Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.12.2004, 12:18   #1
mariq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Brak dyrektora szkoły prywatnej

Wiatm, do mojego domQ nie dociera dyrektor szkoły, a zaczeło się tak, prnego dnia moja simka zadzwoniła do dyrcia i ten przyszedł o 17, w trakcie oprowadzenia po domQ dyrci znikł, po prostu był sobie i już go niema i od tego casu włąsnie dyrcio nie przychodzi i z tego chyba powodu mam problemy z zrobieniem iprezki, goście przychodzą ale nie pojawia się informacja o "jakości" imprezki i wogole imprezka się nie kończy, wczoraj moja simka brała ślub zadzwoniła po gosci, przyszli, ale siedzie3li do poxniych godzin nocnych, więc sam musiałem ich wyprosić a limuzyna też się nie pojawiłą

o co chodzi?


edit

aha zapomniałem dodać że wyprowadzka nic nie daje ;/ a reinstalki nie chce robić , niedawno robiłem i niekce mi sie zaś wgrywać tyle dodatków bo to 2h w d...

pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez mariq : 15.12.2004 - 15:45
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.12.2004, 20:27   #2
Meginia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi też gdzies zawsze dyrcio znika.... po oprowadzce po domu juz go nie ma... nie wiem czeu. a nie chvialam pisac nowego tematu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2004, 21:35   #3
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A masz patcha? Może on by coś rozwiązał????
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2004, 21:56   #4
mariq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mam patcha zainstalowanego

dodam jeszcze takie coś że od tego czasu kiedy dyrcio znikł mi w domu to jak po niegpo zadzwonie mówi że przyjdzie o 17, ale nie przychodzi do mnie ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2004, 23:57   #5
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Miałam tak samo skończyło się na tym że przestałam grać w tamtej okolicy i stworzyłam sobie nową. Niestety nie udało mi się znależć innego rozwiązania. Cóż, mam nadzieję że Tobie się uda. Powodzenia
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2004, 00:22   #6
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał mariq
mam patcha zainstalowanego

dodam jeszcze takie coś że od tego czasu kiedy dyrcio znikł mi w domu to jak po niegpo zadzwonie mówi że przyjdzie o 17, ale nie przychodzi do mnie ;(
Mi kiedyś wydawało się, że nie przychodzi, a on przyjeżdżał i po wyjściu z samochodu znikał. Raz postanowiłam go przywitać zaraz, jak tylko wysiądzie z samochodu (simka już na niego czekała od 16:50). I zadziałało. Jak go powitała, to nie zniknął.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2004, 07:26   #7
mariq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ale samochodu wogole nie ma
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2004, 07:38   #8
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał mariq
ale samochodu wogole nie ma
A o tej 17:00 patrzyłeś? Bo on znika bardzo szybko A inni obcy simowie mogą wchodzić na parcelę?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2004, 08:24   #9
mariq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

tak patrzyłem, a inni simowie normalnie przychodzą, jak organizuje nawet impreezke to przychodzą tylko że niewiem jaki efekt imprezki bo nie ma wogole informacji jak inprezka wypadła tzn co godzine nawet to okienko sie nie pojawia ;( musze sprawdzić czy oni wogole mają w spomnieniach że była robiona imprezka, jak sprawdze to napisze
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2004, 09:21   #10
Cornelia14
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja też niedawno grałam w ts2...i zaprosiłm dyrcia...po raz pierwszy....i nie przyszedł za drugim razem tak...o co tu chodzi?? ;(
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023