Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.08.2009, 12:22   #1
Horsez
 
Avatar Horsez
 
Zarejestrowany: 22.07.2008
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 796
Reputacja: 10
Domyślnie Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

opowiem wam moją hisotrię.
Miałam Paris Hilton. Ona poznała chłopaka i adoptowała dziecko Karmę. Potem zrobiła sobie z nim dziecko Kevina. Jak była w ciązy z Kevinem, to sie rozwiedli a ona zmieniła orientacje. zakochała się w swojej psiółce któRa miała męża i dziecko. Ta PSIÓŁKA odeszła od męża z dzieckiem i orzeniła się z Paris. Potem się rozwiędły i Paris ma trójkę dzieciaka.!

Ostatnio edytowane przez lithium : 17.06.2010 - 17:09
Horsez jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.08.2009, 14:25   #2
Emallie
 
Avatar Emallie
 
Zarejestrowany: 07.09.2007
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta
Postów: 154
Reputacja: 10
Grin Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Ja opowiem o mojej pierwszej rodzince. Więc Amy Lawrence chciała być gwiazdą rocka. Znalazła se chłopa Justina Helwerta i mieli dzieciaka Jareda Ona stała sie gwiazdą a dzieciak znalazł dziewczyne i miał córkę Emily i syna Olivera Emily zmężem zrobiła dzieciaka (nie pamiętam już imion) a Oliver również. I syn emily był sportowcem nie miał dzieci A on znalazł babkę która mu urodziła córkę która znalazła chłopa i miała bliżnieczki Koniec. Nic ciekawego rodzinkę te miałam dawno więc nie pamiętam nic innego ale to była moja największa rodzina xDxD
Emallie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2009, 14:33   #3
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

moim zdaniem temat bez sensu, bo historie simow mozna opisywac tutaj:
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=50944
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2009, 21:10   #4
Horsez
 
Avatar Horsez
 
Zarejestrowany: 22.07.2008
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 796
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Tam przedstawiamy simów a tun opowiadamy co innego.!
Horsez jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.09.2009, 14:01   #5
Hoop cola ^.^
Guest
 
Postów: n/a
Blush Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Stwożyłam sobie simkę Katrin Ozzborown . Wprowadziłam ja do fajnego domku nie dużego nie małego takiego w sam raz . Większość czasu spędza na hodowaniu roślin . Często wybiera się w różne miejsca w okolicy . Na początku odwiedziła basen i tam poznał dwóch facetów (nie pamietam imion ) Pierwszy był gazeciażem Katrin rozkochala go w sobie i więcej sie do niego nie odzywała . Potem wyruszyła na cmentarz . Poznała tam miłego ducha który poprosił ją o bycie sympatią Katrin zgodziła się . Niestety jej chłopak zniknął z kontaktów gdy nastał dzień . Katrin wiele razy odwiedzała cmentarz ale ukochaneg nigdy nie spotkała ... Kto wie może ktos wysłał go w zaświaty ? Katrin długo potem płakała za duchem . Lecz znalazła pocieszenie w ramionach gazeciarza . Spędzili razem piękna noc . Lecz Katrin Wolała drugiego męszczyznę z basenu . Pojechała do niego w domu zastała tylko żonę która nie raz zdradziła biednego męszczyznę . Katrin czekała na niego aż w końcu się zjawił . Zaczeli flirtować . Ale nie zauważyli żony . Kobieta Wygoniła ich z domu obiecując Donowi ( Imię mi się przypomniało) długa rozmowę . Katrin w drodze do jej domu zapytała Dona czy nie chcial by z nią byc don się zgodził teraz ma zamiar zerwac z żona zabierając syna z po przeniego małżeństwa i Katrin do domu który zostawili mu w spadku rodzice . Planują mieć jeszcze jedno dziecko najlepiej dziewczynkę .
Dalej zobaczę jak im w życiu namieszam . Może Katrin znajdzie Innego meszczyznę albo wróci do Gazeciarza ? Tego jeszcze nie wiem .


