Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz moje fs??
super 78 47.56%
fajne 49 29.88%
może być 22 13.41%
kiepskie 9 5.49%
porażka 6 3.66%
Głosujących: 164. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.02.2006, 18:05   #21
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

Hmm... nie wiem sama co o tym myśleć. Tak szczerze to nie przepadam za komiksami (są oczywiście wyjątki, ale pomińmy szczegóły), bo wydają mi się głupie. Tak samo tutaj. Niektóre dialogi naprawdę nie mają sensu. Głupio też było jak uchwyciłaś ten moment kiedy dmucha świeczki i dorasta, bo to dziwnie wygląda jak ni z gruchy, ni z pietruchy ma inny kostium i w ogóle. Narazie nic się nie dzieje, więc nie mam co oceniać. Jeszcze mam pewne 'ale' jeżeli chodzi o grafikę. To wszystko jest takie rozmazane i niestaranne (mówię tu o fryzurach i srojach), należałoby to zmienić w opcjach grafiki. No cóż, to tyle. Pozdrawiam!
__________________
rosex jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.02.2006, 21:15   #22
Mgiełka
Guest
 
Postów: n/a
Smile

No cóż, ten komiks jest...Super!!! Spodobał już mi się po pierwszym odcinku. No było trochę błędów w tekście i ta grafika jest strasznie zamazana. No nie wiem, może masz słabego kompa, ale no nie możesz tego poprawić? O wiele przyjemniej czyta się przy wyraźnych obrazkach. Ale fabuła mi się podoba. Czekam na 3 odcinek i pozdrawiam!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2006, 22:09   #23
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie

Całkiem, całkiem powiem nawet że super dam ci nawyższa ocenke w sondzie. Dopatrzyłam sie tego że to fotostory jak głosi początek ale to komiks....
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska
Monitkowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.02.2006, 23:16   #24
Apostołka
 
Avatar Apostołka
 
Zarejestrowany: 09.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 257
Reputacja: 13
Domyślnie

Tak podam kilka informacji. 3 odcinek dam jak bede miec czas (mimo iz jest prawie skonczomy...). Wiem, ze grafika jest slaba i mnie tez to denerwuje. Ale jak dobrze pojdzie to bede miec laptop lub chociaz nowy komputer wiec mam nadzieje ze was zaskocze super grafika za pare odcinkow Dziekuje za glosy i pozdrawiam
__________________
I'm always amazed how we're so self destructive
Apostołka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.02.2006, 09:59   #25
Sweetie
 
Avatar Sweetie
 
Zarejestrowany: 31.01.2005
Skąd: gdzieś tam.
Płeć: Kobieta
Postów: 91
Reputacja: 10
Domyślnie

Przeczytałam oby dwa odcinki... narazie to fs jest mętne jak flaki z olejem, ale myślę że nabierze tempa. Pozdro, narazie daję 4/10 na zachęte.
__________________
jee. ;]]
sygnatura wkrótce [?]
Sweetie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.02.2006, 11:20   #26
▫Molly▫
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmmm., więc niektóre dymki bez ładu i składu co dezorientuje. Jak dla mnie to to FS jeszcze nie ma fabuły. Oklepane urodzinki, wyjazd. Może wymyslusz cos zaskakującego.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2006, 21:02   #27
Apostołka
 
Avatar Apostołka
 
Zarejestrowany: 09.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 257
Reputacja: 13
Domyślnie

Witam witam. Dlugo to trwalo ale jest. No to jazda Jeah, jest plakacik ale troche kiczowaty ale coz :]






















































































__________________
I'm always amazed how we're so self destructive
Apostołka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2006, 23:43   #28
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Najlepszy z dotychczasowych odcinków. Pomysł z córką burmistrza na takim obozie mi się podoba. Nie ma może szczególnie dużo akcji, ale przewiduję, że może w kolejnych odcinkach coś więcej się wydarzy?
O ile dobrze sobie przypominam, miałam w poprzednich odcinkach jakieś drobne zastrzeżenia do tekstów. Teraz widzę, że wszystko jest napisane poprawnie, interpunkcja dobrze, mogę się przyczepić jedynie do podwójnych wykrzykników- stawiamy po jednym albo po trzy, nie po dwa.
Na jedenym ze zdjęć jest nieścisłość: Flora mówi, że wbiła trzy lampy, a ten opiekun powtórzył po niej, że niby wbiła dwie. (hmm, a nie chodziło przypadkiem o tzw. śledzie? bo napisałaś, że wbiła je w ziemię, ale może to jest to samo, ja tam się nie znam na namiotach).
Kiedy akcja toczyła się w autobusie, nie wiedziałam, który dymek czytać pierwszy, a który ostatni. Potem już było OK.
Zdjęcia są fajne (podłoga w autobusie może trochę nieodpowiednio dobrana, te z obozu mi się bardzo podobają, choć detale są rozmyte, ale to raczej nie Twoja wina...
Moim zdaniem jest znacznie lepiej niż w pierwszych dwóch odcinkach, jesli chodzi o fabułę. Poczekam jeszcze na to, co się wydrzy dalej i wtedy wystawię ocenę.
Pozdrawiam
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2006, 11:38   #29
Jelka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No ..ZZaczyna sie coraz bardziej ciekawie... Hehehe..Te robale były dobre..
Hehe :laugh:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2006, 11:00   #30
1234567890
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Nareczcie!!!

Witaj Paulinko!!!
Nareszcie udało mi się zalogować na to... wspaniałe forum
Komiks mi się zaczyna coraz bardziej podobać Może zdjęcia faktycznie są... nie najlepszej jakości, ale ja tego tam nie zauważyłam Akcja sie rozwija :] Taka lasencja, na takim obozie? No ja jużwidze te jej narzekania... (hehe) Ale i tak była twarda, że poszła spać pod gołym niebem
Najbardziej mi się podobały komentarze do postaci
Pozdrawiam i czekam na dalszy ciąg
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023