Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.06.2012, 17:09   #51
Czyniąca_Hałas
 
Avatar Czyniąca_Hałas
 
Zarejestrowany: 14.11.2010
Skąd: Ranthambore
Płeć: Kobieta
Postów: 154
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata

Kiedy ma wyjść ten dodatek? Czy trzeba go kupować przez Origin, czy w sklepie normalnym też będzie dostępny?
__________________
"Widziałem rzeczy, które wykraczają poza nasze zrozumienie: wiry światła tańczące głęboko pod ziemią, ludzi, którzy starzeją się odwrotnie, kamienie które mówią i skradające się cienie."
Czyniąca_Hałas jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.06.2012, 18:11   #52
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata

O, już nie mogę się doczekać! Skojarzyło mi się od razu z serialem: "supernatural - nie z tego świata". Jestem wielką fanką wilkołaków, wróżek i innych nadnaturalnych stworów, więc na pewno kupię.
__________________
Rosemarie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 18:25   #53
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata

nowe screeny









parę nowych informacji stad http://www.simtimes.de/neue-infos-zu...natural-10832/

simow nie z tego świata będzie można tworzyć w CAS,nie tylko pojedyncze osoby,ale wręcz cale rodziny.
Jeżeli nie jesteśmy zainteresowani tymi "osobnikami",to wystarczy dać simowi cechę Sceptyk.
Dojdzie nowa kariera Wróżka,która będzie miała dwie Ścieszki kariery tak,jak złodzieja,czyli albo wybierzemy wróżkę z powołania albo szarlatana,który będzie zarabiał na naiwności publiczności.
Zalecane jest zaopatrzyć się w przyrząd do obserwacji księżyca,ponieważ księżyc będzie miał duży wpływ na istoty nie z tego świata np.wilkołaki.
Najważniejsze jest to,ze będziecie mogli decydować ile i jakie istoty maja mieszkać w Waszej okolicy.
Warto zainteresować sie Alchemia,jeżeli chcemy zostać czrownica,ponieważ ta nauka przyda się przy tworzeniu różnych eliksirów,do ktorych będą tez potrzebne np.robaki,dojdzie kilka nowych gatunków,ale zbierać będą je mogli tylko wtajemniczeni simowie.Nie ma podziału na złe i dobre czarownice,ale są złe i dobre zaklęcia i to od Was zależy,które będziecie chcieli użyć.

Gdzieś w necie mignęła mi nazwa nowego otoczenia i teraz nie mogę jej znaleźć,w każdym razie przypominam,ze jest to temat o nowosciach,a nie o dyskusji na temat dodatku,do tego przeznaczony jest ten temat http://forum.thesims.pl/showthread.p...63#post1540563
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 18:39   #54
Megan
 
Avatar Megan
 
Zarejestrowany: 16.08.2011
Skąd: Califronia
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 250
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata

Ilona ta fotka co ten zombie idzie jest straszna! Z tego co napisałaś to rozumiem że w casie będzie można było tworzyc wampira, wikołaka, zombie? Jestem totalnie napalona na ten dodatek! Na pewno kupię
Megan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 21:14   #55
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata

Ilona, dobrze Ci mignęło, jest to napisane w Twoim poprzednim poście. Moonlight Falls.

Dwie postacie na pierwszym screenie są obleśne, a zombie z kolei mnie rozśmiesza. :<

A wiadomo coś na temat wampirów? Przecież one dochodziły w PZ i co, teraz dojdą "znowu"? Jeśli ja nie mam PZ, to będę miała wampy? No a jeśli nie, to czy będzie można tworzyć wampiry w casie, skoro one dochodzą w innym dodatku?
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.06.2012, 18:25   #56
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata

Filleable dzięki

Tłumaczenie wywiadu z producentką Nie z tego świata http://www.simy.pl/news/tlumaczenie-...z-tego-swiata/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2012, 21:24   #57
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata


Kościdla (?) powraca do ts3.?

