Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.07.2009, 23:28   #11
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: FunStar.

Są imiona Zac, Zak, Zack, Zach i pewnie jeszcze jakieś inne możliwości, poza tym jeśli chodzi o imiona, to często ludzie sobie wymyślają jakąś inną pisownię niż normalnie (np. ta piosenkarka Alexz Johnson, ona naprawdę ma na imię Alexzandra).
Błędów jest dużo, na przykład spacje przed znakami interpunkcyjnymi, nie wiem też, o co chodzi z tymi enterami, bo tekst się przeniesie sam, a tu są takie linijki po pół zdania. Brakuje też paru przecinków, ale nie chcę całego tekstu cytować i poprawiać Po myślniku na początku wypowiedzi spacja powinna być. No i trochę dziwnie brzmi, jak koleś biegnie na górę, dziewczyna za nim idzie, zdążyło minąć 200 lat od poprzedniej wypowiedzi, a ona nagle "odparła" xd
I pod koniec ma na imię już nagle Zack, a wcześniej miał Zac, więc zdecyduj się już na jedną wersję.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.07.2009, 14:28   #12
Romantique
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: FunStar.

Eee, to miał być żart?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.07.2009, 00:34   #13
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: FunStar.

Na razie nie zachwyca, ale widywałam dużo gorsze FS
Nie wybrałeś filozoficznego tematu, więc pewnie nie będzie szło ciężko. Aczkolwiek ta sprawa z bratem jest trochę intrygująca...
Nie lubię, gdy w FS są pomieszane imiona polskie z zagranicznymi, chyba, że jest z góry powiedziane, że któryś z bohaterów pochodzi z innego kraju. Z Madzi mogłeś zrobić np. Maggie No ale skoro tak jest, to niech już zostanie (chyba, że się uprzesz i zmienisz)
Styl taki nijaki, braki opisów, ale z czasem to się wytępi.
Za oba odcinki 5,5/10. I pozostaje mi życzyć powodzenia w tworzeniu tego FS
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.07.2009, 14:10   #14
Titellè
 
Avatar Titellè
 
Zarejestrowany: 25.08.2008
Skąd: Łódź
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 120
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FunStar.

Mi z całego FS najbardziej utkwiło " za kubka " (; ale już ktoś przede mną wytknął ci ten błąd. Z mojego punktu widzenia to FS dało by się jakoś sensownie poprowadzić aczkolwiek nie wiem co ty sobie wymyśliłeś na dalszy ciąg fabuły - nie zachwyca. Temat lekko oklepany ,ale .... każdy zaczyna więc czekam na następne odcinki - i może dodaj trochę więcej opisów - same dialogi też są nuuudne.
__________________
Titellè znów na forum.
Titellè jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023