EDIT
Katrin nie chce przeprowadzić sie ze względu na swoje rośliny których zabrac nie może gdyż na działce Dona jest ziemia nie kożystna do uprawy !

EDIT
Katrin wyrusza na cmętarz w poszukiwaniu nasion do swego ogródka . Zamiast nasion znajduję ... Ukochanego ducha ! Zakochuje się na nowo i ma zamiar byc z nim a nie z Donem który jak widac interesuję się byłą małżonką !

EDIT
Katrin wysyła ukochanego ducha do labolatorium przeprowadzą na nim badanie które ma go ożywić . Niestety ... eksperyment nie udaj się i Katrin dostaje żywego ducha ! Gdy przyprowadziła go do domu Don wysłał go w zaświaty ....

Ostatnio edytowane przez Hoop cola ^.^ : 06.09.2009 - 08:11
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.09.2009, 15:14   #6
Fenty_Fun
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

ja gram juz 11 pokoleniem mojej rodzinki.
Zaczęło się od rodziny Miligan, którą założyłam jako pierwszą po kupnie simsów. Dziewczyna i jej facet oraz jej siostra z mężem (nie pamiętam imion), parze zrobiłam dzidziusia, po jakimś czasie wzięli ślub, jej siostra ze swoim męzem mieli chyba 2 dzieci no i tak rozmnazaja sie i rozmazaja dla kazdego sima wybvieram inna kariere, wiec juz wiekszosc 'oblecialam' i wiem o co choo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.09.2009, 13:33   #7
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Stworzenie rodziny, o której opowiem plasuje się mniej więcej na 5 czerwca (dotąd nimi gram). Emma Johnson urocza ruda panienka z piegami na twarzy w zielonej mini, marzyła o staniu się Prezenterką wiadomości, ale wyszło inaczej. Otóż moja panna Emma wprowadziła się na pustą parcelę przy ulicy lub alei Jarzębinowej w każdym razie za domem miała mały park z przecudnymi różowymi różami w Sunset Valley. Zaraz po wybudowaniu jej gniazdka zatrudniła się zgodnie ze swym pragnieniem w biurowcu "Wyniosłym" gdzie zdobyła zaledwie 3 awanse. Karierę zburzyła jej adopcja obecnego i jedynego dziecka Ellisa ówczesnego niemowlęcia przez co musiała rzucić pracę w dziennikarstwie i zająć się opieką oraz wychowaniem latorośli sprezentowanej przez władcę Sunset Valley (Dziurawca . Wtenczas na bezrobociu zarabiała łapaniem motylim, które sprzedawała w Ośrodku Naukowym Landgrabba, znajdywaniem kamieni szlachetnych oraz uprawą roli (czytaj ogródka warzywnego), na którym to dorobiła się nie małych pieniędzy w przybliżeniu 15 000 simoleonów. Ellis rósł jak na drożdżach, ponieważ mamusia mu nieźle dogadzała, a to ciasto cytrynowe, a to stek z polędwicy... trzeba również dodać, iż Emma świetnie kucharzyła. Dom Johnsonów był najbardziej gościnnym lokum w osiedlu, wiele razy odwiedzała ich dom przyjaciółka rodziny Justine Keaton, która odeszła do świata zmarłych przed Emmą dożywając w spokojnej starości 93 dni. Tak więc życie rodzinne było unormowane, i mimo iż Ellis nie miał ojca dorósł na przystojnego lecz grubego kawalera. Jednak nadarzyła się okazja, aby dziecko miało ojczyma... John Woiter mówi wam to coś? (nie) A to niedobrze, bo był to bogacz jakich mało wręcz dobrobyt zadek mu rozpierał, Bohaterka mej opowieści kręciła przy jego zadzie swoją pupką lecz na marne Morgana Wolff zdradzając męża podbiła serce John'a. Kobieta ze złamanym sercem, opuszczone dziecko bez ojca, naturalna śmierć przyjaciółki domu, atak insektów na rolne płody to wszystko spowodowało załamanie psychiczne u Pani małej klitki przy Jarzębinowej bodajże 19. Emma poczęła grzebać w śmietnikach, zaniedbała ogród, syna ostatniego przyjaciela Michała Kawalera i byłaby się utopiła, ale los chciał inaczej... Jej syn z rozpaczy za matką jadł jak oszalały, wtem stał się gruby niczym beczkowóz walk z otyłością nie było końca, oficjalnie nie udało się zwalczyć jego złych nawyków oraz skutków tych przyzwyczajeń. I nagle żeby nie powiedzieć grom, nagle jak Pani Zadecka z jasnego nieba Emma zażegnała brud, ubóstwo, robaki i chwasty. Przypomniała sobie o urodzinach syna (z nastolatka na młodego