źródło http://isims.biz/se/nyheter/simsvip-...igt-faktablad/


@Ilona-przypominam,ze nie jest to temat dotyczący dyskusji czy kupić dodatek czy nie kupić albo czy się podoba czy nie,od tego jest osobny temat,ten dotyczy nowości związanych z nadchodzącym dodatkiem,posty nie związane z tematem będą usuwane
__________________

Ostatnio edytowane przez Ilona : 17.06.2012 - 22:08
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2012, 06:19   #58
Karel13
 
Zarejestrowany: 17.12.2010
Skąd: lo
Płeć: Brak
Postów: 617
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata

Lubie - Tak, już o tym wspominali, a poza tym to zdjęcie jest z dwójki.
Karel13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2012, 13:57   #59
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata



Jeżeli chodzi o tajemniczego zielonego ducha to wszystko już wiadomo. Taki duch pojawi się w naszej grze gdy jakiś sim zginie z ręki czarownicy. Wychodzi na to, że najczęstsze spekulacje fanów, iż ten typ śmierci związany jest z zombie się nie sprawdziły.

źródło : simy.pl
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2012, 15:22   #60
Ejak
 
Avatar Ejak
 
Zarejestrowany: 13.06.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 667
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata

Grasuj nocą jako wilkołak w grze Nie z tego świata
Dzisiaj chcemy Wam zaprezentować więcej szczegółów związanych z nową postacią w The Sims 3 Nie z tego świata – Wilkołakiem.



W nowym dodatku Wilkołaki to stwory silne, impulsywne i niepohamowane, łączące w sobie ludzką kruchość ze zwierzęcą siłą i nieprzewidywalnością. W The Sims 3 Nie z tego świata możesz grać jako Sim wilkołak, starając się połączyć życie we względnej normalności z dramatycznymi skutkami przekleństwa wilkołaka.



Simy Wilkołaki posiadają zdolność do przemiany pomiędzy ciałem człowieka i wilka, zarówno w sposób kontrolowany jak w trakcie nieoczekiwanych transformacji, spowodowanych kiepskim nastrojem lub też księżycem w pełni. Przy przekształcaniu się do postaci wilkołaka, nos Sima rozszerza się, a nozdrza stają się bardziej wilcze, kły dolne rośną, a uszy robią się szpiczaste i skierowane do tyłu głowy. Włosy rosną, robią się długie i skołtunione, łuk brwiowy porasta gęstymi brwiami i wysuwa się do przodu. Gęste futro pojawia się też na dłoniach, stopach i ramionach. A na końcu z palców wyrastają wielkie pazury!



Choć wygląd mają straszny i przejawiają skłonność do nieodpowiednich zachowań, wilkołaki posiadają również duże poczucie honoru, które powstrzymuje ich od lekkomyślnego rozprzestrzeniania przekleństwa wilkołaka. W miarę jak wilkołaki akceptują swoją pierwotną naturę, będą rozwijać swoje umiejętności likantropii, zmniejszając niekontrolowane przemiany i poprawiając zdolności łowieckie.



Co prawda ich nieprzewidywalny charakter może być nieco kłopotliwy podczas randki, jednak Simy Wilkołaki w głębi serca są też czułe. Mogą mieć dzieci z innymi wilkołakami albo z innymi Simami, z 50% szansą na stworzenie małego wilkołaka podczas bara-bara z Simem niebędącym wilkołakiem. Małe Wilkołaki mogą wykazywać różne zwierzęce zachowania, w tym wycie, drapanie i ćwieczenie polowania. Jako dzieci zaczną przekształcać się pomiędzy formą człowieczą i wilkołaka. Jako nastolatki Simy Wilkołaki będą wykazywać wszystkie zalety i wady związane z ich nadprzyrodzonym pochodzeniem.

źródło~simy.pl

Powtórka czatu z producentami Nie z tego świata
__________________
The boy that you loved,
is the man that you fear.

Ostatnio edytowane przez Ejak : 19.06.2012 - 21:46
Ejak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023