Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Domy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.06.2014, 20:42   #11
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Projekt "Self-esteem" by Jin.

Cytat:
Napisał Pink Panther Zobacz post
Ten dom jest genialny i niesamowity pod każdym względem. Chciałbym się czegoś przyczepić, no ale się nie da ;c
Najbardziej urzekła mnie ta przestrzeń za domem. Jest po prostu świetna. Basen idealnie tam pasuje, a kanapa i fotele tylko dodają uroku.
Ocena to oczywiście czysta formalność, ale 11/10.
Dżin, jest opcja, żebyś udostępnił go do pobrania?
Hahahaha, dziękuję <3 Starałem się jak mogłem.
W sumie jest taka opcja, ale nie wiem, jak to zrobić, by cała zawartość zmodyfikowana była wraz z nim załączona :/

Cytat:
Napisał Libby Zobacz post
Faaajny dom ! Ta dbałość o szczegóły ... Rzeczywiście wygląda, jakby ktoś tam mieszkał . Szkoda, że nie budujesz w TS 2 .
I szkoda, że nie pokazałeś Jensena .
Z innej beczki: jak można opuścić Jensena?! Powinna spłonąć na stosie!
Dziękuję Libby, gdybyś zobaczyła mojego Jensena, to byś się załamała, bo talentu do tworzenia Simów to ja nie mam
I fakt, zostawienie Jensena to jak odrzucenie nutelli, bo jest zbyt pyszna :<

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
A może był jakiś okropny, samce bywają denerwujące...

I powtórzę się, hacjenda piękna
Dziękuję raz jeszcze
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.06.2014, 20:44   #12
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Projekt "Self-esteem" by Jin.

Cytat:
Napisał dżin. Zobacz post
W sumie jest taka opcja, ale nie wiem, jak to zrobić, by cała zawartość zmodyfikowana była wraz z nim załączona :/
A to nie wystarczy po prostu udostępnić jako sims3package czy coś? Ja się na tym kompletnie nie znam, ale gdybyś coś wykombinował, daj znać, bo moje Simy naprawdę chętnie tam zamieszkają
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.06.2014, 20:46   #13
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Projekt "Self-esteem" by Jin.

Zobaczę, co da się zrobić i najwyżej opublikuję gdzieś tutaj link
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2014, 21:17   #14
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Projekt "Self-esteem" by Jin.

Ja coś o tym wiem. Jeżeli masz obiekty instalowane w formie sims3packów, to po instalacji są pliki package w folderze DCBackup. Są to pliki, które ja kasuję, bo zamulają grę (baaardzo!), ale jeśli są, to domy pakują się do sims3packów razem z obiektami. Wyjątek stanowią dodatki Store, one tylko dają odnośniki do takich obiektów. Czyli jeśli masz obiekt Store i spakujesz dom do pliku, wyślesz komuś i ten ktoś ma ten obiekt Store, to dom będzie go miał u niego w grze. Jeśli go nie ma, obiekt będzie zastąpiony czymś innym.

Inaczej sprawa się ma jak masz CC w formie package, w katalogu Mods\Packages. Wtedy nie ma takiej opcji, by dom spakował się razem z obiektami CC. Możesz próbować skopiować te pliki package do DCBackup, ale nie ręczę za efekt końcowy.

Powyższe ograniczenia są jednym z dwóch powodów, dla których ja nigdy nie udostępniam moich domów. Drugim powodem jest to, że ja nie bardzo potrafię zbudować coś ładnego. Nawet ja sama wiem, że domy wychodzą mi koszmarne. Nadrabiam trochę umeblowaniem, ale to za mało. Tak naprawdę, to w mojej opinii ładne mam tylko dwa domy i jeden przerobiony cmentarz z Isla Paradiso, który można sobie obejrzeć w moim temacie w OJSG.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2014, 18:48   #15
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Projekt "Self-esteem" by Jin.

Wspaniały dom! Bardzo nowoczesny, ale obecność drewnianych elementów dodaje mu takiego swojskiego klimatu

W łazience, na stoliku jest bardzo dobrze wykrochmalona serwetka, bo sterczy w powietrzu W przedpokoju tez nieco wystaje No i łazienka ogólnie trochę za ciemna.

Baaardzo podoba mi się pokój dzienny i kuchnia.

