Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże
Tak 147 77.78%
Nie 23 12.17%
Nie mam zdania 19 10.05%
Głosujących: 189. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.01.2010, 15:35   #11
Simons
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

Czy warto? Z pewnością. Przyznam szczerze, że The Sims 3 jest czasami bardzo monotonne, w kółko to samo, ten dodatek to zmienia, nie tylko wprowadza nowe obiekty (które mi się bardzo podobały) czy fryzury, bo z resztą chodzi tu o klimat co można zakupić czyli na przykład jakąś fajną ozdobę z Chin, może z Francji czy lampy z Egiptu i to właśnie jest fajne to samo tyczy się fryzur. Zapoznaje nas ze światem innym niż Sunset Valley czy Riveriew (czy jakoś tak) każda z tych krain ma unikalne elementy np.

Chiny - Można się sztuk walki uczyć, medytować, ciekawe obiekty (ogród mędrca, smocza paszcza) kolekcje no i melodię

Egipt - Można spotkać piramidy, sarkofagi, mumie, pustynny klimat i muzykę czy wywoływać węże

Francja - Można wyrabiać nektar, fajne zdjątka porobić

I wiele innych, a przede wszystkim domki można kupować i są tu Antyczne monety a także wiele zagadek i reliktów, to tylko najprostsze uproszczenie tego co można spotkać w tej grze
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.01.2010, 22:02   #12
asiak155
 
Avatar asiak155
 
Zarejestrowany: 01.03.2009
Skąd: Szczecin
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 96
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

Własnie jestem po pierwszym graniu w podróże i ach i och . Francja po prostu jest śliczna mimo, że mało się dzieje. Uważam, że naprawde się opłąca kupować ten dodatek. Jakieś urozmaicenie tej szarej codzienności simów.
asiak155 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2010, 16:58   #13
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

Ja nie mam zdania. Gra jest bardzo fajna, ale przynajmniej mi, szybko się znudziła. Pojechałam raz czy dwa na wakacje i stwierdziłam, że wakacje z dwójki były 10x lepsze. Ja nie jechałabym na wakacje by łazić po grobowcach, ale żeby "odpocząć". Wielka szkoda, że twórcy gry nie wzięli pod uwagę takiej możliwości, by po prostu rozbić sobie namiot na plaży, poopalać się, popływać w oceanie i pozbierać muszelki...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2010, 15:32   #14
Xnnady
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

Wg mnie ten dodatek opłaca się kupić i to bardzo. Większość zadań jest łatwa, ale nad niektórymi trzeba trochę pogłówkować. Wytwarzanie nektaru jest bardzo ciekawe, a katakumby i grobowce są po prostu miodzio. Świetna muzyka we wszystkich krajach, a okolice naprawdę piękne.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2010, 15:35   #15
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

Moim zdaniem warto Miałem okazję zagrać i muszę przyznać, że gra jest wciągająca
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.02.2010, 19:20   #16
Gargamel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

Ja grę kupiłem i nie żałuję. Nie wyłapałem dużo błędów. Podczas wykonywania misjii w której trzeba rozbroić pułapki (Egipt), nie mogłem wejść do domu, gdyż gospodarzem był sprzedawca reliktów. Który bez przerwy jest w sklepie...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2010, 15:41   #17
Naomi,
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

ja posiadam grę the sims 3 - wymarzone podróże i myślę, że warto kupić, jestem zadowolona, )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2010, 08:09   #18
Dister
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

Moim zdaniem opłaca się kupić ten dodatek. Może jest mało misji, ale za to są ciekawe.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2010, 13:00   #19
SimkaDominka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

Cytat:
Napisał theground Zobacz post
A więc są pewne problemy, niektóre uciążliwe. Np. jedzenie w lodwóce cały czas się psuje, kiedy zmieniasz simowi ubranie albo przeglądasz się w lustrze simowi cofa się wiek do początku grupy. Bywa też tak, że nagle następują zmiany w drzewku genealogicznym, pojawia się nowy małżonek, masz nagle z kimś innym dzieci nie wiadomo skąd, chociaż akurat ten drugi błąd mi się nie pojawił. Jednak jest już od jakiegoś czasu patch, który naprawia te błędy, więc nie będziesz miał kłopotów.
Osobiście uważam, że warto to kupić. A powyżej wymienione błędy, no trudno, jak każda gra coś się dzieje. U mnie czasami, jak simowie jadą np. na zakupy, to znika pojazd. Co do cofania się wieku, to można kupić tort i ktoś od razu przechodzi do następnej grupy wiekowej.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2010, 18:36   #20
blakistoni
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy opłaca się kupić The Sims 3: Wymarzone Podróże

Tez uwazam ze warto,zawsze jakies urozmaicenie x3
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023