Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.07.2009, 00:19   #1
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie The younger men

PROLOG


W osamotnieniu człowiek zaczyna myśleć prawie o wszystkim, o czym się da. Nie tylko po któryś raz analizuje sytuację w której się znalazł (gdyż właśnie w najgorszych sytuacjach życiowych często zostaje się ze sobą sam na sam), nie tylko próbuje znaleźć wyjście czy radę, ale i sięga do tych dalszych wspomnień, by tam doszukać się przyczyn. Jednak jak się okazuje, nie zawsze wspomnienia muszą być złe.

Dzieciństwo i lata młodzieńcze są przez wielu uważane za najpiękniejszy, najbardziej beztroski okres życia. Zabawy z kolegami, wyjazdy do dziadków na wakacje, pierwsze miłości i chodzenie na wagary- czy ktokolwiek chciałby o tym zapomnieć, wyrzucić z głowy te szczęśliwe lata?

Jego dzieciństwo w większości nie było warte pamięci. Źli ludzie mu je tak urządzili. Ciągły strach, koledzy z klasy trzymający się od niego z daleka, brudne ciuchy, w domu brak pieniędzy i miłości, starsi koledzy- dilerzy, codziennie przynajmniej jedna wypalona paczka fajek… I cała masa upadków, przytłaczających sytuacji.
Od czasu do czasu B w szkole (@Liv: u nas 5), niezapomniane chwile, w których uczył się grać na gitarze, wycieczki na pobliską plażę, prezenty na święta od dziadków i dobrzy ludzie, którzy pomogli mu nie spaść jeszcze niżej. Teraz jako dorosły był Im za to okropnie wdzięczny. Fakt- siedział za kratkami, ale to przez skutki zwykłego pecha, a raczej swojej własnej głupoty i zawiści, z którzy trudno było mu się wyleczyć. Kolejne pamiątki z tamtego nieszczęsnego okresu…
Ale życie za kratkami nie będzie dla niego wiecznością. Wyjdzie, wróci do domu… Do ukochanej, do dwójki swoich maleństw. Skończy studia, znajdzie dobrą pracę… Po prostu będzie w końcu szczęśliwy, o czym tak zawsze marzył. Będzie wiedział, że to dzięki Nim to się udało.
Większości z nich już nie pamiętał z imienia i nazwiska. W szczególności tych z dzieciństwa.
Pamiętał panią Sommers, Daniela, syna pani Sommers, kolegi z podwórka i tego, no…
Iana blondyna, który w tamte wakacje przyjechał do Daniela.

Na chwilę pamięcią powrócił się w te czasy…


Wyjaśnienie odnośnie tytułu:
przemycony z innego FS (z TSR; jakby ktoś się pytał, czytam też FS po angielsku , z tym wyjątkiem, że rzeczownik „man” w l.poj. zmieniłam na l.mn., żeby odnosiło się to do obu bohaterów. I nie mam pewności, czy oby na pewno jest poprawny (przymiotnik powinien być raczej w st. równym, aczkolwiek w wyższym to lepiej brzmi )
Mam nadzieję, że nikt nie strzeli focha, że zaczęłam od Dustina. Generalnie znam tą postać od podszewki i łatwiej mi jest pisać. Pewnie w następnym odcinku Czarnulka odwdzięczy mi się tym samym ;] (a może zrobi swój własny prolog?- nie mam nic przeciwko )
Zdjęć brak, gdyż nie było do czego robić zdjęć... Mało tekstu, bo prologu nie umiałam bardziej rozwinąć.
Mam nadzieję, że chociaż trochę się podobało.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.07.2009, 08:35   #2
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: The younger men

Hm... Szczerze mówiąc zaskoczyłaś mnie. Nie spodziewałam się, że będziesz pisać coś innego jak Szansa (za mało czytelników, itp. itd.). Muszę przyznać, że wciągnęło mnie to, aczkolwiek bądź co bądź prolog jest za krótki (nie obchodzi mnie to, że nie umiałaś rozwinąć) i bardzo brakuje mi zdjęć
Ocenię po I odcinku
Charionette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.07.2009, 09:53   #3
Bubu
 
Avatar Bubu
 
Zarejestrowany: 02.01.2009
Skąd: Poland
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The younger men

Coś fajnego się szykuje
Bubu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.07.2009, 10:54   #4
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: The younger men

Może być ciekawie . Prolog mi się podobał, ale jest za krótki . Ciekawa jestem, czym nas tu jeszcze zaskoczysz. Czekam na odcinek i pisz Szansę .
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.07.2009, 10:55   #5
Mikolea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The younger men

No fajne
Jak przeczytałam, że siedzi za kratkami za "skutki zwykłego pecha" i że wróci do żony i dwójki dzieci to odrazu pomyślałam o Dustinie. I nie myliłam się
Czekam na odcinek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.07.2009, 11:25   #6
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: The younger men

Ekhem.
Nie zapominajcie, że TYM-a nie piszę tylko ja! Następny odcinek należy do Volturii.
Więc gwoli ścisłości, to nie jest moje nowe FS
Fajnie, że jak dotąd jest tyle komentarzy ^^ Ale czekamy na więcej!
(zróbcie Czarnulce miłą niespodziankę- pewnie się ucieszy, że jak na razie mamy tylu czytelników )

EDIT: ZMIANA PLANÓW! Pierwszy odcinek też mój! xp

Ostatnio edytowane przez Liv : 30.07.2009 - 20:34
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.07.2009, 13:55   #7
Titellè
 
Avatar Titellè
 
Zarejestrowany: 25.08.2008
Skąd: Łódź
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 120
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The younger men

Tak mnie prolog wciągnął ,że nawet z zapartym tchem przeczytałam odnośnik do tytułu ;D Czekam na 1.
__________________
Titellè znów na forum.
Titellè jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.07.2009, 22:23   #8
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 876
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The younger men

Podoba mi się, dzięki Liv za wstęp cóż.. nie do końca na razie wiem jak te dalsze sprawy ująć w słowa, ale coś się wymyśli pozdrawiam
__________________
Well well well...
Volturia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2009, 16:54   #9
Fleur
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The younger men

a gdzie następny odcinek?? Kaman no, chcemy czytać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2009, 17:24   #10
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: The younger men

Tekst już jest, a zdjęcia czekają na zrobienie ;]
Odcinek w tym tygodniu
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023