Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.03.2008, 21:29   #1
Abricot
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Ostatnia wiosna

Tak słowem wstępu: serdecznie witam wszystkich, bo to mój pierwszy post na forum Przeglądam je od jakiegoś czasu, i spodobała mi się idea fotostory, więc postanowiłam napisać własne.
Bardzo proszę komentujących o pisanie raczej o swoich odczuciach na temat historii niż o sprawach technicznych. Dopiero raczkuje, jeśli chodzi o fotografowanie Simów i zdaję sobie sprawę, że do doskonałości mi daleko


Pozdrawiam, i enjoy

-----------------------------------------------------


Moja opowieść jest pełna ironii, więc zacznijmy ją na przekór – czystą czernią.



Mam na imię Chris Mill i chciałbym opowiedzieć wam moja historię. Uwierzcie mi, wizja powrotu do pewnych wydarzeń jawi mi się koszmarem,
------------------------------------------

Urodziłem się 11 czerwca 1991 roku jako jedyne dziecko Dorothy i Johna Mill. Podobno pielęgniarka asystująca przy moim porodzie na mój widok przeżegnała się i wybiegła z porodówki.

Jestem albinosem. Miałem tego pecha, że zarówno moja mamusia jak i tatuś przechowywali gdzieś w odmętach DNA gen na brak melaniny, i akurat ten gen musiałem po nich odziedziczyć. Gdy patrzę w lustro wcale nie dziwi mnie zachowanie pielęgniarki. Wyglądam strasznie – mam bladą jak kość słoniowa skórę i całkiem białe włosy. Chwała matce naturze, że oszczędziła mi czerwonych oczu jak u myszy laboratoryjnych. Patrzę na świat jasno szarymi oczami, i to co widzę, wcale mi się nie podoba...



Wracając do pielęgniarki, mój tatuś podzielał jej zdanie i po gwałtownej wymianie zdań z mamą (czego co prawda nie mam możliwości pamiętać, ale słyszałem z relacji) spakował walizki i nigdy już nie pojawił się w naszym życiu. Mała strata, biorąc pod uwagę jak strasznym trzeba być człowiekiem by zostawić matkę samą z upośledzonym dzieckiem - czyli mną.

Moja mama ułożyła sobie życie kolejnym mężczyzną którego nie pamiętam, i które może nie byłby tu warty wspomnienia, gdyby nie Martha, moja przyrodnia siostra i osłoda mojego życia.



Jest ode mnie o rok młodsza, o lata świetlne mądrzejsza i... no cóż, po prostu ją kocham. Bo widzi we mnie człowieka, a nie potwora.

Jej ojciec zmarł w wypadku samochodowym tuż po jej urodzeniu i znów mama została sama. Kobiety to niezwykłe stworzenia – mogą upadać i tysiąc razy, a i tak zawsze cię podnoszą... Także i tym razem. Dziś, gdy ja i Martha jesteśmy nastolatkami, mama ma świetnie płatną pracę, mamy piękny dom, i tylko nie udało jej się znaleźć partnera na resztę życia. Wcale jej się nie dziwię, bo każdy po takim dwukrotnym sparzeniu się może nabrać przeświadczenia, że może życie we dwoje nie jest mu pisane.



Tak więc, moja opowieść zaczęła się gdy miałem szesnaście lat. Z racji swojego wyglądu nie miałem przyjaciół, a nawet znajomych z którymi można by pójść do kina. Większość mojego czasu spędzałem w swoim pokoju pochłaniając sterty książek, pijąc hektolitry herbaty i słuchając muzyki. Ponadto dużo się uczyłem, nie żebym to specjalnie lubił, ale nauka nieźle zabija czas.

Jednak zawsze najważniejsze były dla mnie książki. W tym czasie postawiłem sobie za cel przeczytanie całej klasyki, czyli wziąłem się za Hemingwaya, Marqueza i Wilde’a . Poza czytaniem marzyłem o pisaniu, i podejmowałem pierwsze próby napisania czegoś samodzielnie.



Wszystko to może się wydawać fajne i ciekawe, ale tak naprawdę to czułem się bardzo samotny. Ile można siedzieć w pomieszczeniu, gdy dookoła ludzie żyją pełnią życia, cieszą się, spotykają ze znajomymi, chodzą na randki? Byłem zgorzkniały jakbym nie miał szesnaście, a sześćdziesiąt lat. I właśnie wtedy mój świat przewrócił się do góry nogami...

  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.03.2008, 21:40   #2
Ftopic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ostatnia wiosna

jedno zdjecie mniejsze drugie wieksze to wkurza a takto to wporzo 7.5/10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2008, 21:46   #3
Abricot
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ostatnia wiosna

Dzięki
Zdjęcia niektóre musiałam poucinać bo były na nich fragmenty niskich ścian i nie wyglądało to za ładnie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2008, 21:48   #4
Ftopic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ostatnia wiosna

skad masz wlosy tej dziewczyny z 3 zdj. bo bardzo bardzo ladne
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2008, 22:01   #5
Abricot
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ostatnia wiosna

sprawdzę później jak włączę grę, ale oryginalnie były jajecznie żółte i w Warsztacie przemalowałam je na takie miedziane
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2008, 22:22   #6
boginirapu.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ostatnia wiosna

strasznie mi się podoba, to w jaki sposób piszesz.
jak dla mnie, masz talent.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2008, 22:56   #7
Chatoyant
 
Zarejestrowany: 21.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 184
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ostatnia wiosna

Zapowiada się ciekawie, czekam na następny odcinek.
__________________
Confused? At a loss for what to do? Wow, sounds like you're human. Good luck.
Chatoyant jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.03.2008, 15:27   #8
scarlett
 
Avatar scarlett
 
Zarejestrowany: 05.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 288
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ostatnia wiosna

Cytat:
Napisał Abricot
Moja opowieść jest pełna ironii, więc zacznijmy ją na przekór – czystą czernią.
Oby więcej tej ironii
Podoba mi się Twój styl pisania. Tylko odcinek wydaje się taki.. urwany. Czekam na dalszy ciąg^^.
__________________
scarlett jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.03.2008, 18:51   #9
Milou
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ostatnia wiosna

Bardzo mi się podoba, ciekawe. Czekam na nexta Pzdr.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.03.2008, 19:40   #10
ZuuZaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ostatnia wiosna

Bardzo ładnie piszesz, fotostory też bardzo mi się podoba
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023