Wróć   TheSims.PL - Forum > Nasza Twórczość > Twórczość pisana
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.06.2006, 23:35   #671
Kyrke
Guest

Domyślnie

... usłyszała, że to nie jst możliwe żeby znów zobacyzła świat. Była przywiązana do krzesła. Wiedziała, że nic nie może zrobić, a mimo to próbowała jakoś rozlużnić węzły na jej rękach za oparciem krzesła...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.06.2006, 11:51   #672
zlota_rosa
Guest

Domyślnie

...lecz jednak nie udało jej się to.
" Czy nie uwolnię się, czy tak zostać?" pomyślala dziewczyna i zaczęła jeszcze bardziej się kręcić.
Jedna z pielęgniarek usłyszała dziwne szmery i przyszła do pomieszczenia, gdzie znajdowała się Sara. Widząc jak dziewczyna się szamocze (szatmotać... nie wiem czy dobrze ) wyszła na chwilę i wróciła ze strzykawką.
Sara usłyszała jakieś kroki i nie wiedząc czy ma się ich obawiać czy nie, przestaa na chwilę wiercić się.
Pielęgniarka podeszła do Sary, wbiła w jej rękę strzykawkę, a za chwilę odeszła.
Dziewczynie zaczęłó się kręcić w głowie, zaczęła mrugać oczami i obraz który widziała być w bardzo jasnych kolorach, w rażących i odblaskowych. Nie mogła tego wytrzymać w końcu zamknęla oczy. Poczuła się bezwładna i nie mogła się poruszyć, w koncu zasnęła.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2006, 19:35   #673
Czarnetka
Guest

Domyślnie

...Śniła o życiu normalnym, jakże zwyczajnym i pięknym. Śniła o kochającej rodzinie, która zawsze, na zawsze została by znią. O ptakach, o łące, o Tobie, o niej i o nim... O miłości. O tym czego nigdy wcześniej nie doznała, a może poprostu nie zauważyła. Śniła...marzyła... Lecz w głowie siedziało to samo słowo "Miłość".
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2006, 18:35   #674
weris
Guest

ThumbsUp

Budząc się z głebokiego snu wyrwał ją dźwięk otwierania okna. Zerwała się i ujrzał że znów jestw innym pomieszczeniu. Mieszkanie zdawało jej sie znajome. POdeszła do lustra deptają po drodze porozrzucane zabawki. Spojrzaław lustro i wrzasnęła!
- To nie moja twarz nie moja!!!
Nie wiedząc co robić zaczęła biegać po domu. Co się z nią dzieje? Czy ona umiera? Czy tak wygląda śmierć? Nie! Przecież czuje i widze! To jest takie realne! Niespodziewani epodeszło do niej dziecko trzymając rewolwer i podajac go kobiecie i rzekło:
- Wiesz co robić.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2006, 18:40   #675
weris
Guest

ThumbsUp

Zbudziła się z potwornym bólem głowy w nieznamy pomieszczeniu. Zerwala się z wrzaskiem nie wiedząc co sie dzieje. Rozejrzała się po pokoju i podeszła do lustra/
-To nie moja twarz! To nie moja twarz!!!! Padła na kolana łkającnie wiedząc co sie dzieje i gdzie jest! Kim jest! Czy umiera? Czy tak wygląda śmierć? Tak! POwiedźcie ze umieram. Kładąc sie na zimnej posadzce ktoś wszeł do pokoju. Mała dziewczynka. Uśmiechając się podała jej broń i rzekła:
- Wiecz co robić....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2006, 18:41   #676
weris
Guest

ThumbsUp

przepraszam za powtroke myslałam ze sie tamto nie wysłało! To pierwsze jest aktulane! Jeszcze raz przepraszam!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2006, 22:21   #677
ignis
Guest

Domyślnie

Sara kiwnęła głową, odbierając rewolwer.
- Taaa... to chyba miało jakiś taki cyngiel, za który się ciągnęło...- mruczała do siebie, oglądając broń ze wszystkich stron.
Dziecko popatrzyło na nią z politowaniem.
-Tu- wskazało pulchnym paluszkiem. Sara z uśmiechem kiwnęła głową i przystawiłą sobie rewolwer do głowy.
Pociągnęła za spust.
Dziecko, spodziewając się głośniego huku, wetknęło sobie paluszki w uszy i zacisnęło powieki. Jednak, gdy nic nie usłyszało, otworzyło oczki by ujrzeć Sarę, całą przemoczoną.
- Uważasz, że to było śmieszne, tak?- Spytała rozwścieczona kobieta
- Eeee... nie?
- No właśnie!

PS. Ciekawe co teraz robi mój ukochany Arab... xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.12.2006, 15:51   #678
weris
Guest

ThumbsUp

Dziecko chichotało trzymając się za poręcz schodów.Zerknęła na mokrą Sarę i śmiało się dalej. Kobieta nie wytrzymując sięgnęła po wazon stojący na przeciwko fortepianiu. Wyjęła kwiat i chlusnęła zimną wodą na niesfornego łobuziaka.
- No widzisz mała jak fajnie być upokorzonym?! Właściwie jak ci na imię?
-Claire!! I ide po tatusia!!
Sara wybuchła śmiechem:
- Tak, tak idź idź. A on przyjdzię z naładowanym karabinem maszynowym i zacznie strzelać.Bla bla!! Nike wiem co się ze mną dzieje wiem mi tam wszystko jedno o co w tym wszystkim chodzi.
Niewiele czasu później Claire stanęła w progu z umięśnionym męższczyza z jakże okiazałym karabinem. Sara osupiała lecz po kilku seriach strzałów postanowiła uciekać. Wypadła z domu i biegła w stronę lasu. Gdyby nie to że w lesie dalej czekali Claire i jej kochany tatuś karabiniarzysta....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.05.2007, 22:26   #679
Dovelly
Guest

Domyślnie

Tatuś załadował magazynek swojego ukochanego kałasznikowa i wypalił do ...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2008, 16:54   #680
Tapczan_
Guest

Domyślnie Odp: "Opowieść"

... Dziecka, lecz chybił i trafił w ...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Zasady Postowania