Czekam na Twoje kolejne projekty. Poproszę je częściej
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2014, 18:17   #16
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Projekt "Self-esteem" by Jin.

Searle, dziękuję <3 Odnośnie serwetek - cały czas szukam tego niewidzialnego czegoś, co można położyć gdziekolwiek i na tym dowolnie stawiać obiekty, bo bez tego, serwetka jest za duża, by kłaść ją obok innych pierdół ;/
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2014, 19:14   #17
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Projekt "Self-esteem" by Jin.

Dom wyszedł naprawdę świetnie. Podoba mi się szczególnie otoczenie wokół basenu. No i uwielbiam mur wewnątrz Mam do tego słabość Choć ten żyrandol nad stołem w kąciku jadalnym bym zmieniła. Wygląda to fajnie, ale podejrzewam, że przeszkadzałoby w jedzeniu. MI oczywiście, bo simy by pewnie nie zwróciły uwagi xD Ach, i jeszcze te belki w sypialni
Ogólnie dom rewelacja

Cytat:
Napisał dżin. Zobacz post
cały czas szukam tego niewidzialnego czegoś, co można położyć gdziekolwiek i na tym dowolnie stawiać obiekty, bo bez tego, serwetka jest za duża, by kłaść ją obok innych pierdół ;/
Mówisz o OMSP? Na TSR i MTS są.
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2014, 22:03   #18
lizzielovesit
 
Avatar lizzielovesit
 
Zarejestrowany: 13.11.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 314
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Projekt "Self-esteem" by Jin.

Absolutnie wspaniały. Może trochę bryła nie w moim guście, ale wnętrza przyćmiewają taką pierdołę. Zmieniłabym drzwi wejściowe.
Irytująca jest ta lampa nad stołem, poza tym nie przekonuje mnie ten "dywanik" obok wanny, wygląda jak szmata ze starego prześcieradła rzucona jako tako...

Ale to tylko takie małe szczególiki, bo ogólnie to wyszło cudownie.

Przestrzeń za domem
Sypialnia również przeboska!
__________________
Czarnym kotom, z plakatu
Fajnie jest na słońcu.
lizzielovesit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.07.2014, 09:24   #19
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Projekt "Self-esteem" by Jin.

Cytat:
Napisał Kędziorek Zobacz post
Dom wyszedł naprawdę świetnie. Podoba mi się szczególnie otoczenie wokół basenu. No i uwielbiam mur wewnątrz Mam do tego słabość Choć ten żyrandol nad stołem w kąciku jadalnym bym zmieniła. Wygląda to fajnie, ale podejrzewam, że przeszkadzałoby w jedzeniu. MI oczywiście, bo simy by pewnie nie zwróciły uwagi xD Ach, i jeszcze te belki w sypialni
Ogólnie dom rewelacja


Mówisz o OMSP? Na TSR i MTS są.

Kędziorek - dziękuję bardzo <3 Pościągam sobie te OMSP

Cytat:
Napisał lizzielovesit Zobacz post
Absolutnie wspaniały. Może trochę bryła nie w moim guście, ale wnętrza przyćmiewają taką pierdołę. Zmieniłabym drzwi wejściowe.
Irytująca jest ta lampa nad stołem, poza tym nie przekonuje mnie ten "dywanik" obok wanny, wygląda jak szmata ze starego prześcieradła rzucona jako tako...

Ale to tylko takie małe szczególiki, bo ogólnie to wyszło cudownie.

Przestrzeń za domem
Sypialnia również przeboska!
lizzielovesit - dywani mówisz wygląda jak szmata... Może faktycznie sprawia takie wrażenie Na przyszłość użyję lepszego

Dla wszystkich zainteresowanych - w tym tygodniu spróbuję udostępnić ten dom do pobrania
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2014, 20:15   #20
Trufel
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 09.07.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 9
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Projekt "Self-esteem" by Jin.

Fajna nowoczesna bryła. Ciekawie połączyłeś nowoczesne wnętrze z klasycznymi meblami, dodatkami, które nadają mu charakteru Najbardziej podoba mi się sypialnia. Mam jedną uwagę co do basenu - a raczej do jego wielkości, ale to drobny szczegół.
__________________
Ta konspiracja wyobraźni
Ma chleba smak i lekkość wódki
Trufel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023