Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.01.2016, 14:08   #51
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Mam wrażenie, że strasznie się spieszyli z premierą i zamiast ją przełożyć, wydali niedokończoną grę bo przecież "hej, można potem wydać 544646864342 aktualizacji!!!!"

A z najnowszą doszło:
- Simowie cały czas przy jedzeniu zachowują się tak, jakby było strasznie ostre. Ila czasu tracę przez tę głupią animację, bo przecież muszą ją powtórzyć 923927 razy przy każdym posiłku.
- Znikający simowie z listy znajomych. Nie, że pasek relacji spada. Po prostu znikają. Co chwilę muszę ich sobie przedstawiać, bo najlepsi przyjaciele, kuzyni, nagle się nie znają. Chcę zrobić przyjęcie - a nawet nie ma kogo zaprosić bo wszyscy poznikali. Na szczęście jest mod na to, ale uważam to za spore niedopatrzenie...
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.02.2016, 10:02   #52
Alinka26
 
Zarejestrowany: 20.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 28
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Denerwuje mnie kanciastość wielu rzeczy, które powinny być okrągłe/zaokrąglone. Np. na zdjęciach z gry w dziale Domy często widzę misę z owocami, które są tak kanciaste, że szok!
Baterie kuchenne - wylewka nie może być przecież ładnie zaokrąglona, nie, MUSI być kanciasta jak jasna cholera.
Wkurzają mnie takie detale. Nie wiem czy jest to aż tak pracochłonne, żeby przedmioty okrągłe były okrągłe w tej grze??
Alinka26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2016, 22:51   #53
Dżiglipaff
 
Avatar Dżiglipaff
 
Zarejestrowany: 12.11.2005
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,203
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Chyba głównym powodem, czemu ta gra mnie nie przakonuje, jest czekanie, aż jaśnie pan/pani zacznie robić to, co mu kazałam
albo aż się zastanowi i to dokończy

wkurza mnie strasznie takie stanie w miejscu i podrygiwanie, kiedy ma coś do zrobienia, a robią to nawet jeśli lista zadań jest konkretna (pozmywaj, a potem leć podrywać kolejną cizie, lubisz cizie, to czemu stoisz i patrzysz się na zmywac przez pół godziny w trakcie przyjęcia?)

bardzo lubię organizować imprezy, nie pamiętam, czy w 3 też były takie zadania i określony czas (w 2 tak, a zadania na studiach i przy zapisywaniu dzieci do szkoły prywatnej) i bardzo fajnie się to rozwiązywało - no ale można było miec ku temu możliwości
a nie, że w ciągu 2h koleżka nie może opowiedzieć kawału 5 simom, bo się zastanawia, wielce myśliciel, nikt by się nie zorientował, gdyby każdemu opowiedział ten sam dowcip
__________________
Dżiglipaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2016, 09:19   #54
plague9277
 
Zarejestrowany: 04.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Cytat:
Napisał Alinka26 Zobacz post
Denerwuje mnie kanciastość wielu rzeczy, które powinny być okrągłe/zaokrąglone. Np. na zdjęciach z gry w dziale Domy często widzę misę z owocami, które są tak kanciaste, że szok!
Baterie kuchenne - wylewka nie może być przecież ładnie zaokrąglona, nie, MUSI być kanciasta jak jasna cholera.
Wkurzają mnie takie detale. Nie wiem czy jest to aż tak pracochłonne, żeby przedmioty okrągłe były okrągłe w tej grze??
może masz ustawienia grafiki na minimalne? ja nie mam tego problemu w ogóle...
plague9277 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2016, 10:51   #55
Alinka26
 
Zarejestrowany: 20.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 28
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Cytat:
Napisał plague9277 Zobacz post
może masz ustawienia grafiki na minimalne? ja nie mam tego problemu w ogóle...
Właśnie mam wszystkie ustawienia najwyżej...
Alinka26 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.06.2016, 12:07   #56
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Wiecie,co mnie jeszcze denerwuje? Brak schodów z półpiętrem. Że też przez tyle części na to nie wpadli. W 2 i 3 dało się jeszcze od biedy jakoś kodami pobawić, a teraz? Nic. Nawet w głupim FreePlay na komórki są takie schody.
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2016, 12:48   #57
Collina
 
Avatar Collina
 
Zarejestrowany: 02.05.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 67
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Mnie irytują sytuacje typu: simka zaprasza mnie na randkę. Dobra, przychodzę. Nie zdążę się przywitać a ona mi macha na pożegnanie i znika. Emm... O co chodzi? Rozumiem, że kobiety są niezdecydowane, zwłaszcza w czwórce ale aż tak?
Dziwną sytuacją jest też robienie z dupy jakichś pompek na chodniku, ciemne pomieszczenia które muszę oświetlać 3 lampami (mam monitor na najniższą jasność ale to trochę przesada te pokoje, tym bardziej że to nie tylko mój problem).
Mi jeszcze kontakty nie znikły ale poczekamy zobaczymy.

EDIT: Brak śmierci z powodów losowych. Strasznie to lubiłam a wyczytałam, że w czwórce nie można zginąć śmiercią losową. Nie powiem, bardzo mnie to zawiodło. Co to za symulator życia w którym nie zdarzają się jakieś niespodziewane wypadki?

Ostatnio edytowane przez Collina : 04.07.2016 - 14:23 Powód: Przypomniało mi się coś czytając inne tematy
Collina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2016, 18:29   #58
CristVicNol
 
Zarejestrowany: 02.07.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Nie wiem, czy to przez aktualizację (nie pamiętam, żeby wcześniej tak było), ale ostatnio zauważyłam, że, mając kilka granych rodzinek muszę liczyć się z tym, że małżeństwie z rodzinki, którą aktualnie nie gram (ale jest w "granych") spadnie relacja do zera. Irytuje mnie to strasznie, bo nie mogę sobie spokojnie grać.

Denerwuje mnie też ciągłe czekanie aż sim zdecyduje się zrobić to, co mu kazałam. Kurde, żeby czekać 30 min, aż coś sprzątnie.

Ciągłe dzwonienie Niny do mojego sima, który jest w związku małżeńskim i nigdy nie zdradzał swojej żony xD
CristVicNol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2016, 19:09   #59
TheSimsManiak
 
Zarejestrowany: 24.05.2014
Skąd: W świecie Alfheim Online SAO
Płeć: Kobieta
Postów: 27
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

W sumie to taka ogólna opinia, ale denerwuje mnie fakt, że gra jest na tyle nudna by nie móc w nią grać przez więcej niż pół godziny. Wracam do dwójki.
TheSimsManiak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.07.2016, 23:35   #60
CademZoe
 
Avatar CademZoe
 
Zarejestrowany: 28.09.2014
Skąd: Bieszczady ;>
Płeć: Kobieta
Postów: 58
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Płaszczyzna. Jedna wielka płaszczyzna świata, a do tego dziwny kolor trawy i mało fajnych obiektów i narzędzi do zagospodarowania ogrodu. Kupisz sobie dużą parcelę, wybudujesz fajny dom (który jest pusty i mało w nim do roboty przez małą ilość obiektów z ogarniętymi interakcjami), a ogród jest pusty i bez życia. Cokolwiek by w nim postawić, wydaje się być jakiś sztuczny...
CademZoe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023