Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 1: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.05.2010, 07:18   #1
Rhagius
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Stolik Śmierci ~ Pogawędki

Nie wiem, gdzie można się podzielić dodatkami więc tu napiszę:


Autor Arek_96.

Stolik Śmierci do Ściągnięcia na: http://forum.simy.focus.pl/index.php?showtopic=9933


Działanie: Otóż stolik codziennie o 21 czasu simowego, aktywuje się i generuje jakieś zdarzenie, zależnie od tego co na nim jest w chwili aktywacji...


Kilka Słów ode mnie:

Nie no, Brawa dla tego Arka Ten stolik, to lepsze niż kosz xP jak położy się zwykły przedmiot to Przychodzi "Śmierć" i Zabiera go =D

Jak położy się Urnę to o 21:00 Sim czasu, z tej urny wyłazi duch i sprząta nasz dom! Ja mam 4 takie stoliki w domu, i ładną ekipę sprzątającą. Te duchy


Jakie znacie jeszcze działanie stolika? Podobno są jeszcze przedmioty, Które mają specjalne "Zdarzenia" gdy się je położy

Podobno Stolik ten coś też robi gdy da się go do "Sklepu" ;p Ciekawe co... Muszę zobaczyć.

Znacie jakieś jego zastosowania jeszcze? Autor tematu już raczej nie robi tego stolika <ostatnia jego wersja była w 12.08.2008, 20:59

Aaa i są też znaki na tym stoliku, ale trzeba mieć rozwiniętą Logikę piszcie tu, i czytajcie ten temat co podałem na początku - B. Fajne!

@edit

Stolik ma jakąś zasadę działania. Można w nim zbierać specjalne Punkty mocy, po czym wymieniać .

Duchowe Sprzątanie - 10pkt
Odwiedziny Mrocznego Kosiarza - 10pkt

Autor piszę że stolik ma dużo właściwości, z czego jedna od 1000pkt - Wskrzeszenie? A może coś lepszego ;o

Ostatnio edytowane przez Rhagius : 31.05.2010 - 07:31
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023