Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz moje fs??
super 78 47.56%
fajne 49 29.88%
może być 22 13.41%
kiepskie 9 5.49%
porażka 6 3.66%
Głosujących: 164. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.01.2006, 10:10   #1
Apostołka
 
Avatar Apostołka
 
Zarejestrowany: 09.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 257
Reputacja: 13
Domyślnie Oblicza miłości- komiks

No to po długich zastanowieniach chyba jednak zamieszcze tu moje fs... Moze niektorzy nie beda zadowoleni, ale to komiks. Moze nie jest na poczatku zbyt ciekawy, ale mam dalszy plan i robi sie ciekawiej No to zreszta sami sie przekonacie Oto on

odcinek 1
odcinek 2
Odcinek 3
odcinek 4
odcinek 5
odcinek 6
odcinek 7
odcinek 8
odcinek 9
odcinek 10
odcinek 11
odcinek 12


























































To by bylo na tyle, jesli chodzi o pierwszy odcinek. Mam nadzieje, ze choc niektorym sie spodoba

ps. na jednym z pierwszych zdjec jest zly czas, moze ktos to zauwazyl. To bylo przez przypadek :blush:

Ostatnio edytowane przez Apostołka : 14.02.2007 - 14:14
Apostołka jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.01.2006, 13:05   #2
Mr.Simson
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Zdjęcia są beznadziejne, fabuła podobna do beznadziejności, błędów(jeden) :
- PEWNEGO WIECZORU

Teraz gdybym to oceniał dałbym ci ocenke 2/10 ale to pierwszy odcinek i miejmy nadzieje że fabuła się rozkręci
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2006, 13:20   #3
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

No więc...

Podoba mi się:
- plakat,
- dymki (poustawiane po kolei, w dobrych kolorach),
- czcionka (czytelna),
- dużo tekstu (na każdym obrazku jest coż napisane),
- włożenie pracy w komiks.

Nie podoba mi się:
- fabuła (tamatyka życia bogatych Simów troszeczkę mi się przejadła, to chyba zrozumiałe, prawda?),
- słownictwo (tekst często napisany jest niepoprawnie, mowa jest jakby "potoczna", do tego brakuje przecinków. Nie będę wymieniać wszystkich pojedynczych przypadków, ale to, że to jest komiks nie zwalnia Cię z dbania o tekst. Musisz poświęcić mu więcej uwagi.),
- rozmazane włosy i ciuchy Simów.

Jak dla mnie... przeciętne. Wykonanie dobre, ale z pewnymi niedociągnięciami. Natomiast fabuła nie wciągnęła mnie. Przypomina mi nieco komiks "Piękni i bogaci- Moscovitz'owie" x_tiny, jednak wiem, że na nim się nie wzorowałaś, po prostu tak wyszło. Kidy masz bogatych Simów, masz więcej możliwości (tzn. mogą sobie pozwolić na rzeczy, których biedni Simowie robić nie mogą), ale ten temat zdecydowanie mnie znudził.

Ocenię po 3 odcinku (jeśli dotrwasz, a tego Ci życzę). Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Isi : 21.01.2006 - 13:24
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2006, 13:49   #4
Angel com
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Takie sobie. Dymki są często ustawione w nieodpowiedniej kolejnosci. Podoba mi się plakat. Za pierwszy odcinek dam ci 7/10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2006, 14:25   #5
Kadma
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Mi się nawet podoba . Fabuła początkowa była nudna, ale pod koniec troszeczkę się rozkręciła.
Nie podoba mi się jakość zdjęć :con: . Za bardzo rozmazane. Zrób coś z tym, a komiks będzie lepszy. Ocenę podam po drugim odcinku .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2006, 17:27   #6
Lady Mirrabella
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Patrzę, że komiksy są w modzie ostatnio. Wiekszymi błędami mnie nie uraczyłaś, ale rozmazane zdjęcia odjęły uroku Twemu dziełu. Niezbyt wiem, czego ta historia ma dotyczyć, mogę jedynie snuć swoje domysły. Czy to skandali w owej bogatej familii, czy to samodzielnego życia panny Flory, czy innych tematów nieprzewidzianych przez mą osobę. Przyznam, że na razie nic w Twym komiksie mnie nie zaintrygowało, ot dzień z życia pewnej rodzinki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2006, 17:35   #7
M!k@
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Myślę że to będzie kolejny komix który będę z ogromną przyjemnością śledzic zaraz po Balcony Revolution (pozdrowienia dla girl_nr_6 ) Ale faktycznie bogaci simowie to bardzo częsty temat wszystkich komixów i fs. Czekam na kolejny odcinek. Zauważyliście że podczas rozmowy w wanience ten gostek ma bańkę na ....no wiecie czym
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2006, 09:26   #8
kea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mnie się podoba. Ładne zdjęcia, czytelna czcionka, i wogule. Jest tylko jedn błąd ze takie jest troche dziecinne to fs. No ale moze byc. Ocenie po 2 odcinku. (choc niewiem czy sie ukaze, kazdy jak zrozumiał ze ktos po nim zjechał to niechce pisac)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2006, 11:44   #9
martencja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

troszkę takie sztywne... no i to "Pewnego Wieczora"... mam nadzieję że akcja się trochę rozkręci, a jak nie... to trudno
ale życzę szczęścia

:*
Martencja
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.01.2006, 11:57   #10
Dzaga717
 
Avatar Dzaga717
 
Zarejestrowany: 27.08.2004
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 64
Reputacja: 10
Domyślnie

Poprostu nie lubie komiksów,niewiem dlaczego,jakoś wcześniej nie było czegoś takiego. Mam nadzieje że ta moda wszystkim przejdzie.
__________________
Dzaga717 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023