Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.06.2012, 12:16   #1
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Cold i sąsiedzi




Dobry!
No to przyszedł czas na mnie.
W związku z tym, że trzeba się odstresować po pierwszych sesyjnych wpisach, dodaję moją historyjkę. Zdjęcia pewnie w większości będą się powtarzać z innych tematów, ale tekst postaram się sklecić nowy, lepsiejszy.

I tak od razu na początku, pragnę wspomnieć pewną kwestię... Vincent w moim FS miał na nazwisko Caine, jednak w grze dałam mu Cold. Jak to zwykle w filmach bywa, bohaterzy nazywają się inaczej... ale to tak dla sprostowania

To zaczynam!




Po rozstaniu z Sanae, Vincent poderwał nową dziewczynę, poznaną na Sycylii. Szybko pocieszył się po zerwaniu i już po paru miesiącach, gorąca włoszka wprowadziła się do jego nowego domu.
Miłość kwitła... nawet w stosunku do starego grata prażącego się na słońcu w ogrodzie. W związku z tym, iż Vincent był zbyt wybredny, aby znaleźć sobie nową pracę, postanowił w tym czasie odnowić zardzewiały samochów. Kasy miał jak lodu, ale po co isc do salonu po nowe cacunio, jak można się troche pobawić? xD



Prawdą jednak jest, że ten stary rupieć już nigdy nie wyjedzie na drogi... a tak właściwie to... skąd on się w ogóle wziął w ogrodzie Vinca?!

Po zabawach z silnikiem, żołądek domaga się jedzenia, a że pan domu nie umie ugotować nic, prócz przypalonego spaghetti, musi zadowolić się resztkami obiadu z porzedniego dnia, ew winogronem. Jak można się domyślić, Serena nie jest zadowolona ze sposobu odżywiania swojego partnera.


Po pracy przychodzi czas na przyjemności - fortepian. Vincent uwielbia grać na wszelkiego rodzaju instrumentach... po prostu kocha muzykę. Z czasem też postanawia zostać muzykiem

W między czasie do domu wraca jego luba. Odstawia torby pełne nowych ubrań na podłogę - często po pracy odwiedza markowe sklepy. W końcu trzeba jakoś wyglądać, cnie? Nie jest zadowolona z faktu, iż jej przyszły mąż spędza całe dnie obijając się w domu, ale szybko mu wybacza. W końcu świata poza nim nie widzi.




Jakiś czas po przeprowadzce, gdy cały dom został urządzony tak jak chcieli, Vincent postanowił, że ten oto wieczór będzie odpowiedni, aby oświadczyć się Serenie.
Zamówił jedzenie z najlepszej restauracji w mieście i pięknie posprzątał salon, gdzie miało się wszysto odbyć. Nakrył do stołu, a gdy wszystko było gotowe, czekał aż jego kobieta wróci z pracy.
Gdy Serena weszła do pokoju, oniemiała z zachwytu. Nie miała pojęcia co się święci, aż do momentu deseru.


Vincent wyciągnął schowane pudełko i położył je na stole. Serena zakryła usta dłońmi, czując jak do oczu napływają jej łzy. Była tak szczęśliwa, że miała ochotę krzyczeć.




Oczywicie zgodziła się wyjść za Vincenta i już niebawem miało odbyć się wesele.

W związku z tym, że Serena nigdy nie miała okazji dłużej nacieszyć się śniegiem, a wszelkie zdjęcia wzbudzały w niej zachwyt, postanowili wziąć ślub właśnie w czasie, gdy biały puch okryje ziemię.







Ślub przebiegł szybko, jednak ten moment oboje będą pamiętać do końca swojego życia.

~*~

W czasie nocy poślubnej, właściwie nieplanowanie, została poczęta ich pierwsza córka.


c.d.n
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.06.2012, 12:56   #2
Psychosis
 
Avatar Psychosis
 
Zarejestrowany: 31.01.2010
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 383
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Widzę, że ujawnia się coraz więcej młodych talentów. No ładnie, ładnie. Na początku trochę zalatuje komedią, a ja komedii nie lubię, ale to kwestia gustu. Ciekawa jestem tego ich dziecka. Albo mi się wydaje albo Vincent zmienia kolor skóry, raz jest biała, raz fioletowa. Chyba że mam halucynacje

Ps. Na którymś zdjęciu z oświadczyn, krzesło wtapia się w stół ^^
Psychosis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.06.2012, 13:01   #3
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

@up: jak się ma tak odblaskową cerę, jak Vincent, to nic dziwnego, że odbija różne kolory

Ciekawi mnie dalszy ciąg tej historii. Ale proszę o więcej szczegółów z ich życia
Aoi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.06.2012, 13:08   #4
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Te zdjęcia są z okresu, kiedy co chwile mi gra padała, więc miałam dość utrudnione granie :/ W każdym razie sytuacja została opanowana i jak będę mieć więcej czasu, to porobię foty

