepsujesz !

interpunkcja i poprawna polszczyzna nie gryzą
redmoon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2014, 21:42   #895
alpherainn
 
Zarejestrowany: 16.07.2012
Skąd: gdzie diabeł mówi dobranoc
Płeć: Mężczyzna
Postów: 161
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Mam pytanie. W Lazurowej Promenadzie, dzielnicy, która teraz u mnie w grze należy do Miłowa mam Simkę, która z niektórymi Simami ma kontakty. Chciałbym do Kwitnących Wzgórz dołączyć Lazurową Promenadę. Czy jeśli parcelę wraz z tą Simką włożyłbym do katalogu, a następnie umieścił w Kwitnących Wzgórzach, które posiadałyby wcześniej wspomnianą dzielnicę, to nadal miałbym te kontakty czy trzeba byłoby robić wszystko od nowa?
__________________
Det brinner i bröstet, varje gång, varje gång du ser på mig.
Det brister i rösten varje gång, varje gång jag säger ditt namn.
alpherainn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2014, 08:45   #896
Kafelove
 
Avatar Kafelove
 
Zarejestrowany: 19.01.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 44
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Cytat:
Napisał alpherainn Zobacz post
Mam pytanie. W Lazurowej Promenadzie, dzielnicy, która teraz u mnie w grze należy do Miłowa mam Simkę, która z niektórymi Simami ma kontakty. Chciałbym do Kwitnących Wzgórz dołączyć Lazurową Promenadę. Czy jeśli parcelę wraz z tą Simką włożyłbym do katalogu, a następnie umieścił w Kwitnących Wzgórzach, które posiadałyby wcześniej wspomnianą dzielnicę, to nadal miałbym te kontakty czy trzeba byłoby robić wszystko od nowa?
Jeśli tak zrobisz to owszem, możesz poznać tych samych simów, ale na nowo gdyż wtedy simka przeniesiona zostanie do zupełnie innego świata i dołączona do Kwitnących Wzgórz Lazurowa promenada też będzie pełnić funkcję zupełnie nowego i obcego świata.
__________________
Mój blog <KLIK>


PRZYJMUJĘ ZAMÓWIENIA NA SIMÓW!!!
Kafelove jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.06.2014, 22:23   #897
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Czy można zbudować cukiernię lub kwiaciarnię w której będą sprzedawane towary? Po prostu na parceli publicznej, która nie jest przedsiębiorstwem simów?
A jak jest z restauracją? Można własną zbudować?
__________________
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2014, 16:45   #898
Tenebris
 
Avatar Tenebris
 
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 343
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

@Shattered jeżeli chodzi o restaurację to można zbudować. Trzeba dać stoliki, taką specjalną białą kuchnię dla kucharza i tą czarną ladę z którą stoi ta simka, która usadza simów przy stolikach albo przy barze.

e: Jeżeli chodzi o cukiernię to w trybie kupowania są takie specjalne półki na które można dać te wyroby cukiernicze, ale nie wiem jak to się dokładnie odbywa. Kwiaciarnia - jest taka maszyna do robienia kwiatów no i tam robisz

Ostatnio edytowane przez Tenebris : 05.08.2014 - 10:08
Tenebris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2014, 17:35   #899
Proximat3
 
Zarejestrowany: 29.07.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Witam wszystkich,
Mam pytanko odnośnie Sims 2 WB, nie wiem czy to błąd gry czy ja coś źle robię, a mianowicie mam galerię na parceli publicznej, mam sprzedawcę, kasjera i kierownika. Na kierowniku daję opcję zajmij się sklepem, ale kiedy chce iść do domu to sim (sługus) gwiżdże, sklep się zamyka, a pracownicy idą do domu... Szukałem odpowiedzi wszędzie, także na anglojęzycznych forach i wiele osób ma ten problem, ale odpowiedzi żadnej. Dzwoniąc później z domu do firmy niby wszystko jest ok, ale kasa nie przychodzi, w zasadzie nic się nie dzieje...
Proximat3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2014, 16:26   #900
InflexionBex
 
Zarejestrowany: 05.08.2014
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Masz pytanie? Zadaj je tu!

Nie musisz znać odpowiedzi na to pytanie, ale bardzo mnie nurtuje. Oddałam komputer do czyszczenie niedawno i musiałam wszystkie dodatki od nowa instalować a mody przenieść do folderu Downloads w Dokumentach. Głównie chodzi o to że kiedyś pobrałam taki mod który rozmył mi oczy simów i rozświetlił im skórę, chyba z modthesims, ale pewności nie mam. Kiedyś go usunęłam, bo pamiętałam co to było. Teraz nie mam pojęcia a pojawił sie znowu. Czy może wiesz jak go odnaleźć w Downloads żeby go usunąć? Albo jak on się nazywa? Spotkałaś/eś się z czymś takim?
InflexionBex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023