Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Domy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.10.2012, 15:52   #1
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Spectrum - modern flat

Nadszedl czas na kolejny projekt mojego autorstwa. Od czasu PMSW cierpialem na chroniczny brak weny i kazda proba tworzenia projektu konczyla sie fiaskiem. Na szczescie okolo tydzien temu pomysly wrocily. Owocem tygodniowej pracy jest minimalistyczna kawalerka. Nic takiego - zwykle, nowoczesne, malutkie mieszkanko. Mimo to mam nadzieje, ze sie spodoba. Zachecam rowniez do komentowania i wyrazania opinii nt projektu. Uwagi szczegolnie wskazane.

Spectrum - mała kawalerka, która dzięki swojej prostocie i ciekawej kolorystyce wyróżnia się na tle podobnych projektów.































RZUT

Ostatnio edytowane przez Spectrum : 21.10.2012 - 16:27
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.10.2012, 16:13   #2
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Spectrum - modern flat

Bardzo ładne mieszkanie . Zmieniłbym jednak co nieco. Niezbyt pasuje mi ta szafa z ubraniami w przedpokoju. Jest maxisowa? Trochę odstaje od reszty. Tak samo z konwersją dwójkowego kwiatka (chociaż to może dlatego, że nigdy nie lubiłem dwójkowych roślin . Jedna z półek na regale w kuchni jest pusta, mogłeś coś tam postawić. Żadnych większych niedociągnięć nie widzę (tak, jestem strasznie czepialski ). Mieszkanie idealne dla samotnego mężczyzny. Daję zasłużone 9/10. Jest możliwość żebyś dał je do pobrania?
__________________

Ostatnio edytowane przez Shiver : 22.10.2012 - 15:08
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2012, 16:24   #3
Juhas
 
Avatar Juhas
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Warszawa
Wiek: 12
Płeć: Mężczyzna
Postów: 451
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Spectrum - modern flat

To i ja ocenię, skoro dostałem cynk

Kuchnia, jadalnia, salon- świetne połączenie barw i to takich które uwielbiam, biel, czerń, zieleń i szarość Sypialnia też niczego sobie, tylko się rozwalić na tym zachęcającym łóżku Nie podoba mi się łazienka, te drewniane wstawki jakoś do mnie nie trafiają, widzę tam jakieś brązowe kamyczki, lub zielone pastelowe kafelki I zmieniłbym kolory ścian, a szczególnie tej w gazety

Ogólnie praca trafia w mój gust, czekam tylko na możliwość pobrania, bo chce mi się tego mieszkanka

Nie zostawiam oceny, bo brakowało by mi skali

Pozdrawiam
__________________
@mod ponownie nieregulaminowa sygnatura
Juhas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2012, 16:43   #4
Scheiße
 
Avatar Scheiße
 
Zarejestrowany: 04.01.2011
Skąd: puf puf
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 807
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Spectrum - modern flat

no więc
ogółem mieszkanie robi wrażenie. bardzo podoba mi się to lustro z 1 zdjęcia no i te drzwi do sypialni.
łazienka jest świetna, tak samo salono-jadalnio-kuchnia XD
daję 10/10
__________________
Scheiße jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2012, 17:33   #5
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 858
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Spectrum - modern flat

Jest cudownie!

Podoba mi się styl w jakim kawalerka jest urządzona, świetnie, że jest tu tak... przejrzyście!

Najbardziej jednak urzekła mnie łazienka. Ja, nie potrafię takiej zrobić (brak talentu)...

Tak, więc daję zasłużone 10/10
__________________
Forever and ever.
Aperlaxive jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2012, 14:52   #6
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 951
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Spectrum - modern flat

Cu-do-wne! Widziałam wcześniej jedno zdjęcie i mnie zagięło TALENT!
Wszystko dopracowane, wnętrza bardzo ładnie urządzone. Nie wiem co mam jeszcze napisać.. Ej no weź, obrażam się :<

dasz do pobrania? błaaagam! <klęczy na kolanach i prosiii?>
oczywiście 10/10
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2012, 15:05   #7
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Spectrum - modern flat

Już na GG Ci pisałem, że salon jest cudowny, ale w porównaniu z całym domem, Simy, którzy tam mieszkają muszą czuć się jak w raju. TO jest takie... Takieeee... Idealne, bez skazy, bez ani jednego uszczerbku No nie no, ja też nie wiem, co napisać -_- 100/10

Oczywiście najlepszy jest salon. A przepraszam, te gazety w kiblu to co to jest? ;O

Cytat:
dasz do pobrania? błaaagam! <klęczy na kolanach i prosiii?>
No i zgłoś się do Mam talent :3
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2012, 15:18   #8
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Spectrum - modern flat

Szczerze mówiąc nie powiedziałbym, że mieszkanie wyróżnia się na tle innych przez prostotę i kolorystykę - jest wręcz odwrotnie (absolutnie nie traktuj tego jako minusa, to tylko taka moja uwaga . Wydaje mi się, że starałeś się nadać temu projektowi 'katalogowego' minimalizmu co udało Ci się w połowie. Z jednej strony faktycznie jest tutaj ten minimalizm, ale z drugiej odnoszę wrażenie pustki. Brakuje mi kolorów. Nie mówię, żeby zrobić dyskotekę, ale ta zieleń przy takiej ilości szarego i białego to za mało. Nie pasuje mi także to, że na niektórych meblach używasz tej samej tekstury drewna co na podłodze. Dodałbym też proste, długie zasłony (właśnie w jakimś fajnym kolorze i połączył bym je z kolorowymi akcentami.
W kuchni ucięło ci piekarnik
Ogółem cały projekt uznaję za dobry. Brakuje mi detali które dopełniły by całość. Niemniej jednak cieszę się, że cały czas idziesz do przodu i każdy Twój następny projekt ma w sobie coś co mnie pozytywnie zaskakuje - mam nadzieję, że przy następnych projektach będzie podobnie
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2012, 15:28   #9
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Spectrum - modern flat

Panuje tu przeraźliwie ponura atmosfera. Smętne kolory stworzyły smętny klimat. Natomiast na plus tego projektu składa się ładne i funkcjonalne umeblowanie. Podoba mi się pomysł z tymi przeszklonymi drzwiami - optycznie ładnie powiększają wnętrze, ale zdaje się, że ten pomysł powtarzasz, bo widziałam to w jednym z Twoich starszych projektów więc wrażenia trochę jak z powtórki. Poza tym zastosowanie takich drzwi w sypialni pozbawia to pomieszczenie intymnej atmosfery, bardziej nadawałyby się do np. domowej biblioteki czy gabinetu.
Ogólnie: ponuro, skromnie, ale estetycznie i funkcjonalnie więc 8/10.
cerastes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2012, 17:03   #10
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Spectrum - modern flat

Dziękuje Wam bardzo za komentarze. Wszystkie uwagi wezmę do serca i postaram się, aby w przyszłości nie robić podobnych błędów?

Ktos jeszcze?

edit: dla wszystkich proszących o link do pobrania - w aranżacji wnętrz użyłem wiele płatnych mebli, więc nie udostępnię tego projektu, przykro mi ;/
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dodatki, domy sims 3, einarr, mieszkania, spectrum


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023