dorosłego). Zapowiadał się wielki come back lecz jak to mówią nie mów hop zanim nie zjesz, okazało się iż straciła wszystkie plony (dodając, że były doskonałe) przez opuszczenie i zaniedbanie, ale udało się jej wysprzątać dom i odbudować sad, który obumarł przez nią. Ellis zaczął wierzyć w matkę. Zdołała nawet zorganizować imprezę urodzinową "pod chmurką" w sadzie jabłonnym. Ellis stał się młodym dorosłym jego marzeniem zostało bycie Gwiazdą Rocka, dlatego też z powodzeniem zatrudnił się w miejscowym Teatrze Publicznym Wacława, gdzie to spotkało go wiele przyjemności i awansów. Emma stała się staruszką i odnalazła w sobie naturalny talent do pisania, więc ponownie rozpoczęła karierę w dziennikarstwie... nawet napisała biografię sima Cyk0a Sw0rd'a za co zdzierca zapłacił jej 250 simoleonów, za co obraziła się na niego. W tym samym czasie kiedy Emma wystawiała pochlebne recenzje miejscowym barom i wypisywała artukuły do coraz to nowszej gazetki Ellis poznał Danielle Cavanaugh, z która po niespełna pięciu dniach wziął ślub na plaży iż była brzemienna, na pewno jego dziecko. Danielle wprowadziła się do nich przynosząc z rodzinnego domu, którego nie miała 3 000 simoleonów. Miłość rozkwitła w zupełności nie tylko między młodymi, ale i teściowa pokochała Danielle jak się okazało młodszą o dwa tygodnie otóż synowa Emmy miała 10 dni do stania się staruszką. (przerażony) Pomijając jej wiek i ciążę przeprowadzili się do większego gniazdka w Sunset Valley. Tam po jednym dniu urodziła się córeczka Ellisa i Danielle - Stella Johnson. Po jej urodzeniu, a dokładnie po czterech dniach Danielle została staruszką. Emma w tym samym dniu jak to mówią : "poszła wąchać kwiatki" i odeszła w wieku 91 dni simowych. (pochowana została w ogródku).
Na razie żałoba okryła oczy członków rodziny oprócz Stelli, ponieważ jest za młoda na to. (wiek : małe dziecko). I tak się kończy dzisiejsza opowieść edytnę jak poprowadzę dalej te neiszczęsne losy. Pozdrawiam Dziurawiec.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.10.2009, 14:47   #8
doman145
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Stworzyłem młodego dorosłego (który już jest emerytem i zbliża się do śmierci) który się nazywa Zbyszek Kolka i pracował jako dziennikarz od roznosiciela gazet do głównego reportera i emerytury.
Więc tak, w księgarni (jest molem książkowym) poznał Agnieszkę Zadek i wyznał jej zauroczenie lecz okazało się że ona jest dziewczyną niejakiego Artiego i nie przyjmowała jego flirtów więc skończyło się zauroczenie.
Rozwijał bardzo dobrze umiejętności.
Poznał Molly French która była cukierniczką lecz okazało się po wprowadzeniu że jest już dosyć stara i zerwali ze sobą.
Pisał Zbyszek bardzo dużo artykułów za które otrzymywał wysokie honoraria i pisał wywiady. Poznał swoją pokojówkę Kate Pistachio z którą zamieszkał razem.
Niestety okazało się że ona też jest dosyć stara i zerwali ze sobą.
Niedługo potem urodził się nieślubny syn Zbyszka ze związku z Kate Pistachio, Parker który jest prawie młodym dorosłym.
Poprzez swojego przyjaciela z pracy Wacława Kawalera poznał Bellę Kawaler w której się zakochał.
Zaręczyli się i zawarli małżeństwo.
Po jakimś czasie urodziła im się córka o imieniu Kasia.
Kasia była dziecięcym wirtuozem dzięki czemu ma już 6 poziom gry na gitarze.
Zbyszek przeszedł na emeryturę dzięki czemu ma okazję częściej chodzić na mecze i spotykać się ze swoimi starymi przyjaciółmi z pracy.
Kasia stała się nastolatką która uczy się na trójki i czwórki, gra bardzo dobrze na gitarze, odziedziczyła po ojcu umiejętność pisania, sportu, majsterkowania i gotowania, a po matce także umiejętność gotowania, majsterkowania,sportu i gry na gitarze.
Bella jest nadal dorosła, Zbyszek jest już starzejącym się emerytem, a Kasia nastolatką która jest singielką i uwielbia imprezy w swoim domu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2009, 23:16   #9
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