Co do skóry, to skina nie zmieniam, kolor jest zależny od światła.
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.06.2012, 18:15   #5
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Cudowne zdjęcia i świetna relacja . Czekam na fotki dzieciaczków !
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.06.2012, 18:23   #6
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Ahaha, chyba nie muszę pisać, że to chyba będzie moja ulubiona historia? xD Och, mój piękny, kochany Vincuś, nigdy go dość! Cieszę się, że założyłaś ten temat, ciekawi mnie, co on porabia poza planem zdjęciowym, jak spędza wolny czas, jakie jest jego hobby, z kim się spotyka, jak będą wyglądać jego dzieci... Pisałam to już chyba w fanklubie, ale to zdjęcie ze ślubu, z płatkami róż... O bossssh, poezja! <333 Piękne ujęcie, gratuluję.
Jeszcze raz powtórzę, że cieszę się na ten temat. Bo to są fotki ze zwykłej gry, bez szczególnej pisaniny (czy sprawdzania błędów ), więc mam nadzieję, że będą częściej niż odcinki "Melodii..."
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.06.2012, 22:58   #7
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

no tak myślałam, że się doczekam tego tematu
ja pewnie też założę za niedługo, tylko muszę się zdecydować czyją historię pierwszą pokażę

ach ten Vincent... urocze z niego chłopaczysko :3
u mnie też sporo nabroił, ale nie wiem czy to wystawie czy nie xD

czekam na ciąg dalszy!
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2012, 21:09   #8
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Serena dość boleśnie przeżyła miesiące ciąży. Z początku wymioty dały jej mocno popalić, a później pojawił się ból pleców i złe samopoczucie przy chodzeniu. W związku z tym, większość czasu spędziła w łóżku, z czego nie była zadowolona. Vincent w końcu rozpoczął pracę, szybko awansując na wyższe stanowiska. Przez całą ciążę troskliwie zajmował się żoną, przynosząc jej posiłki, oraz cotygodniową prenumeratę magazynu o kulinariach.
Na szczęście najgorszy okres w końcu minął i mała Nina przyszła na świat!

Rodzice zakochali się w niej od razu! Jasną cerę odziedziczyła po ojcu, jednak urodę po swojej urodziwej mamusi. Jako niemowlak była bardzo grzeczna, nie budziła zbyt często w nocy.
Kiedy Serena odpoczywała na urlopie po ciężkim porodzie, ojciec spędzał z córką każdą możliwą chwilę (co chwile biegał z butelką, aż cud, że mała nie wygląda jak miniaturowy zawodnik sumo!)

Jednak nim się spostrzegli, Nina skończyła dwa lata i trzeba było nauczyć ją chodzić, mówić i korzystać z nocnika, gdyż opiekunka była zbyt 'ąkła' żeby zgadnąć potrzeby dziecka.
Cóż, zbyt urodziwa nie była, ale dla rodziców i tak była cudowna.

Po Vincu odziedziczyła jasnobrązowe włosy, a po mamie ciemne oczy. Mała uwielbiała rysować, więc każdą chwilę spędzoną poza łóżeczkiem, wykorzystywała na machanie kredkami – pomińmy fakt przedłużania sobie papieru na stolik i podłogę
Poza tym uwielbiała jeść, prawdopodobnie zostało jej to po nocnym dokarmianiu przez tatusia. Najbardziej lubiła zupę ziemniaczaną, gotowaną przez mame.

Szkoda tylko, że przy pałaszowaniu musiała zakidac pół kuchni – Serena miała zajęcie na parę godzin xD

Vincent zapoznał swoją ukochaną żonkę z sąsiadką z pobliskiego osiedla – Viperą. Kobiety potrafiły kilka godzin tygodniowo wisieć na telefonie, wymieniając się przepisami i plotkami na temat mężczyzn.

ipera, która już od kilku lat starała się o względy niejakiego Leizara, (który to wcielił się w rolę kosiarza w jednej jej produkcji, oraz współprodukcji z Rudzielcem) w końcu go usidliła. Zamieszkali razem w małym mieszkanku na drugim piętrze bloku i żyło im się znakomicie razem.
Niestety kobiety kręcące się po bloku często dzwoniły do drzwi o różnych porach dnia i nocy, co niemiłosiernie denerwowało mieszkańców... ale cóż poradzić na to, że Leizar jest tak urodziwy? ;p

Przystojniak był już zaklepany, a inne kobitki mogły tylko popatrzeć i powzdychać.
Po zakończeniu prac nad FS, Leizar zatrudnił się biurze śledczym i całymi dniami nie było go w domu, nad czym ubolewała Vipera. W końcu sama rozpoczęła karierę w rozrywce i aktualnie pracuje jako mim (>.<)'
Pewnej nocy brunet wrócił z pracy z podejrzanym uśmieszkiem na twarzy. Vipera akurat wychodziła z kąpieli, gdy wszedł do łazienki i porwał ją w ramiona. Zaniósł do sypialni i po namiętnych amorach przystąpili do uprawiania miłości.

Której owocem był mały Michael – wykapany ojciec.
Zdjęcia niemowlęcia niestety nie mam (w tamtym czasie nie myślałam o chwaleniu się )


c.d.n



Na dziś tyle, gdyż wrzucałam w przerwie między robieniem notatek, a nauką na jutro >.< Chce juz po sesji!
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2012, 22:51   #9
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Super zdjęcia !
Nic dziwnego, że kobiety tak się kręcą w pobliżu Leizara . Michael jest uroczy !
A co do sesji... Trzymam kciuki za jutro !
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 14:21   #10
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Dzięki mam nadzieje, ze zdałam


W weekend następna część poczynan moich simów
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023