Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.09.2008, 09:25   #21
noalenumer
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Grupy społeczne...

Czy to musi byc jakis przedstawiciel grupy spolecznej? jakas konkretna osoba do tego powolana czy z kimkolwiek mam sie zaprzyjaznic i bede mogla wejsc do jego grupy spolecznej? Zaprzyjaznilam sie z jedna elegantka (sasiadka), mam 100/100, milosc nawet, moj sim jest elegancko ubrany gadamy o slawie, cmokamy sie, ale nie mam opcji popros o przyjecie do grupy czy jakos tak... Czy ktos juz wstapil do jakiejs grupy czy rozmawiamy czysto teoretycznie? Pozdrawiam wszystkich.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.09.2008, 16:58   #22
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Grupy społeczne...

Noalenumer, wydaje mi się, że tak - to musi być przedstawiciel jakiejś społecznej grupy (przedmieściacy, czy NPC z innych dodatków nie wchodzą tutaj w grę). Simy należące do jakiejś subkultury noszą ubrania z Osiedlowego Życia, więc łatwiej się domyśleć, którzy to. Z tym przyjęciem do grupy to niestety Ci nie pomogę, bo też pierwszy raz o tym usłyszałam od Legolasa. On powinien to bliżej wyjaśnić ^^
ultraviolence jest offline  
stare 25.09.2008, 17:43   #23
legolas
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Grupy społeczne...

Jeśli często chodzisz na miasto w Jasikni pOkrzyku to po pewnym czasie po 22:30 pokazuje sie banda i wtedy działamy
 
stare 29.09.2008, 12:26   #24
noalenumer
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Grupy społeczne...

Laze i laze i laze i laze po tych publicznych, ale bandami mi sie nie pokazuja. Przychodza normalnie - pojedynczo. Czy oni faktycznie maja wejsc grupa na parcele? jakos tego nie kumam...
 
stare 29.09.2008, 14:02   #25
legolas
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Grupy społeczne...

Albo w grupach albo pojedynczo.
 
stare 29.09.2008, 16:30   #26
noalenumer
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Grupy społeczne...

no to ja juz nic nie wiem. skoro to ma byc dowolna osoba ubrana jak na dana grupe przystalo, to dlaczego nie moze mnie sasiad wprowadzic do grupy spolecznej i jesli nie moze to byc sasiad z apartamentu to po czym poznam, ze to jest wlasnie ta osoba, ktora moze? skoro stroj nie jest jedynym warunkiem. przepraszam, ze nudze. po prosu nikt nie umie powiedziec naprawde jak to ma byc. Czy Tobie Legolas udalo sie wejc do jakiejs grupy?
 
stare 29.09.2008, 17:13   #27
legolas
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Grupy społeczne...

Facet nie ma koszulki żadej tylko napic np. pomoarańczowe nieskie i na srodku 56.
Tak udało mi się.
 
stare 30.09.2008, 06:35   #28
esef
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Grupy społeczne...

bonusy, które mi się przytrafiły za zadawanie się z grupami społecznymi (czyli głównie odpowiedni gest i odpowiednia historia):
- dostawałam różne przedmioty, głównie elektronikę
- rośnie poziom "reputacja", ale ta nowa, i za to jak poznajesz nową osobę, to ona już może cię lubieć. Jednego sima moja nastolatka przywiozła ze szkoły, pierwszy raz w życiu i od razu był jej przyjacielem.
 
stare 01.10.2008, 03:23   #29
MacieK
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Grupy społeczne...

Do bonusów w kontaktach społecznych należą również awanse w pracy. Mianowcie jeśli pracujesz z kimś na tym samym szczeblu kariery i zaprzyjaźniacie się to zdarza się, że ta osoba "poleci Cię innej osobie którą ona zna" i automatycznie masz awans w karierze o jeden stopień wyżej. Tak się u mnie miło akurat złożyło że moja simka była panią Senator i dzięki takiej rekomendacji została Burmistrzem Jakaż miła niespodzianka. Rzadko jednak to się zdarza ale zdarza
 
stare 02.10.2008, 06:43   #30
noalenumer
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Grupy społeczne...

Maciek, tego typu bonusy to masz bez wzgledu na to, czy nalezysz do grupy spolecznej czy nie. Jak jestes mily i przyjacielski i trafisz na wlasciwa osobe to bedziesz mial taki bonus. Ja mam klopot z wejsciem w grupe spoleczna. Chce do niej oficjalnie nalezec a nie moge.
 
Zamknięty Temat

Tagi
grupy, osiedlowe, społeczne, życie


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023