No to może ja coś napisze. Mam simke która nazwałam moim imieniem, czylia Michalina xD Aktualnie została ona gwiazdą Rocka i na mieście poznała pewnego faceta o imieniu Marty spotykali się a w powietrzu wisiała miłość. Dziewczyna nie była dla niego przeszkodą aby spotykać się z Michaliną, zakochany w niej po uszy porzucił swoją dziewczynę i oddał swoje serce Michalinie. Spędzili razem cudowną noc, ale w grę weszła ciąża. Misia urodziła dwóch synów, Konrada i Teodora, chłopaki niedługo wejdą w wiek dorosły i założą rodzinę. Mieszkają oni jednak tylko z matką, Michalina spotyka się z Teodorem ale najbardziej skupia się na karierze i wychowywaniu dzieci.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2009, 12:37   #10
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Ja obecnie gram maxisowymi rodzinami. Robiłam trochę zamieszania z cmentarzem. Oryginalny był za mały, więc dobudowałam drugi i po reinstalacji gry poginęły mi groby. Byłam na to wściekła, bo nie mogłam sobie pozwolić na stratę paru cennych grobów i musiałam zaczynać od nowa. Więc obecnie oryginalny cmentarz jest skasowany, a ja mam tylko jeden, duży cmentarz. A wracając do tematu.

Niby nic nadzwyczajnego. Zaczęłam od Agnieszki Zadek. Wskrzesiłam jej męża i zrobiłam im dwójkę dzieci, Tommmy'ego i Cindy. Zajęłam się też Michałem Kawalerem. Ożenił się z Holly Alto i też mają dwoje dzieci, Emily i Wiktora. Potem Bella Kawaler wyszła za Mortimera Ćwira... I standardowo, najpierw Kasandra, a później Aleksander, który w tej chwili jest noworodkiem. Gdy Kasandra będzie młodą dorosłą, ściągnę dla niej Dona Lotario z Riverview. Najlepiej razem z tym jego kiczowatym domkiem.... Jak już się pobawię oryginalnymi rodzinami, to stworzę własnych ludzi. Już ich miałam, ale reinstalacja gry zawsze mi coć w zapisach pogrzebie. Muszę chyba zacząć zachowywać na dysku cały katalog Simsów z Documents and Settings, a nie tylko savy i plik z rekolorami obiektów.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023